Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyposażenie kuchni

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sara uszto~

~sara uszto~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 15:35:10

Co waszym zdaniem jest najpotrzebniejsze w kuchni. Mam na myśli sprzęt oraz akcesoria. a przy okazji możecie podzielić się ze mną sklepamu, w których robicie takie zakupy? Dzieki

#2 Zosia_K

Zosia_K

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 23 maj 2019 - 07:19:30

Kuchnia kojarzy mi się przede wszystkim z meblami i z agd. Mam upatrzone meble kuchenne, spróbuję dodać foto może coś doradzicie, bo się jeszcze waham. 

#3 ~morci~

~morci~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 12:51:49

Co jest najważniejsze w kuchni? Dla każdego coś innego. Mój teść nie wyobraża sobie kuchni bez ekspresu do kawy, ja mogę żyć bez tego sprzętu. Za to bez płyty indukcyjnej nie widzę w ogóle kuchni. Mam Electrolux Pure Slim Fit i dla mnie to najlepsza płyta na świecie. Dodatkowo w kuchni muszą być dobre, ostre noże. Mam swój zestaw którego nikt nie może dotykać

#4 ~Julaaaa~

~Julaaaa~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 08:03:12

Ja polecam Thermomixa bo jest świetny i wszechstronny. Do tego ma bardzo duża bazę przepisów, dokładnie Ci mówi co masz robić więc gotowanie naprawdę jest łatwe i przyjemne. A w Kielcach się mozna do Pani Justyny Ciesiun na prezentację wybrać - ja własnie tak kupiłam mojego 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 18:01:43

Cześć czy ktoś z was kupował armaturę retro z firmy armaret.pl?

#6 ~ciągle głodny~

~ciągle głodny~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 14:10:44

Najważniejsze w kuchni jest światło w lodówce żeby można było w nocy podjadać. :D jest też kilka innych niezbędnych rzeczy bez których kuchnia nie byłaby kuchnią. Mam na myśli meble które robiliśmy na wymiar a właściwe zrobił Wiór Płyt z Wyszkowa. Wszystko trzyma się kupy i świetnie ze sobą współgra. Brawo WY!!!

#7 tomacom

tomacom

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 31 maj 2019 - 08:39:41

Najważniejsze to przynajmniej 1 talerz płaski, 1 głęboki, widelec, nóż i łyżka. No i kieliszek... to znaczy szklanka :D Ogólnie to trudno wymieniać wszystkie sprzęty, gary, naczynia i inne... zobacz sobie co mają np. w https://dajar.pl/ - jakie kategorie, produkty i na podstawie tego zdecyduj, co potrzebujesz w nowoczesnej kuchni.

#8 Tomasz31

Tomasz31

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2019 - 12:51:21

Kuchnia to ważne miejsce w domu. Szczególnie ważne są ściany - dodają klimatu i uroku. Ja się zakochałam w tapetach po tym artykule o tapetach https://www.female.p...hennej-odslonie

#9 ~ewelina k~

~ewelina k~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 14:41:01

Czy ja wiem, chyba nie da sie określić co jest ważniejsze. Dla kogoś może to być kuchenka, a dla kogoś jeszcze innego może to być lodówka. Dla mnie wszystko na równi jest tak samo ważne nawet akcesoria. Dlatego między innymi zdecydowałam sie na zakup w wiekszości marki blumus, bo to świetna marka, która robi bardzo dobrej jakości rzeczy, a wystarczyło tylko trochę poszperać w sieci i trafiłam do superwnetrze.pl, gdzie mają akurat całkiem ładne promocje. Tak upiekłam dwie pieczenie na jednym ogniu.

#10 ~Aczko~

~Aczko~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 14:57:06

Kurde ciężko powiedzieć, ja ogólnie jak się wprowadzałam do siebie to jechałam do salonu agata i tam na dziale z akcesoriami kuchennymi wybierałam wszystko :D naprawdę mam super gadżety i nic mi nie brakuje dzięki temu z takich akcesoriów i wyposażenia

#11 natka62

natka62

Znajomy

• PipPip
  • 42 postów

Napisano 16 czerwiec 2019 - 22:08:25

@Aczko a to fakt. Ja Ci powiem, że nawet nie wiedziałam że oni w tych salonach agata maja też właśnie takie dodatkowe akcesoria. Pewnie dlatego teraz to salony a nie jak kiedyś tylko meble. Fajnie bo mozna wszystko załatwić na miejscu od razu jak sie remontuje chałupę

#12 ~IdaliaAxel~

~IdaliaAxel~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 12:17:25

Jeżeli chodzi o meble kuchenne to mogę śmiało polecić firmę WIDAX Meble z Kielc. 

Zmagałam się z remontem kuchni  i szukałam fajnych mebli.
Z pomocą przyszła firma WIDAX Meble z Kielc.
Jestem super zadowolona z ich usług i polecam serdecznie!

#13 ~Bireli~

~Bireli~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 18:58:21

Ja jestem przed wyborem piekarnika, chyba zdecyduję się na Electrolux z serii 800 FLEX CombiQuick, ma fajną kombinację termoobiegu, mikrofal i regulacji temperatury. Duża oszczędność czasu - a to w dzisiejszym zagonionym życiu jest dla mnie ważne :)

#14 ~jokasta~

~jokasta~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 20:18:42

A może masz też zmywarkę Electroluxa? Pytam, bo często jest tak, że ma się sprzęty tej firmy. W domu rodzinnym miałam przez wiele lat sprzęt tej firmy i bardzo sobie chwaliliśmy, działał bezawaryjnie i dlatego teraz, kiedy chcę kupić zmywarkę, to właśnie od nich. Myślę o tej z technologią AirDry, jakieś opinie o niej?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych