Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

153 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 16:25:47

I właśnie przez wiarę w media Polacy są sto lat za murzynami. Wierz w to co pisze gazeta to wyjdziesz na ludzi hahahaha
Ciekawe czy ty masz takiego zwykłego mercedesa czy może az poloneza ?? Gowno wiesz więc siedz cicho. Do tragedii nie jest potrzebny od razu bolid. Ale co może powiedzieć koleś który co najwyzej jechal jako pasażer..

no napewno ten mercedes to nie był bolid nawet nie jakas wysoka klasa aut ,a sto lat za murzynami a nawet jeszcze dalej jestes ty i twój zakuty łeb.

#142 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 16:32:10

Dla kogos kto widział tylko diure w du*** taki mercedes to super bolid,czasy sie zmieniły i polonezy już nie modne:)

#143 ~Zbuntowana~

~Zbuntowana~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 09:57:35

Wiem jakie były fakty, starszy z tych CHŁOPAKÓW prowadził i miał zapięte pasy dlatego zginął na miejscu, a młodszy tych pasów nie zapioł i wypadł przez przednią szybę i dlatego przeżył.

#144 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 17:40:42

Wiem jakie były fakty, starszy z tych CHŁOPAKÓW prowadził i miał zapięte pasy dlatego zginął na miejscu, a młodszy tych pasów nie zapioł i wypadł przez przednią szybę i dlatego przeżył.

Nic nie wiesz młodszy prowadził zapioł pas ale za plecami,i wypadł a starszy został znaleziony na miejscu pasarzera i takie sa fakty.

#145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 17:46:01

dokładnie tak jak przedmówca pisze,nie inaczej a taka zbuntowana na siłe chce zmienic to oczywiste,a pasy na miejscu kierowcy były zapiete do końca! ale kierowca był poza pokładem.

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 17:49:41

obecnie obaj chłopcy sa pochowani wiec zbuntowana nie kłam bo każde twoje zdanie to kłamstwo.

#147 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 20:29:58

Prowadził Patryk.

#148 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 22:05:13

Żadne z nich nie miało zapiętych pasów a jak ktoś lubi wymyślać bajki nie znając w ogóle sprawy to japa. A wielu z was tak samo zachrzaniało przez ten las. Ludzie nie żyją a wy macie czelność komentować nic nie wiedząc. Trochę skromności bydło.

#149 ~keke~

~keke~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 17:45:27

Ciekawe skad wy to wiecie pewnie bylyscie na grzybach w grudniu o 23 bo z tego co wiem to jechali sami zycia im sie nie wroci ale znam obu i jestem pewny ze pawel byl kierowca.

#150 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 18:06:22

Bydlo to ty i twoja stara manipulantko.a z twoimi faktami to mozesz w tvn pracowac gdyby tam postawili fotoradar to pierwsza bys placila mandat.

#151 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 08:18:50

Widzisz keke znales obu a nie wiesz kto prowadził. Ich mogłeś znać ale sprawy nie znasz. Pasażer wypadł z auta 26latek a kierowca zginął za kierownicą 31latek.

#152 ~keke~

~keke~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 10:35:08

Widzisz ola sprawa wyglada tak ze na poczadku czyli w pierwszy dzien po tragedii wszyscy twierdzili ze prowadzil mlody nawet echo bo artykul zostal zmieniony caly czas jest prowadzone matactwo i klamstwo w tej sprawie fakty pewnie wyjda na jaw ale za pare lat a mi sie nie spieszy zeby uzyskac wiedze pewna.

#153 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 20:01:11

Nie jestes pierwsza osoba ktora stwierdza tutaj duze watpliwosci w tej sprawie keke tez mi sie to od poczdku nie podobalo.

#154 ~zibi~

~zibi~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 20:01:54

Droga z Kielce do Zagnańska to droga śmierci. Pomimo, że ma zaledwie siedem  kilometrów zginęło na niej od kilkanaście osób, kilkadziesiąt rannych. Może ją odpowiednio oznakować lub tak przebudować aby zlikwidować miejsca niebezpieczne, na których wyrzuca samochód z jezdni. Ostatni remont to porażka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych