Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

238 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Tym~

~Tym~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 23:11:30

Chciałem wszystkim przypomnieć ze w tym tragicznym wypadku zginęły dwie osoby . Jakos stronnicy sprawcy pomijają ten fakt . W drugim aucie tez były ofiary , zupełnie przypadkowi ludzie których jedyną winą było to że akurat tamtędy przyjeżdzali .

#222 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 06:14:34

Ale wy tego nie rozumiecie?? Ja prdl. To był wypadek!! Karol nie chciał zabić Jowitki ani tej drugiej ofiary...

#223 ~Tym~

~Tym~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 07:18:25

Ale wy tego nie rozumiecie?? Ja prdl. To był wypadek!! Karol nie chciał zabić Jowitki ani tej drugiej ofiary...

Chęci sie tutaj nie liczą . Liczy sie skutek . Stań przed rodzinami ofiar i patrząc im w oczy powiedz ze to tylko wypadek . Napewno Cię poprą .

#224 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 07:41:34

nie chciał pewnie ale mógł się zachować rozsądnie na drodze mając pasażerki gdyby jechal sam to co innego, jesteśmy odpowiedzialni za tych, których zabieramy w podróż więc trzeba jechać ostroznie

#225 ~secudo interests~

~secudo interests~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 13:36:03

Około 95 % ludzi co tutaj się wypowiada to widzę sami znawcy, mądrzy ludzie. 

Dacie mi swoje numery czy coś? Bo chciałbym w swoim gronie znajomych mieć takich mądrych ludzi <3

#226 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 16:02:17

Około 95 % ludzi co tutaj się wypowiada to widzę sami znawcy, mądrzy ludzie. 

Dacie mi swoje numery czy coś? Bo chciałbym w swoim gronie znajomych mieć takich mądrych ludzi <3

ale my nie chcemy mieć w znajomych takiego głupka jak ty :P

#227 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 20:53:40

nie żyje starsza kobieta z drugiego samochodu . Zmarła w szpitalu.

#228 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 23:45:09

Skoro jest juz druga ofiara tego wypadku mam nadzieję że państwo Polskie zafunduje kierowcy na koszt podatników możliwość długiego rachunku sumienia . Gdzie sie podziali jego obrońcy z tego forum ? Czyżby mieli coraz mniej argumentów do obrony .
Wg. ich interpretacji najważniejszym czynnikiem kary jest sumienie sprawcy ale jak mozna wyczytać z poprzednich wpisów kierujący juz zaczyna sugerować chorobę psychiczna . Czyli ksiazkowa metodę obrony . Historia zna wiele takich przypadków . A "sumienie" w odstawkę działa instynkt samozachowawczy .

znam nie jedną osobę której sumienie nie rusza,chłopak też z naszej okolicy zabił chłopaka w wypadku w gierczycach i nic sobie z tego nie robi...

#229 ~Smutna~

~Smutna~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 11:58:08

Moja kochana jowitka ten straszliwy smutek codziennie nie mozna bronoc kierowcy miala cale zycie przed soba wystarczy popatrzyc na fejsa a serce sie kraje gdy trzymalam ja na rekach od najmlodszych lat bronic kierowce ludzie swiat sie zawalil czy ktos wie co to znaczy dla rodzicuw kupowac dziecku ubranie do trumny zamiast do slubu przyjaciele nazywaja sie jowitki

#230 ~Smutna~

~Smutna~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 12:13:55

To nie zabawa jej nie ma jeden popis pokaz autem czy kos wie czym jest dla nas ten wypadek nie zycze nikomi przezyc taka noc mojej niuni nie kto ja wruci wypadek skresla wszystk to miala swoje marzenia sny nie ma nic pustka ten straszliwy bol glupota kierowcy pozbawila ja zycia niech stanie jak menszczyzna odpowie za to ma18 lat skoro byl gotowy prpwadzic auto trzeba poniesc konsekwecje strach wspierac go smiech przyjaciele be nda g wspierac nazywaja sie przyjaciulmi jowitki niech go jeszcze pocaluja to nie zabawa wspierac trzeba rodzine to wszystko tak boli

#231 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 14:52:40

To nie zabawa jej nie ma jeden popis pokaz autem czy kos wie czym jest dla nas ten wypadek nie zycze nikomi przezyc taka noc mojej niuni nie kto ja wruci wypadek skresla wszystk to miala swoje marzenia sny nie ma nic pustka ten straszliwy bol glupota kierowcy pozbawila ja zycia niech stanie jak menszczyzna odpowie za to ma18 lat skoro byl gotowy prpwadzic auto trzeba poniesc konsekwecje strach wspierac go smiech przyjaciele be nda g wspierac nazywaja sie przyjaciulmi jowitki niech go jeszcze pocaluja to nie zabawa wspierac trzeba rodzine to wszystko tak boli

Moja kochana jowitka ten straszliwy smutek codziennie nie mozna bronoc kierowcy miala cale zycie przed soba wystarczy popatrzyc na fejsa a serce sie kraje gdy trzymalam ja na rekach od najmlodszych lat bronic kierowce ludzie swiat sie zawalil czy ktos wie co to znaczy dla rodzicuw kupowac dziecku ubranie do trumny zamiast do slubu przyjaciele nazywaja sie jowitki

Boże...kto to napisał...?!

#232 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 14:54:03

#233 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 18:58:49

Jednostka okrutnie ograniczona umysłowo,pokarana przez los już w wieku prenatalnym.W państwie Rzeszy taka jednostka nie miałaby racji bytu z uwagi na skrajny deb***izm.

Człowieku chyba nigdy nikogo bliskiego nie straciłeś i nie wiesz co to znaczy ból i rozpacz. Jaka pustka pozostaje po stracie. Może i dobrze że nie wiesz, ale chociaż uszanuj uczucia innych.

#234 ~MARIUSZ~

~MARIUSZ~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 19:29:47

Zgadzam się ze Smutną.Skoro był na tyle dorosły by wziąć odpowiedzialność za pasażerów to teraz powinien jak dorosły i odpowiedzialny ponieść kare adekwatną do tego co zrobił a nie udawać wariata.

#235 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 20:02:25

widocznie ktoś, dla kogo śp dziewczyna była wszystkim...moze ta osoba nie siedzi codziennie na kompie, nie ma wprawy jak wy, może nawet nie za bardzo potrafi obsługiwać komputer...może to jej pierwszy napisany tutaj post, ale jak wiele w nim smutku i prawdy...

#236 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 20:59:18

widocznie ktoś, dla kogo śp dziewczyna była wszystkim...moze ta osoba nie siedzi codziennie na kompie, nie ma wprawy jak wy, może nawet nie za bardzo potrafi obsługiwać komputer...może to jej pierwszy napisany tutaj post, ale jak wiele w nim smutku i prawdy...

Bardzo mądre słowa. Dla kogoś kto nie był spokrewniony, nie znał Jowity łatwo jest się wypowiadać. Jednak osoba która straciła kogoś bliskiego nie jest w stanie opisać tego smutku, żalu

#237 ~Tym~

~Tym~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 21:06:49

Jak straszny żal i smutek przemawia  z tego wpisu . Ci wszyscy psełdo-przyjaciele dziewczyny powinni z szacunku zamilknąć juz na tym forum . Nie ma usprawiedliwienia dla sprawcy , ponosi pełną odpowiedzialność za swoje czyny .Miejmy nadzieję że poniesie zasłużoną karę .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych