Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

174 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ALfred~

~ALfred~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 15:59:35

Szkoda tylko rodziców że będą cierpieć ,a tych co zgineli nie żal mi jak by jeździli zgodnie z przepisami to by żyli......dobrze że nie zabili kogoś innego......

Kurde jak czytam tę twoją "mądra" wypowiedz to sie zastanawiam skad sie tacy deb***e biorą zobaczymy jak ty zginiesz uwierz mi cb też nikt nie pozałuje

#42 ~my name is Kate :)~

~my name is Kate :)~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 16:38:21

Znałem osobiście tego chłopaka i składam szczere kondolencje dla rodziny.
Nikogo z Was tam nie było, wiec zamknąć sie i nie komentować bo nie wiecie co sie tam działo
Jeśli ktoś jeszcze raz oczerni tych dwoje to spotkamy sie w sądzie...

A teraz do tych co wyzywali od idiotów i bandytów- a gdyby to było Twoje dziecko, żona, maż to tez byście tak oceniali?! Nie sądzę...to z Was jest banda deb***i

To ze ktoś gdzieś palił gumy, to nie oznacza, ze każdy wypadek ma z tym związek
A co do wyścigów - bezpieczniej jest chyba udostępnić tor niż ulice

A przepraszam Cię bardzo ,kogo i dlaczego Ty sądem straszysz ?????   Prawda jest taka , że gdyby jechali wolniej , skutki wypadku byłyby mniejsze napewno ...      dobrze , ze nikogo nie zabili przy okazji ...      za kierownicą trzeba mieć więcej wyobraźni ...      fantazję należy zachować na noc dla partnera ...  

#43 ~wasatychujkieleckizboj~

~wasatychujkieleckizboj~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 16:46:34

w miejscu na Sandomierskiej, tam gdzie 3 pasy schodzą się w jeden i ten środkowy ma jedynie pierwszeństwo dzieją się codziennie ekstremalne sytuacje i zawsze mało brakuje do wypadku. Każdy myśli że to jazda na suwak, ale jest w głębokim błędzie. Jeśli do tego wypadku doszło z tego powodu, że honda chciała się zmieścić z lewego pasa a środkowym jechał ktoś kto miał pierwszeństwo to jasno wskazuj że doszło do wypadku z winy ofiary, a kierowca jadący środkowym pasem odjechał. 

Nie obrażając nikogo,,, każdy kto jedzie miastem więcej niż 70 to kretyn! i nie ważne czy to dzień czy noc!

#44 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 16:49:18

Zajmijcie się komentowaniem swoich spraw internetowe ścierwa.

#45 ~Aktywista~

~Aktywista~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 16:52:16

A przepraszam Cię bardzo ,kogo i dlaczego Ty sądem straszysz ?????   Prawda jest taka , że gdyby jechali wolniej , skutki wypadku byłyby mniejsze napewno ...      dobrze , ze nikogo nie zabili przy okazji ...      za kierownicą trzeba mieć więcej wyobraźni ...      fantazję należy zachować na noc dla partnera ...  

Popieram

#46 ~mikw~

~mikw~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 17:12:31

jedno jest pewne ze ZAPIERD.....LI jak tralala bo zaden pojazd nie dachuje po uderzeniu w mur przy umiarkowanej predkosci....

#47 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 17:40:20

jedno jest pewne ze ZAPIERD.....LI jak tralala bo zaden pojazd nie dachuje po uderzeniu w mur przy umiarkowanej predkosci....

testy NCAP obecnie wykonywane sa przy predkosci 64km/h, miedzy innymi wykonywany jest test zderzenia czolowego z nieruchoma lecz deformowalna przeszkoda.  A trzeba wziac pod uwage, ze jesli Civic przechodzil testy to jeszcze na starych warunkach, tzn przy 50km/h (na zdjeciach widac ze to V lub VI generacja civica) jesli V to nawet jeszcze nie bylo testow NCAP. A wszyscy co moga cos powiedziec na temat samochodow, to wiedza ze te hondy gnija, jesli byla przerdzewiala to chocby jechali te 50 to nie mieli by szans przy zderzeniu z murem.

#48 ~Aktywista~

~Aktywista~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 17:44:23

testy NCAP obecnie wykonywane sa przy predkosci 64km/h, miedzy innymi wykonywany jest test zderzenia czolowego z nieruchoma lecz deformowalna przeszkoda.  A trzeba wziac pod uwage, ze jesli Civic przechodzil testy to jeszcze na starych warunkach, tzn przy 50km/h (na zdjeciach widac ze to V lub VI generacja civica) jesli V to nawet jeszcze nie bylo testow NCAP. A wszyscy co moga cos powiedziec na temat samochodow, to wiedza ze te hondy gnija, jesli byla przerdzewiala to chocby jechali te 50 to nie mieli by szans przy zderzeniu z murem.

T twoje testy mozesz sobie wsadzić - "Odbijając się od niego samochód poszybował około czterdzieści metrów dalej nie dotykając podłoża i dachował na kolejnym ogrodzeniu." - Czy to rozumiesz?Tylko duza predkość wyrzuciła samochód w górę na odległość około 40m.

#49 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 17:48:19

Szanowny Panie . Zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym którą powinie Pan znać a jest to wątpliwe, prętkość ta oowiązuje od 5 rano do 23. Od 23 do 5 rano obowiązuje inna prędkość pewnie Pan wie jaka .A jeżeli nie proszę udać się do WORD na ul. Domaszowskiej pewnie Panu powiedzą. Tanie cwaniakowanie i cynizm prosze przedstawiać przed rodzina.Pewnie Pana wysłuchają.

Szanowny Panie, faktycznie, pomyliłem się. Na tym odcinku Sandomierskiej obowiązuje prędkość nie 50, tylko 40 km/h i to przez całą dobę. Tak właśnie mówi prawo o ruchu drogowym, które powinien Pan znać, a jest to wątpliwe. Bo znaki drogowe obowiązują przez całą dobę, także w nocy. A tam jest znak ograniczenia do 40. Wie Pan, to takie białe kółeczko z czerwoną obwódką i 40 w środku. Może widział Pan kiedyś coś takiego?

Zatem jeśli Pan twierdzi, że oni jechali 40 km/h, to oczywiście Panu wierzę. :wacko: Widocznie przy takiej prędkości dachowanie jest nieuniknione... :(

#50 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 17:49:00

Na tym odcinku obowiązuje 50 km/h. Moje pytanie brzmi: z jaką prędkością jechał ten samochód? Czy przy 50 km/h możliwe jest takie dachowanie? Nawet biorąc pod uwagę, że było ślisko? Mam nadzieję, że policja to ustali.

Jeśli samochód jechał prawidłowo i przypadkiem wpadł w poślizg (lub kierowca zasłabł), wówczas miał miejsce nieszczęśliwy wypadek zakończony wielką tragedią. Jeśli jednak kierowca złamał przepisy, wówczas tragedia jest jeszcze większa – kierowca zabił siebie i drugiego człowieka.

W obu przypadkach mogło zginąć więcej ludzi, gdyby znaleźli się na drodze tego samochodu. I to ostatnia tragedia, do której na szczęście nie doszło. Ale nie jest to zasługą kierowcy hondy...

Od kiedy tam jest 50? Na sando jest do 40, alee ludzie dajcie spokoj! napewno kazdy z was jezdzi 20km/h gdy jest takie ograniczenie, 30km/h przy ladnej drodze ale za znakiem "wyjazd z budowy", 90 km/h po za terenem zabudowanym nawet jesli chodzi o jednopasmowa trase e7. Jak jestescie tacy prawi, to pewnie wszyscy plywacie w kapokach na rowerkach wodnych,  kazdy ma oryginalnego windowsa, nikt nigdy nie zanizal domowych dochodow zeby dostac rodzinne czy inne datki, a pewnie nawet nie chowaliscie sie przed rodzicami palac swojego pierwszego papierosa w zyciu ( bo przeciez mama zabronila to nie bede tego robil).  Zaraz pewnie mnie ktos skrytykuje, ok, kazdy moze miec swoje zdanie, tylko nie zawsze sytuacja jest odpowiednia do tego aby je upubliczniac

Napewno jest to wielka strata dla rodzin i bliskich, wyrazy wspolczucia ode mnie.

#51 Franek Bieda

Franek Bieda

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 26 październik 2013 - 17:56:37

Dzisiaj jechałem na Cedzynę w tym miejscu stała policja jaka była dyscyplinka wszyscy jechali 40 km/h

#52 anka.a

anka.a

Swojak

• PipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 26 październik 2013 - 18:23:48

Dzisiaj jechałem na Cedzynę w tym miejscu stała policja jaka była dyscyplinka wszyscy jechali 40 km/h

Jak częściej by stali,byłoby mniej piratów drogowych. Dziś postoją,jutro może kilka dni,po czym znowu zacznie się wyścig. Szkoda że ludzie giną w taki głupi sposób. Wyobrażnia zawodzi.

#53 ~chrumba~

~chrumba~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 18:24:31

Każdego z Was (bezpośrednio i pośrednio) może spotkać taka tragedia.
WIĘC ZAMILKNIJCIE i refleksje zachowajcie dla siebie i swoich najbliższych.
Nigdy nie wiadomo,co spotka nas w następnej sekundzie.

dlatego o tym piszemy.. że jak ktoś zapie...la jak poje..ny to może nas albo kogoś z naszej rodziny zabić.. zabić.. rozumiesz ku.... może kogoś z na lub naszych bliskich zabić.. za nic..
dlatego powtórzę.. selekcja naturalna zadziałała.. i wcale mi nie jest przykro..

Nie da się czytać tej żółci i nienawiści. Czy nie jest wystarczająco straszną tragedią to, że dwoje młodych ludzi zginęło? Zapłacili najwyższą karę. Po co pisać tak okrutne komentarze? Przecież to może czytać rodzina, załamane matki...Czemu nikt o tym nie pomyśli zanim napisze, że bandyci i idioci.

właśnie pomyśli.. a matki czy rodzina, niech czytają i płaczą, że idiotów wychowali.. to faktycznie musi być straszna świadomość że tyle lat pracy i wyrzeczeń poświęcilo się dla osoby która zabija siebie i kogoś jeszcze w durny sposób..

Rodzinom wspolczuje, za głupotę faktycznie zapłacili od razu jeśli jechali szybko. Ale to nie tylko ICH sprawa. Tam mógł być ktoś przypadkowy.ja albo ty czy dziecko. Wiec ja dobie nie rzycze zeby tacy idioci jeździli tak po kielcach. Na tor wypier... Oczywiście jeżeli jechali za szybko a wszystko na to wskazuje.

dokładnie..

skoro nie zginął nikt z osób postronnych ,przechodzień,rowerzysta,inny uzytkownik drogi,to śmiało powiem -NIC SIE NIE STAŁO !
jak to nie.. popsuli ludziom ogrodzenie..

Znałem osobiście tego chłopaka i składam szczere kondolencje dla rodziny.
Nikogo z Was tam nie było, wiec zamknąć sie i nie komentować bo nie wiecie co sie tam działo
Jeśli ktoś jeszcze raz oczerni tych dwoje to spotkamy sie w sądzie...
A teraz do tych co wyzywali od idiotów i bandytów- a gdyby to było Twoje dziecko, żona, maż to tez byście tak oceniali?! Nie sądzę...to z Was jest banda deb***i

chyba cie poje..ło.. gdyby tam zginęła moja żona czy dziecko zabite przez takich deb***i a oni by przeżyli to bym poczekał aż wyzdrowieją i upier... bym łby przy samych doopach..

To ze ktoś gdzieś palił gumy, to nie oznacza, ze każdy wypadek ma z tym związek
A co do wyścigów - bezpieczniej jest chyba udostępnić tor niż ulice

jasne.. związku palenia gumy parę minut wcześniej przez kogoś kto niedługo potem rozwala się na murze pędząc z 3 czy 4 razy szybciej niż można nie ma.. hahahaha..
masz lustro, stań przed nim, powiedz to jeszcze raz i sam posłuchaj jakie głupoty pier... lisz..

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 18:49:31

Nie piszcie głupot bo szkoda każdego człowieka!!!

Głupich trochę mniej szkoda.

#55 ~e tam~

~e tam~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 18:53:20

Przepraszam,ale ja na ograniczeniu 50 nigdy nie jadę 150,co najwyżej 55!!!

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 19:19:07

KTO TO BYŁ ?

SKĄD ONI BYLI?

#57 Franek Bieda

Franek Bieda

Bywalec

• PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 26 październik 2013 - 19:35:33

Jak częściej by stali,byłoby mniej piratów drogowych. Dziś postoją,jutro może kilka dni,po czym znowu zacznie się wyścig. Szkoda że ludzie giną w taki głupi sposób. Wyobrażnia zawodzi.

To jeszcze stara milicyjna metoda ,oni tak działają tak jak piszesz ,do następnego razu.

#58 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 19:41:27

Jezu, jacy wy wszyscy jesteście bez serca, rozum dawno wyparował wam z mózgu, macie dzieci, wątpie  idzcie z takimi kamentarzami tam gdzie nikt nigdy Was nie usłyszy

#59 ~A....~

~A....~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 19:43:04

Piszecie, że nic się nie stało.. a jak tydzień temu był artykuł, że był wypadek w Gnieździskach i zginęło 2 moich kolegów to już wieszaliście na nich psy.. bo byli pijani bo im tak dobrze... a tutaj że szkoda.. k..a szkoda jest każdego człowieka nie zależnie od sytuacji!! Więc zamknijcie mordy i nie piszcie głupot..

Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych. {*}

#60 ~dość~

~dość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 19:46:38

aktywista; zaistniałeś na forum  to wyp..................................

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych