Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

238 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 17:20:13

Ale kto kierował ?

#42 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 17:45:23

Niech administrator usunie dane , bo chłopak nie ma życia jeśli już go ujawniono

#43 ~postronny~

~postronny~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 17:50:12

I po co podajecie dane osobowe ? Dla chłopaka wystarczającą karą jest, że teraz sobie uświadamia co się stało i z czym będzię musiał żyć do konca swoich dni. Nie popieram zachowania kierowcy, ale tak jak i również nie są wam potrzebne jego dane.

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 18:03:35

jej tata jest policjantem i napewno temu chłopakowi nie daruje i będzie siedział za to co zrobił!!!!!!!

#45 dziewietnastolatka

dziewietnastolatka

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 lipiec 2013 - 18:05:00

a wiadomo jak się czują ci co przeżyli ?

Użytkownik dziewietnastolatka edytował ten post 15 lipiec 2013 - 18:05:18

#46 ~gatu~

~gatu~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 18:14:36

idioto o podpisie "ja" ogarnij sie na co podajesz dane tych osób!!! idioci...jak nie żałoba na fb to wypisywanie idiotyzmów ze wszyscy zginęli-,-

#47 ~gatu~

~gatu~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 18:15:24

idioto o podpisie "ja" ogarnij sie na co podajesz dane tych osób!!! idioci...jak nie żałoba na fb to wypisywanie idiotyzmów ze wszyscy zginęli-,-

#48 ~szpadel~

~szpadel~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 18:49:34

moze niech ktos pomysli co przezywa ten chlopak na pewno jest mu ciezko przeciez nie mogl tego wszystkiego przewidziec a teraz i tak niczym zycia sie jej nie przywroci to po co tu pisac takie zalosne teksty

Nie mógł tego przewidzieć - rzecz oczywista!

Dlatego też jak się bierze za kierowanie samochodem z pasażerami powinno się mieć coś takiego jak WYOBRAŹNIA!! Młody zdał prawo jazdy z tego co mi wiadomo jeszcze tam za którymś razem i myślał że jest królem ulicy. Kogo by wina nie była - jego czy tamtego starszego człowieka to gdyby dostosował się do warunków na drodze może  takiej tragedii by nie było a Jowita po dzień dzisiejszy by żyła! ot Tyle w temacie.

#49 ~pol~

~pol~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 20:04:53

Szczere z serca kondolencje dla Kolegi Policjanta i Jego Rodziny....trzymaj się przyjacielu!

#50 ~sąsiadka~

~sąsiadka~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 20:38:19

Znałam Jowitę bo pochodzę z sąsiedniej miejscowości, nie dociera do mnie jeszcze to co stało się. "Śpieszmy sie kochać ludzi tak szybko odchodzą". Najgłębsze wyrazy współczucia dla Rodziny. Jowitko do zobaczenia w lepszym świecie...

#51 ~mnka~

~mnka~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 20:40:11

Osoba któa obiwnia chłopaka prawdopodobnie to jakiś gimbus siedzący w domu, sama niedawno straciłam ojca bo kierowaca usnął i co mam obwiniać kierowcę taka kolej rzeczy tak musiało być na pewno tego nie chciał na pewno ciągle o tym myśli i nie może sobie poradzic i na pewno cięzko mu sobie samemu wybaczyć , ale co takie gimbusy jak wy wiedzą życia j ej nie zwrócicie a chłopaka chcecie ukarać na pewno nie chciał tego zrobić nie pomyślał nie wiecie więc sie nie wypowiadajce pozdro

#52 ~knnkn~

~knnkn~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 20:47:23

ECHO DNIA PANUJCIE PROSZĘ NAD FORUM I USUWAJCIE DANE LUDZI, JEST COŚ TAKIEGO JAK OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH!!!!!!!

#53 ~Hoze O-wiec~

~Hoze O-wiec~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 20:55:04

Pewnie chłopak chciał zrobić dziewczynom pokazówkę, jak się pokonuje zakręty z dużą prędkością. Nie wziął poprawki na widoczność. Media nie podają prędkości pojazdów. BOŻE, CHROŃ MNIE. Mam 65 lat, 3,5 miliona kilometrów bez wypadku i mam wraz żoną zginąć tak marnie, bo małolatowi brakło wyobraźni???

#54 ~Mmm~

~Mmm~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 21:02:15

Chciał się popisać przed dziewczynami. Renault scenic to van - nie do szaleństw. Lubił pewnie słuchać jak dziewczyny piszczą, a on twardziel prowadzi dyliżans. Często jeżdżę i widzę co małolaci wyprawiają w furach swoich rodziców. 

tak miało sie stać i tak sie stało! nie ma znaczenia czy prowadzi mlody czy stary, do tego trzeba miec wyobraznie, pare dni temu byłam swiadkiem w radomiu wypadku gdzie winny byl starszy facet ktory wjechal w mlodego chlopaka....

#55 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 21:08:45

dokładnie. nie ma co obwiniać chłopaka.. pomyslcie co on czuje.. 

a kogo mamy obwiniac tego czlowieka co jechal prawidlowo ? za co ze chcial bezpiecznie z zona dojechac do celu a jakis guwniarz chcial strzelic popis ? Szkoda dziewczyny kondolencje dla rodziny a ten burak co kierowal jest winny smierci drugiej osoby i miejmy nadzieje ze posiedzi troche chociaz dlaczego moje podatki maja isc na takiego glaba co niszczy zycie innym (mlodej kobiecie jej rodzica bliskim) odrazu nogi obciac by nigdy wiecej nikogo nie zabil udajac wielkiego arystokrate szos

I po co podajecie dane osobowe ? Dla chłopaka wystarczającą karą jest, że teraz sobie uświadamia co się stało i z czym będzię musiał żyć do konca swoich dni. Nie popieram zachowania kierowcy, ale tak jak i również nie są wam potrzebne jego dane.

po to ze dane mordercow powinny byc podawane do wiadomosci publicznych

jej tata jest policjantem i napewno temu chłopakowi nie daruje i będzie siedział za to co zrobił!!!!!!!

ioby twe slowa sie spelnily i miejmy nadzieje ze zalatwi jeszcze mlodemu by trafil pod odpowiednia cele

Osoba któa obiwnia chłopaka prawdopodobnie to jakiś gimbus siedzący w domu, sama niedawno straciłam ojca bo kierowaca usnął i co mam obwiniać kierowcę taka kolej rzeczy tak musiało być na pewno tego nie chciał na pewno ciągle o tym myśli i nie może sobie poradzic i na pewno cięzko mu sobie samemu wybaczyć , ale co takie gimbusy jak wy wiedzą życia j ej nie zwrócicie a chłopaka chcecie ukarać na pewno nie chciał tego zrobić nie pomyślał nie wiecie więc sie nie wypowiadajce pozdro

fakty obwiniaja chlopaka jego brak doswiadczenia za kolkiem i wielki popis gdyby jechal tak jak przepisy mowia pewnie skutki wypadku nie byly by tak tragiczne W dzisiejszych czasach powinien byc zwiekszony wiek pozwalajacy ubiegac sie o kat B zwlaszcza ze gowniarstwo swoje doswiadczenie zdobywa w nfs gta itp i mysla ze to tak jak w grze oby do konca zycia zasypiajac mial przed oczami ta umierajaca kobiete

Pewnie chłopak chciał zrobić dziewczynom pokazówkę, jak się pokonuje zakręty z dużą prędkością. Nie wziął poprawki na widoczność. Media nie podają prędkości pojazdów. BOŻE, CHROŃ MNIE. Mam 65 lat, 3,5 miliona kilometrów bez wypadku i mam wraz żoną zginąć tak marnie, bo małolatowi brakło wyobraźni???

No nie podaja predkosci ani tego czy kierowca byl trzezwy i nie byl pod wplywem srodkow oduzajacych

#56 ~agata2205~

~agata2205~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 21:17:57

... moja córka znała sp.Jowite ... chodziły do tej samej szkoły. Pokazała mi jej zdjecie . Śliczna dziewczyna .... NIE MOGE SOBIE WYOBRAZIC CO TERAZ CZUJE RODZINA, ZNAJOMI KOLEZANKI I KOLEDZY.....SERDECZNE WYRAZY WSPÓLCZUCIA DLA CAŁEJ RODZINY.....spij spokojnie ....

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 21:37:31

Najlepiej wszystkich tłumaczyć, że nie chcieli, że nie specjalnie. A prawda jest taka, gdyby użyli głowy i odrobinę rozumu było by o wiele mniej wypadków a tym bardziej śmierci na drodze. Przestańcie wszystkich usprawiedliwiać, ginie tyle niewinnych ludzi przez głupotę.

#58 ~deee.~

~deee.~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 21:42:32

Tragedia... szkoda jej strasznie ale wasze bulwersy nad kierowca nie przywroca jej zycia ani nie cofna czasu.. znam kierowce osobiscie i nie zrobil tego specjalnie wiec zejdzcie juz z niego, moze nie jechal zgodnie z przepisami ale popatrzcie na siebie czy wy jezdzicie zawsze zgodnie?! A wasze slowa tu nic nie dadza. Pomyslcie troche! I najgorsza kara niego nie jest wiezienie tylko sumienie ktore nie daje mu napewno spac, ktore bd go dreczyc do konca zycia! To nie byl jej wrog tylko kolega! I to byl WYPADEK a nie zabojstwo. Wracajcie do zdrowia :( a ty aniolku spij w spokoju [*]

#59 ~kierowca amator~

~kierowca amator~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 22:25:57

Wystarczy skorzystać z gotowych rozwiązań z Państw gdzie demokracja funkcjonuje dobrze. Piracka jazda kończy się z reguły wysokimi mandatami, lub zabraniem prawa na wiele miesięcy. Jak ktoś widzi kierowcę z fantazją to dzwoni na policję, a ta skutecznie prostuje delikwenta.

W śmierci tej dziewczyny jest też trochę naszej winy, bo tolerujemy na drogach takich "kierowców".

#60 ~taki~

~taki~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 22:33:05

Najlepiej wszystkich tłumaczyć, że nie chcieli, że nie specjalnie. A prawda jest taka, gdyby użyli głowy i odrobinę rozumu było by o wiele mniej wypadków a tym bardziej śmierci na drodze. Przestańcie wszystkich usprawiedliwiać, ginie tyle niewinnych ludzi przez głupotę.

Dokładnie !!!! teraz zapewne płacze, żałuje i się  boi , ale po to mamy rozum, żeby z niego  korzystać i przewidywać zachowania z góry skazane na niepowodzenia. Dlatego dają 18 latkom prawka, bo uważają ich już za rozumne istoty, potrafiące ocenić zagrożenie. Współczuje mu takiego doświadczenia ale z ludzkim życiem się nie eksperymentuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych