Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

153 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:33:10

Imię tego co zginął to Przemek ? 

nie Przemek.S przeżył 

#22 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:33:36

nie Przemek.S przeżył 

#23 ~ann~

~ann~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:38:42

Nie, Patryk

#24 ~tyuyi~

~tyuyi~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:55:40

Po co kur... ten pośpiech

#25 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:03:22

jak się nazywał ten co zginą ?

#26 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:12:59

Normalny jeździ tam co dziennie o różnej porze i przejedzie.Też chciałbym mieć takie auto ale takiego mózgu jak ten deb*** to nie. Dobrze, że sami się wykończyli.  

Samson....nie masz nie bedziesz mial z tak pustym lbem nigdy sie nie dorobisz.... Szkoda ze ty po drodze nie stales to by bylo jednego madralinskiego mniej...nie zakladajcie co i z jakich powodow spowodowalo wypadek bo sie mozecie pomylic...rodzina cierpi a on juz nigdy nie przytuli dzieci ani ukochanej....

łooo wielka mi limuzyna. takiego śkuta kupujesz teraz za 40- 50 tysięcy i wydłużasz sobie penisa... tylko po co. oczywiście jak ktoś jest niedowartościowany to robi to kupując samochód... a czy miał opony zimowe?? pewnie nie bo za "łosiemnaście cali" trzeba wydać więcej kasy. no ale ..uj tam z opona ważne że limuzyną się jedzie. no i do tego brak wyobaraźni... ASRy , ABSy, poduszki są to można lecieć dwieście...

#27 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:24:26

nie Przemek.S przeżył

Po co piszesz takie glupoty! Tak sie rodza plotki. Jesli nie wiesz jak mial na imie to sie nie wypowiadaj!

#28 ~[*]~

~[*]~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:32:57

Zginął zaj*y chłopak, świetny mąż i ojciec...darujcie sobie epitety i uszanujcie cierpienie jego bliskich!

#29 ~tajfun~

~tajfun~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:33:42

łooo wielka mi limuzyna. takiego śkuta kupujesz teraz za 40- 50 tysięcy i wydłużasz sobie penisa... tylko po co. oczywiście jak ktoś jest niedowartościowany to robi to kupując samochód... a czy miał opony zimowe?? pewnie nie bo za "łosiemnaście cali" trzeba wydać więcej kasy. no ale ..uj tam z opona ważne że limuzyną się jedzie. no i do tego brak wyobaraźni... ASRy , ABSy, poduszki są to można lecieć dwieście ..

Obiektywny ale musisz być je***ym wieśniakiem współczuje ci tak bardzo że nawet sobie tego nie wyobrażasz!!! a co do "limuzyny i przedłużenie penisa" to pewnie twoja kobieta lizała by dobrze w takim samochodzie bo wieśniary tak mają!!! wal się na ryj !!!

" współczucie dla rodziny trzymajcie się kiedyś się spotkacie......."

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:38:22

Gdzie tu rozum, mieć rodzinę, dzieci i być takim nieodpowiedzialnym.Wiedzieli że na tym odcinku zginęło wiele ludzi i tak zapierdzielać.Pokazał jakim był mistrzem kierownicy...

#31 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:40:08

wiecie co jest przykre że jeszcze wczoraj widziałam ich jak jechali sobie po mieście, zwróciłam uwagę bo akurat chwilę stali przed przejsciem dla pieszych przez które przechodziłam, muzyka na full a potem co zrobili? wypili flaszkę i zaczeli szarżować samochodem który ten co zginął dostał od taty bo tata handluje samochodami.

inteligencja przede wszystkim.....

#32 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:41:16

Zginął zaj*y chłopak, świetny mąż i ojciec...darujcie sobie epitety i uszanujcie cierpienie jego bliskich!

mógł nie pić

#33 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:42:58

nie Przemek.S przeżył 

Tajson

#34 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:44:37

No to sobie poszarżowali.Myśleli że są królami ulicy mając Mercedesa.Cóż sami sobie są winni.Na mądrych nie popadło...

#35 ~zorro~

~zorro~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:48:51

szkoda, że bez wyobraźni...

#36 ~Witaminka~

~Witaminka~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 14:03:37

A może zamiast oceniać kierowcy postawicie się w roli jego żony o dzieci, którzy teraz cierpią?! Żadnego współczucia... taka tragedia spotkała tą rodzinę a wy wypisujecie takie oszczerstwa!!! Ilu z Was przekracza prędkość na co dzień! A może się spieszył do domu.. skąd to możecie wiedzieć. Znałam go bardzo dobrze, lubiał docisnąć, ale żeby szpan merrolem, czy głupia szczeniacka brawura?? Nie wydaje mi się... był odpowiedzialny i kochał swoją rodzinę... tyle na ten temat....

#37 ~spyman~

~spyman~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 14:07:04

Jakoś najbardziej mi się wydaje że powodem było zapewne dodanie gazu na łuku a samochód zapewne nie w wersji 4matic tylko napęd na tył i zaczęło nim rzucać. Niestety przy tylnym napędzie i dużej mocy trzeba mieć wprawę. W momencie jeżeli zaczyna rzucać autem zdejmujemy nogę z gazu, odwrotnie niż w napędzie na przód. No i oczywiście nie dodajemy gazu na zakrętach. Ale nawet wiedząc o tym można przecież popełnić błąd, może coś wyskoczyło przed maskę, może poślizg, może zagapienie... Każdemu może się przytrafić. Wyrazy współczucia dla rodziny.

#38 ~Władek~

~Władek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 14:08:14

droga oblodzona aż się świeci,

Oblodzona bo to tylko podkielecka droga powiatowa a nie autostrada z Duesseldorfu do Kolonii. 

#39 ~LOKO~

~LOKO~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 14:21:09

KAZDA SMIERC JEST DLA KOGOS BLISKIEKO TRAGEDIA...ALE...PO DRUGIEJ STRONIE TEZ SA LUDZIE W SAMOCHODACH,CZESTO Z MALYMI DZIECMI,JADACY SPOKOJNIE ZGODNIE Z PRZEPISAMI,A Z NAPRZECIWKA NADJEZDZA DRIVER KTORY MA AUTO ALE NIE MA WYOBRAZNI ANI UMIEJETNOSCI...KONCZY SIE TRAGEDIA....NIE ZALUJE LUDZI,KTORZY MAJA ZA NIC ZYCIE INNYCH....I SAMI GINA...PEWNIE WIELE OSOB MNIE SKRYTYKUJE...ALE 95%NORMALNYCH  URZYTKOWNIKOW DROG PRZYZNA MI RACJE.

#40 ~teresa~

~teresa~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 14:24:46

Tę drogę na poczatku powinno się oznaczyć czarnymi pasami ile  wypadków i osób zgineło na pewno zdjeli by nogę z gazu nie ma miesiaca abym nie słyszała karetki jadącej ta droga do wypadku 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych