Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lucjan~

~lucjan~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 23:21:14

tam są popieprzone światła, jadąc właśnie Mireckiego w Okulickiego samochody mają
zielone światło ( nie strzałkę prowoskrętu tylko zielone) oraz piesi czy też
rowerzyści również, kiedyś pisałem że niedługo będzie wypadek no i jest

#2 ~MZDiK syf kiła i mogiła~

~MZDiK syf kiła i mogiła~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 00:08:16

W całym Radomiu światła są popieprzone! 

Wyłączają się w pól drogi i nic że się wciśnie guzik. Ten spec co się tym zajmuje będzie miał niedługo na sumieniu jakieś babcie(a rowerzystkę już ma) bo już nie raz było widać jak wchodzą na zielonym i ledwo idą.

Zrobią dwa kroki i już jest czerwone a nawet połowy nie przeszły lecz ciągle sądzą że jest zielone.

To samo autobusy ale to na inny temat. Takich cudów i dziadostwa w sygnalizacji miasta i komunikacji jakie się teraz widzi to nie było...

#3 ~Żona Lenina.~

~Żona Lenina.~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 04:43:50

Zielone światło miała ... Nadieżda Krupska.

#4 ~Cynik~

~Cynik~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 05:16:49

Jak się skręca na skrzyzowaniu w prawo trzeba ustąpić pierwszeństwa pieszym i rowerom którzy też mają zielone.

#5 ~Pomoc po wypadkach~

~Pomoc po wypadkach~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 06:58:16

Poszkodowaną kobietę proszę o kontakt 504-387-549

#6 ~elmagico~

~elmagico~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:16:26

Pewnie jechały złożyć wnioski o 500 plus na pierwszego bąbelka

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:33:24

Każdego dnia widzę jak na tym skrzyżowaniu ponad 60 % rowerzystów olewa czerwome światła. Wjeżdżają z pełnym impetem na nic nie baczą. Co gorsze widziałem kilka rodzin na rowerach. Rodzice dają dzieciom przykład jak łamać przepisy. Na tym skrzyżowaniu było już kilka potrąceń z winy rowerzystów. Natomiast nocą zdarzają się kierowcy którzy wjeżdżają na owe rondo na czerwonym świetle. Winę ponosi potrącona.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:37:52

Gościu utyskiwaczu na sygnalizajcę świetlną w Radomiu. Jeżeli coś jest popieprzone to ty jesteś popieprzony. Nie zabieraj głosu i nie pisz głupot w tym temacie. Zapoznaj się z kodeksem drogowym a później będziesz filozofował. Miasto to nie twoja rodzinna wiocha.

#9 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:03:39

Poszkodowaną kobietę proszę o kontakt 504-387-549

Na bank dzbanie odzwoni

#10 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:19:48

Zawsze jak jestem w Radomiu i jadę na rowerze ze dwa razy ktoś chce wymusić pierwszeństwo. Po prostu przy skręcie w prawo należy zachować ostrożność. Jak rowerzysta ma zielone też jedzie szybko i nie wyhamuje, a jeśli nawet ma się zielone i skręca to pierwsi i rowerzyści mają pierwszenstwo. A u nas jak kto ma zielona strzałkę to wali na oślep. Raz wchodzę na skrzyzowanie, a babeczka mi prawie po nodze, bo zielona strzalka. Mniej pośpiechu a więcej uwagi. Tak u nas bo na stałe mieszkam gdzie indziej.

#11 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:34:22

Kurde panny to nornalne, że jak ma się zielone to piersi i rowerzyści też mają zielone w tym samym kierunku. Patrzcie "królowie drogi" na cały ruch, a nie tylko co przed maską i gdzie skręcić. Trochę zabawne bowiem w kodeksie jest jawnie napisane że rowerzysta ma pierwszeństwo. Są drogi rowerowe obok przejść więc będą jeździć szybko i trzeba uważać. I tyle jakoś w Łodzi nikt nie pakuje się w pieszych czy rowerzystów przy skręcie w prawo czy w lewo wystarczy poczekac. Kiedyś w naszym mieście widziałem jak karetka na sygnale ma problem z wyjazdem w Traugutta bo cztery fury stwierdziło że oni mają pierwszeństwo. Nie chce marudzić, ale w Radomiu ludzie jeżdżą w miarę dobrze technicznie, ale strasznie samolubnie. "Ja pierwszy" i są przez to większe korki i wogule. Mnie baka by potrąciła bo miała zielona strzałkę. rowerem na osiedlowej przy parkingu jadę, a on zamiast się zatrzymać bum. Co zabawne patrzył na mnie. Aż poczułem zderzak na nodze. Wolniej i patrzmy na te drogi rowerowe, trochę źle zaprojektowane (za blisko prawo skrętów, a samochód się nie chowa) bo nie dają możliwości dobrej reakcji kierowca, ale tak już jest. I trzeba uwazac.

#12 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:39:25

I trochę się wkurzyłem o te 500. Radom jest małym miastem, a każdy samochodem napierdziela. Prawie nikt nie używa rowerów miejskich. Takie z was szlachcice że rowerom zakaz ja pierdziele. Załamałem się tym hasłem. Niech się zastanowi ten człowiek od obraźliwego komentarza o 500 plus.

#13 ~Blondynka~

~Blondynka~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 11:24:00

tam są popieprzone światła, jadąc właśnie Mireckiego w Okulickiego samochody mają
zielone światło ( nie strzałkę prowoskrętu tylko zielone) oraz piesi czy też
rowerzyści również, kiedyś pisałem że niedługo będzie wypadek no i jest

Zielone światło do jazdy na wprost :)

#14 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 11:38:21

Proszę rowerzystkę o kontakt, chciałbym przekazać ważne informacje. Mój e-mail: arturs2504ra@popk.pl

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:12:13

Ja w naszym kochanym mieście byłem już dwa razy potrącony przez samochód z winy kierowców, gdy jechałem na rowerze

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 15:38:51

Aż ponad 60% rowerzystów? Czyli zostaje niemal 40% tak jak w cytrynówce ... co miałeś z religii, rozmodleńcze?

----------

"Każdego dnia widzę jak na tym skrzyżowaniu ponad 60 % rowerzystów olewa czerwome światła.

Wjeżdżają z pełnym impetem na nic nie baczą. Co gorsze widziałem kilka rodzin na rowerach. Rodzice dają dzieciom przykład jak łamać przepisy. Na tym skrzyżowaniu było już kilka potrąceń z winy rowerzystów. Natomiast nocą zdarzają się kierowcy którzy wjeżdżają na owe rondo na czerwonym świetle. Winę ponosi potrącona.

#17 ~Radom to stan umysłu!~

~Radom to stan umysłu!~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 15:41:40

Zawsze jak jestem w Radomiu i jadę na rowerze ze dwa razy ktoś chce wymusić pierwszeństwo. Po prostu przy skręcie w prawo należy zachować ostrożność. Jak rowerzysta ma zielone też jedzie szybko i nie wyhamuje, a jeśli nawet ma się zielone i skręca to pierwsi i rowerzyści mają pierwszenstwo. A u nas jak kto ma zielona strzałkę to wali na oślep. Raz wchodzę na skrzyzowanie, a babeczka mi prawie po nodze, bo zielona strzalka. Mniej pośpiechu a więcej uwagi. Tak u nas bo na stałe mieszkam gdzie indziej.

Skąd przybywasz, Mareczku? Ze Zwolenia?

#18 ~ODSZKODOWANIA 513 996 555~

~ODSZKODOWANIA 513 996 555~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 17:43:01

Ja w naszym kochanym mieście byłem już dwa razy potrącony przez samochód z winy kierowców, gdy jechałem na rowerze

Zapraszam do kontaktu, bo poszkodowana osoba może ubiegać się o odszkodowanie z oc sprawcy i inne przewidziane prawem świadczenia, co od zasady do 3 lat wstecz lub 20 lat , jeśli była spraw w sadzie. Uzyskujemy najwyższe odszkodowania w danej sprawie-zaliczki na leczenie z oc sprawcy największą kancelaria spec ODSZKODOWANIA ponad 270tys klientów 14 lat doświadczenia-Jestesmy po twojej stronie

#19 ~Pislamista+~

~Pislamista+~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:43:34

I trochę się wkurzyłem o te 500. Radom jest małym miastem, a każdy samochodem napierdziela. Prawie nikt nie używa rowerów miejskich. Takie z was szlachcice że rowerom zakaz ja pierdziele. Załamałem się tym hasłem. Niech się zastanowi ten człowiek od obraźliwego komentarza o 500 plus.

Masz 500+ to morda w kubeł bo Donek wróci zabierze a to co wziąłeś oddać każe z nawiązką.

#20 ~OC w MOPSie~

~OC w MOPSie~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:46:29

OSOBIE POSZKODOWANEJ NALEZY SIE ZADOŚĆUCZYNIENIE Z 500+ SPRAWCY.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych