Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

238 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Asp. Nygus~

~Asp. Nygus~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 16:34:23

zamykamy to FORUM !!!

Zamknąć to sobie możesz fi***a (o ile posiadasz ) w rozporku.Zrozumiał?

"Nie zciagaja" zostawiam bez komentarza.

#202 ~venol~

~venol~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 18:30:34

wczoraj zmarła druga osoba z tego wypadku-Pani Maria W.

#203 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:00:44

żyje i ma sie dobrze

#204 ~fast~

~fast~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:31:12

żyje i ma sie dobrze

I cos mu juz postawiono niech jakos sie tam trzyma mimo ze jestem w zlych stosunkach ale najgorszemu wrogowi bym tego nie zyczyla

#205 Krewny

Krewny

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:36:08

Ogarnij się! skoro faktycznie jesteś krewnym którejś z ofiar to czemu nie pójdziesz do kościoła nie pomodlisz się za duszę zmarłej tylko siedzisz na tym forum co?! Jedyne co potrafisz zrobić to zrzucić winę na drugiego człowieka! Uważaj żeby tobie czasem Państwo Polskie nie zafundowało możliwości rachunku sumienia za obrażanie, szkalowanie itp. Jak byś faktycznie był kimś z rodziny to byś wiedział co nieco więcej o tym wypadku i byś nie gadał takich głupot bo jak wynika ze śledztwa to nie była KIEROWCY wina!

Odp.
Ad1 . Sorry ale nie moge siedzieć cały dzień w kościele nie jestem duchownym, a forum przeglądam od czasu do czasu .
Ad2 . Na nikogo nie zrzucam winy bo winnym jest tylko jeden.
Ad3. Szkalowanie i obrażanie w jaki sposób , czy używam epitetów i pisze nieprawdę .
Ad4. Jesli nie wina kierowcy to kogo - krasnoludków

Czyli dwie osoby nie żyją nie wiadomo z jakiego jakiego powodu . Jako mówią "ogarnij się".

#206 ~ggggg~

~ggggg~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:42:59

Ręce opadają ! 

#207 ~Aśka~

~Aśka~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:09:32

Ręce opadają ! 

Masz racje jak sie to czyta to faktyczniee rece opadają ciekawe kiedy oni skończa to debatowanie

#208 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 14:01:26

jak nie wina

znam ten zakret i bylem swiadkiem tego wydarzenia , jechal za policja i wymijal, i jeszcze przy okazji zabil by dwojga staszych ludzi.

W niedzielę zmarła kobieta z Suzuki, wspaniała kobieta, matka, babcia.

#209 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 14:57:08

Dyk ja nie jestem tą Karoliną co jechała z Karolem..i nadal uważam że to nie Jego wina..ludzie to był wypadek a nie zabójstwo!

#210 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 16:06:28

Masz rację- Wypadek, który bez brawury nie skończył by się tak tragicznie, tu o ludzkim życiu zdecydowała prędkość....

#211 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 08:56:20

Dyk ja nie jestem tą Karoliną co jechała z Karolem..i nadal uważam że to nie Jego wina..ludzie to był wypadek a nie zabójstwo!

A którą karoliną jestes?

#212 ~fast~

~fast~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 10:57:51

Widac ile ludzi nie nawidzi i ile wspolczuje karolowi ale teraz to juz dajcie spokoj i zajmijcie sie swojm zyciem dajcie okej bo jak zobaczy to bd im przykro .to co sie stalo to sie nie odstanie i przestancie juz

#213 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 12:46:39

Nieważne którą Karoliną jestem.

#214 ~Blondasek..~

~Blondasek..~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 13:15:23

Ludzie to był wypadek ! Nie wieszajcie psów na kierowcy!!!!!! Nawet nie wyobrażacie sobie co on teraz czuje, zamiast po nim jeździć postawcie się na jego miejscu...... Chyba nikt nie chciałby nigdy usłyszeć takich słów co wy tu piszecie... On i tak będzie się bił z sumieniem już zawsze więc dajcie mu spokój !!!!
Nie macie prawa go oskarżać... A wiem co mówię..

#215 ~-O...<3-~

~-O...<3-~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 13:35:30

Jowita była moją przyjaciółką, tak jak pozostała dwójka nadal nimi jest.. Zawsze będę ją kochała <3 [*] Najgorsze to pochować tak bliską osobę i do tego tak młodą. :( Serce rozpadło mi się na miliony kawałeczków.. (nie mówiąc o rodzicach i rodzeństwie..:[...) Tego dlaczego to właśnie ona zginęła nie da się wytłumaczyć inaczej jak tylko, że takie było jej przeznaczenie. To, że nie miała pasów i to, że to właśnie przyczyniło się do jej odejścia. <\3 Teraz my -przyjaciele, możemy tylko dziękować Bogu, że żyje Karol i Karolina i modlić się by wszystko było dobrze z nimi...  A wam internetowi hejterzy powiem jedno : Weźcie się kur** zamknijcie bo nie wiecie co czują oni i co czują ich przyjaciele !!!!

#216 ~.O..<3...~

~.O..<3...~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 13:46:49

Wiadomo, że przyjaciele i rodzina Karola będą go bronić, bo przecież Jowita nie musiałą wsiadać z nim do auta, z drugiej strony przyjaciele i rodzice Jowity obwiniają włąśnie Karola, bo mimo wszystko całe współczucie dla niego to że teraz zostanie słownie zlinczowany to on przyczynił się do jej śmierci, to właśnie on spowodował ten wypadek. Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie, tak było jest i będzie. Ale pomyślcie że ten chłopak będzie już zawsze żył z poczuciem winy, będzie zaczynał każdy dzień od myśli ,,To ja ją zabiłem, to przeze mnie nie żyje". Może teraz dorośnie, miejmy nadzieję bo nie sztuka szybko jeździć i się popisywać, tylko sztuką jest umieć zachować się za kierownicą, jechać bezpiecznie nie tylko dla siebie ale i dla innych uczestników ruchu. A co z tą drugą dziewczyną z wypadku? Ktoś napisał że walczy o życie? Jaki jest jej stan? Wiecie coś?

To nie tak, że przyjaciele Karola będą bronić Karola a przyjaciele Jowitki i Karoliny będą bronić ich.. Otóż ja jestem przyjaciółką ich wszystkich i szczerze??? Współczuję Karolowi i będę go wspierać puki nie brak mi sił !.... Będę walczyła wraz z Karoliną o zdrowie i pełną sprawność ale też wspierała ją bo est jak moja siostra !.. A Jowita... Jowita jest już z aniołkami, bo tam była bardziej potrzebna niż tu. [*] Mimo to zawsze będę ją miała w pamięci, wspomnieniach i w sercu, a w sercu moim i wszystkich jej przyjaciół ona zawsze będzie żyła ! <3 

#217 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 13:48:13

Poziom niektórych wypowiedzi, w zwłaszcza wplatane w zdanie wulgaryzmy, nawet bliskich przyjaciół zmarłej, są żenujące i świadczą o totalnym braku kultury, wychowania i szacunku.

#218 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 18:08:54

Ja bym go zajebał .... tam zgineła moja Kuzynka .

Najwieksza wartoscia  jest zycie..........kazdy ma prawo byc zly i myslec okropne rzeczy ale czy zyczyc drugiemu czlowiekowi tego co najgorsze...?..... powinnismy sie zastanowic nad cala logika sprawy, do wymierzania sadow jest kto inny....., ten czlowiek ,ktory kierowal .......wiecie co on czuje , ...wyobrazacie sobie zycie z takim pietnem........on sobie doskonale zdaje sprawe z tego co sie stalo......w nim nie ma zycia........kazdemu tu piszacemu moglo  lub moze zdazyc sie to samo, wiec miejmy wszyscy troszke kultury i nie komentujmy tej sprawy....... 

#219 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 18:12:40

Najwieksza wartoscia  jest zycie..........kazdy ma prawo byc zly i myslec okropne rzeczy ale czy zyczyc drugiemu czlowiekowi tego co najgorsze...?..... powinnismy sie zastanowic nad cala logika sprawy, do wymierzania sadow jest kto inny....., ten czlowiek ,ktory kierowal .......wiecie co on czuje , ...wyobrazacie sobie zycie z takim pietnem........on sobie doskonale zdaje sprawe z tego co sie stalo......w nim nie ma zycia........kazdemu tu piszacemu moglo  lub moze zdazyc sie to samo, wiec miejmy wszyscy troszke kultury i nie komentujmy tej sprawy....... 

Dopisz że masz na imię karolina.

#220 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 19:47:22

Może i ma na imię Karolina ale popieram w 100% Łatwo jes osądzać innych,tylko nie wiemy co nam jutro przyniesie los...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych