Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

153 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 08:19:16

Dlaczego na tym odcinku drogi nie ma patroli Policji z "suszarką"? Jeździ tam wiele aut a prędkości rozwijają wielkie. Czy ktoś może nie chce się narazić biznesmenom na gniew? Który to już wypadek na tym odcinku drogi? Czy ktoś z włodarzy zrobi coś z tym faktem czy dalej będą udawać że to nie ich sprawa...

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 08:38:28

droga oblodzona aż się świeci,

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 08:51:32

a droga oblodzona nie posypana piachem , widać na filmie jak się świeci

#4 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 08:53:12

Nie pierwszy raz wynika że zapnij pasy to nie przeżyjesz

#5 ~bez komentarza~

~bez komentarza~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 09:44:14

Super kierowcy,młodzi i doświadczeni ?

#6 ~ciekawski~

~ciekawski~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 09:45:58

Dlaczego na tym odcinku drogi nie ma patroli Policji z "suszarką"? Jeździ tam wiele aut a prędkości rozwijają wielkie. Czy ktoś może nie chce się narazić biznesmenom na gniew? Który to już wypadek na tym odcinku drogi? Czy ktoś z włodarzy zrobi coś z tym faktem czy dalej będą udawać że to nie ich sprawa...

Jak się ktoś chce zabić to po co mu bronić ?

Przecież każdy ma swój rozum ?

A może nie ma ?

#7 mlynek

mlynek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 296 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 09:46:39

droga oblodzona aż się świeci,

Więc jak droga oblodzona to się jedzie 20 km/h - po uderzeniu w drzewo najwyzej zarysuje się zderzak. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 10:23:59

Czy to lato, zima czy jesień jak raz w miesiącu ktoś się nie wypierniczy na tym odcinku drogi to jakiś cud normalnie. Najczęściej są to kierowcy znający tą trasę. 

#9 ~Maria Poznańska~

~Maria Poznańska~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 10:27:01

Pamiętam i nie zapomne do śmierci,jak jechałam z męzem i  dziecmi dokładnie pora była ta sama,wracałam od teściowej i w tym miejscu wyszła na jezdnie mała dziewczynka była jakby w białej poświacie.Chwile pózniej kątem oka zobaczyłam jak patrzy przez boczną szybe przezegnałam się i wtedy usłyszałam głośne puknięcie w szybe.Byłam cała mokra od potu,nigdy już nie chciałam jechałam tamtędy  po zmroku

#10 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 10:38:48

Droga nie była oblodzona na 100% ponieważ jechałem tam ok pól godziny po zdarzeniu. Prędkość i brawura to standard na tym odcinku drogi. Wyrazy współczucia dla rodziny....

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 10:57:07

Pamiętam i nie zapomne do śmierci,jak jechałam z męzem i  dziecmi dokładnie pora była ta sama,wracałam od teściowej i w tym miejscu wyszła na jezdnie mała dziewczynka była jakby w białej poświacie.Chwile pózniej kątem oka zobaczyłam jak patrzy przez boczną szybe przezegnałam się i wtedy usłyszałam głośne puknięcie w szybe.Byłam cała mokra od potu,nigdy już nie chciałam jechałam tamtędy  po zmroku

To może już najwyższy czas udać się do specjalisty skoro mózg Ci płata takie figle.

#12 ~rydza~

~rydza~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 11:17:12

Podobno na gokartach byli na Olszewskiego sądzili, że dalej przez las jadą nie autem do zabijania a gokartem.,

#13 ~....smutna znajoma....~

~....smutna znajoma....~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 11:20:22

Samson....nie masz nie bedziesz mial z tak pustym lbem nigdy sie nie dorobisz.... Szkoda ze ty po drodze nie stales to by bylo jednego madralinskiego mniej...nie zakladajcie co i z jakich powodow spowodowalo wypadek bo sie mozecie pomylic...rodzina cierpi a on juz nigdy nie przytuli dzieci ani ukochanej....

#14 ~trutututu~

~trutututu~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 11:29:40

Nie wiem czy ten Mercedes nie stał nie raz koło Komisu nieopodal Dęba Bartka. Jednego mniej czas na drugiego z czarnego Mercedesa lubiącego wyprzedzać na zakrętach

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:16:15

Z jakiej miejscowości byli ci mężczyzni.

#16 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:18:28

kolejny smiertelny wypadek droga- śmierci -nikt z tym nic nie robi droga  wąska bez pobocza zle wyprofilowana niebezpieczna samochody wiozące drzewo wywożą  na kolach błoto na całej drodze sama lekko wpadłam w poslizg a jechałam 50 km /g fakt wyprzedaja na ciągłej na mostkach jada niebezpiecznie blisko aby Ci dać znac że mu się spieszy i nie ważne jaka marka brak wyobrazni i brawura 

kolejny smiertelny wypadek droga- śmierci -nikt z tym nic nie robi droga  wąska bez pobocza zle wyprofilowana niebezpieczna samochody wiozące drzewo wywożą  na kolach błoto na całej drodze sama lekko wpadłam w poslizg a jechałam 50 km /g fakt wyprzedaja na ciągłej na mostkach jada niebezpiecznie blisko aby Ci dać znac że mu się spieszy i nie ważne jaka marka brak wyobrazni i brawura 

jak ci jedzie za blisko to przychamuj ostro zawsze cos mogło wbiec, ja już tak dwóch nauczyłem wpasowało mi sie w dupsko  a i odszkodowanie  nie złe sie weżmie

#17 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:25:43

Imię tego co zginął to Przemek ? 

#18 ~piwopij~

~piwopij~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:27:54

TAK SIE KOŃCZY ZApier***ANIE!!!200KM/H SZPANOWAŁ,SZPANOWAŁ I WYSZPANOWAŁ 

#19 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:28:37

jak ci jedzie za blisko to przychamuj ostro zawsze cos mogło wbiec, ja już tak dwóch nauczyłem wpasowało mi sie w dupsko  a i odszkodowanie  nie złe sie weżmie

Za to odszkodowanie kup sobie słownik ortograficzny !

#20 ~CK~

~CK~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:31:27

Będzie bezpieczniej w gminie Zagnansk,pomylił droge z torem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych