Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

174 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 11:30:45

Szybciej szybciej było jechać 200km/h co najmniej!

Skąd wiesz? Pracujesz na policji?a może siedziałeś w tym aucie?

#22 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 11:41:10

Podaj jeszcze PESEL i numer buta....

Dokładnie..zgadzam się...dziwie się,że jeszcze zdjęcia nie przesłali jak wyglądał...:/

#23 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 11:44:37

Nie da się czytać tej żółci i nienawiści. Czy nie jest wystarczająco straszną tragedią to, że dwoje młodych ludzi zginęło? Zapłacili najwyższą karę. Po co pisać tak okrutne komentarze? Przecież to może czytać rodzina, załamane matki...Czemu nikt o tym nie pomyśli zanim napisze, że bandyci i idioci.
Zresztą znałam tego chłopaka blisko i bandytą nie był. Wręcz przeciwnie...Dobry, mądry, młody mężczyzna. Sól tej ziemi.
Opamiętajcie się ludzie w tej nienawiści!
Bo zostały po Nim tylko ból i pustka.

Zgadzam się... najlepszy komentarz

#24 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 11:45:52

Nie da się czytać tej żółci i nienawiści. Czy nie jest wystarczająco straszną tragedią to, że dwoje młodych ludzi zginęło? Zapłacili najwyższą karę. Po co pisać tak okrutne komentarze? Przecież to może czytać rodzina, załamane matki...Czemu nikt o tym nie pomyśli zanim napisze, że bandyci i idioci.
Zresztą znałam tego chłopaka blisko i bandytą nie był. Wręcz przeciwnie...Dobry, mądry, młody mężczyzna. Sól tej ziemi.

Zgadzam się... najlepszy komentarz

#25 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 11:47:19

Rodzinom wspolczuje, za głupotę faktycznie zapłacili od razu jeśli jechali szybko. Ale to nie tylko ICH sprawa. Tam mógł być ktoś przypadkowy.ja albo ty czy dziecko. Wiec ja dobie nie rzycze zeby tacy idioci jeździli tak po kielcach. Na tor wypier... Oczywiście jeżeli jechali za szybko a wszystko na to wskazuje.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 12:03:31

To było chyba troszke inaczej, bo przejezdzalem tam w nocy i dzisiaj. Najechali najpierw na skarpe z ziemi, odbili sie od murku i rzeczywiscie przelecieli 30-40 metrów przez całą szerokość działki... Pytanie, dlaczego straciła tam panowanie nad pojazdem??? Jest zwęzenie, sandomierska wiadomo - dziurawa, musiała zasłabnąć.

#27 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 12:20:11

Znałem osobiście tego chłopaka i składam szczere kondolencje dla rodziny.
Nikogo z Was tam nie było, wiec zamknąć sie i nie komentować bo nie wiecie co sie tam działo
Jeśli ktoś jeszcze raz oczerni tych dwoje to spotkamy sie w sądzie...

A teraz do tych co wyzywali od idiotów i bandytów- a gdyby to było Twoje dziecko, żona, maż to tez byście tak oceniali?! Nie sądzę...to z Was jest banda deb***i

To ze ktoś gdzieś palił gumy, to nie oznacza, ze każdy wypadek ma z tym związek
A co do wyścigów - bezpieczniej jest chyba udostępnić tor niż ulice

#28 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 12:21:00

dobry, mądry, wszechpotrzebny.... co jeszcze można dodać ?? głupi, niedojrzały, narwany ?? przecież jak byłby taki, jak piszesz to nie pozwoliłby zaapieerdaalać komuś z prędkością niemalże światła, skoro ponad 40m auto pokonało bez kontaktu z ziemią. jedyne szczęście, że nikogo nie zabili.

#29 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 12:26:19

Na Sandomierskiej są co jakiś czas Śmiertelne wypadki!Czy ktoś z nią coś w końcu zrobi?!

#30 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 12:34:57

Na Sandomierskiej są co jakiś czas Śmiertelne wypadki!Czy ktoś z nią coś w końcu zrobi?!

Dziura na dziurze, koleiny, wąsko....

#31 ~łuki~

~łuki~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 12:49:20

Szczecinska a Sandomierska w piątek koło 15 też był wypadek....

#32 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 12:58:13

Wczoraj była mgła, ślisko,dziurawa droga więc nie musieli jechać szybko,żeby doszło do tragedii..poza tym są różne sytuacje..może ktoś im wyjechał na czołówkę, mogła zasłabnąć itp jak auto uderza w mur to wiadomo,że przeleci kilkanaście-dziesiąt metrów, a nie zatrzymuje się w miejscu.

#33 ~Kierowca Hondy~

~Kierowca Hondy~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 12:59:00

Honda....

Cudowne auta. Szybkie wygodne i trzymające się drogi pod kilkoma warunkami:

1.Sprawny układ kierowniczy (końcówki drążków)

2.Dobre ogumienie

3.Sprawny układ hamulcowy (tarcze, klocki)

4.Sprawne amortyzatory , tuleje na wahaczach i sworznie

Do rozwijania dużych prędkości zalecana jest dobra widoczność oraz droga po której będziemy rzec można zapier***ać.

Obowiązkowym zestawem bynajmniej w mojej Hondzie jest wyobraźnia.

Spełniając powyższe wymagania możemy zacząć wciskać pedał gazu i jechać. 

Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności mogę śmiało powiedzieć że przy sprawnym aucie i bezpiecznej prędkości, nie jest łatwo wysadzić Hondę we mgle na mokrej nawierzchni  na odległość około 40 metrów w powietrze i bezpiecznie z powrotem posadzić na ziemi.

W tym przypadku raczej zawinił człowiek nie maszyna. Nie jest ważne to co piszecie (mam na myśli teksty w stylu deb***, idiota itd.) Im jest już wszystko jedno. Został tylko smutek i żal najbliższych. Osobiście ich nie znałem ale szczerze współczuję rodzinom.

***CZAS WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI NA PRZYSZŁOŚĆ***

#34 ~driver~

~driver~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 13:05:53

Szczecinska a Sandomierska w piątek koło 15 też był wypadek....

kolizja, a nie wypadek. Zacznij rozróżniać zdarzenia drogowe. Zwykła stłuczka, gdzie kierowca BMW nie ustąpił pierwszeństwa jadącej na wprost.

#35 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 14:03:01

Na tym odcinku obowiązuje 50 km/h. Moje pytanie brzmi: z jaką prędkością jechał ten samochód? Czy przy 50 km/h możliwe jest takie dachowanie? Nawet biorąc pod uwagę, że było ślisko? Mam nadzieję, że policja to ustali.

Jeśli samochód jechał prawidłowo i przypadkiem wpadł w poślizg (lub kierowca zasłabł), wówczas miał miejsce nieszczęśliwy wypadek zakończony wielką tragedią. Jeśli jednak kierowca złamał przepisy, wówczas tragedia jest jeszcze większa – kierowca zabił siebie i drugiego człowieka.

W obu przypadkach mogło zginąć więcej ludzi, gdyby znaleźli się na drodze tego samochodu. I to ostatnia tragedia, do której na szczęście nie doszło. Ale nie jest to zasługą kierowcy hondy...

#36 ~Aktywista~

~Aktywista~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 14:04:33

Powierzchnia ul.Sandomierskiej,daje dużo do życzenia.Duża predkość,krótko po egzaminie na prawo jazdy i efekt gotowy.

#37 ~Tomaszek36~

~Tomaszek36~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 15:30:30

Szanowni Państwo.

Zajmuję się na co dzień badaniem zdarzeń komunikacyjnych w ruchu lądowym pod kątem przeciwdziałania wyłudzaniu odszkodowań. Niektóre zdarzenia są wręcz nieprawdopodobne, i ciężko jest uwierzyć w ich przebieg. Nie wiemy co zawiniło. Czynnik ludzki a czy może mechanika. Może jezdnia a może przeszkoda. Ilu z państwa jest biegłymi z zakresu zdarzeń komunikacyjnych że wyrażacie takie opinie. Może poczekamy na jednoznaczne ekspertyzy biegłych kryminalistyki i biegłych sądowych???? Zmówcie modlitwę za Tych młodzych ludzi zamiast ich szkalować pofarbowańcy R....A. z Torunia.

Szczere kondolencje dla Rodziny i najblizszych zmarłych.

#38 ~Tomaszek36~

~Tomaszek36~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 15:35:43

Na tym odcinku obowiązuje 50 km/h. Moje pytanie brzmi: z jaką prędkością jechał ten samochód? Czy przy 50 km/h możliwe jest takie dachowanie? Nawet biorąc pod uwagę, że było ślisko? Mam nadzieję, że policja to ustali.

Jeśli samochód jechał prawidłowo i przypadkiem wpadł w poślizg (lub kierowca zasłabł), wówczas miał miejsce nieszczęśliwy wypadek zakończony wielką tragedią. Jeśli jednak kierowca złamał przepisy, wówczas tragedia jest jeszcze większa – kierowca zabił siebie i drugiego człowieka.

W obu przypadkach mogło zginąć więcej ludzi, gdyby znaleźli się na drodze tego samochodu. I to ostatnia tragedia, do której na szczęście nie doszło. Ale nie jest to zasługą kierowcy hondy...

Szanowny Panie . Zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym którą powinie Pan znać a jest to wątpliwe, prętkość ta oowiązuje od 5 rano do 23. Od 23 do 5 rano obowiązuje inna prędkość pewnie Pan wie jaka .A jeżeli nie proszę udać się do WORD na ul. Domaszowskiej pewnie Panu powiedzą. Tanie cwaniakowanie i cynizm prosze przedstawiać przed rodzina.Pewnie Pana wysłuchają.

#39 ~Tomaszek36~

~Tomaszek36~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 15:37:37

Szanowny Panie . Zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym którą powinie Pan znać a jest to wątpliwe, prętkość ta oowiązuje od 5 rano do 23. Od 23 do 5 rano obowiązuje inna prędkość pewnie Pan wie jaka .A jeżeli nie proszę udać się do WORD na ul. Domaszowskiej pewnie Panu powiedzą. Tanie cwaniakowanie i cynizm prosze przedstawiać przed rodzina.Pewnie Pana wysłuchają.

Przepraszam oczywista omyłka pisarska powinno być prędkosć jest prętkość.

#40 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 15:51:48

Kto to byl?

CO ty taki  ciekawski sowim zyciem sie zajimij!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych