Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

217 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~M```~

~M```~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 08:54:39

Sądzę,że wielu z NAS zawsze będzie o DOKTORZE - wspaniałym człowieku pamiętać. O takich ludziach się nigdy nie zapomina! Mam nadzieję,że będzie tam gdzie jest szczęśliwy. Żegnaj....

#202 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 11:12:58

ja wybieram się na pogrzeb, i tym którzy tez chcą proponuje przyjść nie z wieńcami i bukietami kwiatów a po prostu Czerwona Różą. :(

#203 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 11:16:58

Ze łzami w oczach i żalem w sercu skasowałam dzisiaj nr do Doktora Skawińskiego :( straszna strata

wiesz o tym samym pomyślałam, ale ja jeszcze nei jestem gotowa żeby go jego numer z komórki wykasować :((

#204 ~Mik~

~Mik~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 11:58:14

wiesz o tym samym pomyślałam, ale ja jeszcze nei jestem gotowa żeby go jego numer z komórki wykasować :((

Ja także nie jestem gotowa, by skasować jego numer....

#205 ~2445449~

~2445449~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 13:15:27

Ja także nie jestem gotowa, by skasować jego numer....

Ja też nie jestem gotowa i szybko nie będę....  :(

Rozpaczzzzz ...

#206 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 20:24:43

Pan Doktor wykładał u mnie na uczelni, dał się poznać jako niezwykle elokwentny i sympatyczny człowiek. Tak bardzo żal, że odszedł, zajęcia bez Niego nie będą miały sensu...;(

#207 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 09:27:06

do redakcji echodnia.eu - zamieszczanie informacji o wydarzeniach zobowiązuje także do moderowania komenatrzy, a przynajmniej usuwania tych, które obrażają, urażają dobro opinii publicznej i niecenzuralne słowa... 

Tak, racja !!! usuwają, ale ganiące PSL, a o normalnych, naprawdę dobrych ludziach, ja w tym wypadku to znieczulicę mają !!!

#208 ~Mik~

~Mik~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 14:17:40

Trwa pogrzeb Doktorka.... a ja nie mogę na nim być, b się z Nim pożegnać od naszej rodziny, bo mam chore dzieci... Nie ma ich kto teraz leczyć... trzymam się wskazówek Doktorka, ale brakuje mi pewności i poczucia bezpieczeństwa, że "w razie czego" mogę z Nim skonsultować telefonicznie, bądź podjechać... Żegnaj Doktorku i przepraszam, że nie możemy być z Tobą w tej Ostatniej Drodze i Cię pożegnać...

#209 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 22:40:21

Racja, bardzo to Nas równiez uderzyło jak ksiądz sie zachował

#210 ~Nika~

~Nika~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 23:31:53

Chyba wszystkich to zachowanie księdza poruszyło...jak i rozpoczęcie mowy pogrzebowej od słów o nagonce jaka w tej chwili trwa na kościół i księży...szkoda, ze tak sie zachował na pogrzebie takiej Osoby....

#211 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 11:52:34

i dziwią się ,ze ludzie ich tak traktują skoro sami do tego doprowadzają. sam fakt ,ze nie wspomniał o żonie Pana Doktora i dzieciach jakby nie istnieli. to po prostu było żałosne. Ona też bardzo cierpi po starcie ukochanej osoby, a dzieci też nie miał- miał i one też cierpią. niech szanowni księżule biorą przykład z Franciszka On nie ocenia tylko rozumie wybory życiowe. Żal ,że tacy jak księża nie czują zwykłej empatii w obliczu takiej tragedii. 

#212 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 16:39:51

Mnie również poruszyło to, jak zachował się ksiądz głoszący kazanie na pogrzebie Śp. Dr Skawińskiego.  Nie omieszkał przywitać polityków naszego regionu, ale zapomniał o najbliższej Rodzinie... A wstęp do pożegnania... żenada. Nawet w takim momencie nie potrafią się powstrzymać, żeby bawić się w politykę? To nie był czas na tego typu uwagi. Ci, którzy byli na pogrzebie, wiedzą o czym piszę. Po co było  więc aż 7 księży, skoro nie znalazł się ani jeden, który pożegnałby doktora mądrymi słowami ? Nie trzeba było wielkich przemówień. O tym, jakim człowiekiem był Dr Skawiński świadczy najlepiej fakt, ile osób zgromadziła ta smutna uroczystość. Każdy z nas przyszedł, by pożegnać  Doktora godnie, złożyć hołd, ofiarować modlitwę. W milczeniu... Trudno było powstrzymać łzy... Bo i uwierzyć nie sposób, że Doktora nie ma już wśród nas... Ja zachowam w pamięci i w sercu pamięć o Doktorze na zawsze. Tak samo, jak zeszyt, w którym Doktor wpisywał  wszystkie uwagi i zalecenia związane z leczeniem moich dzieci. Jeszcze tyle kartek w tym zeszycie zostało czystych...  

#213 ~On wie~

~On wie~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 15:46:02

Trwa pogrzeb Doktorka.... a ja nie mogę na nim być, b się z Nim pożegnać od naszej rodziny, bo mam chore dzieci... Nie ma ich kto teraz leczyć... trzymam się wskazówek Doktorka, ale brakuje mi pewności i poczucia bezpieczeństwa, że "w razie czego" mogę z Nim skonsultować telefonicznie, bądź podjechać... Żegnaj Doktorku i przepraszam, że nie możemy być z Tobą w tej Ostatniej Drodze i Cię pożegnać...

Gdzie teraz leczyc nasze dzieci???

#214 ~gax~

~gax~
  • Goście

Napisano 09 luty 2014 - 22:53:47

Nadal ogromna pustka po Doktorze .Jak tu żyć pytam...

#215 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 08:48:46

DZis śnił mi się Doktorek i wiecie co wstałam i naprawdę uwierzyłam że to nie prawda....po xczym wróciłam na to forum ,,  a jednak!

#216 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 16:37:05

Czas upływa od tego tragicznego wydarzenia..a nadal my pacjencji nie wierzymy w to...;(

#217 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 19:52:55

Moi drodzy tak już po długim upływającym czasie chciałabym was zapytać gdzie dokładnie pochowany jest Doktor.Pragnęłabym zapalić symboliczną świeczkę na jego grobie.Proszę o pomoc

#218 ~MiK~

~MiK~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 16:33:29

Moi drodzy tak już po długim upływającym czasie chciałabym was zapytać gdzie dokładnie pochowany jest Doktor.Pragnęłabym zapalić symboliczną świeczkę na jego grobie.Proszę o pomoc

Doktorek jest pochowany na Cmentarzu Starym. Wchodzi się głównym wejściem, alejką jakieś 200 - 300 m (nigdy nie miałam dobrej oceny odległości) po lewej stronie. To duży grobowiec rodziny Skawińskich. Dopiero jak ujrzałam zdjęcie Doktora na płycie nagrobnej, to dotarło do mnie w pełni, że już Go nie ma wśród nas... łezka się kręci w oku...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych