Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

166 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:36:59

Chłopak zmarł w szpitalu....

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:38:49

Jadąc od Seminaryjskiej do Boh.war. czy w lewo do Zrodlowej wielu kierowców sugeruje się tym drugim swiatlem. Ci co znają skrzyżowanie wiedza o co chodzi, gorzej jak ktoś jedzie pierwszy raz i się za myśli bądź z innego miasta, tragedia gotowa a tirów Zrodlowa jeździ multum. Szkoda ludzi. Szkoda, ze mzd nie potrafi rozwiązać problemu tym bardziej, ze to nie pierwsze zdarzenie na tej krzyżowce.pofg

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:41:27

Chłopak zmarł w szpitalu....

:(

#24 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:47:13

Skąd była dziewczyna a skąd chłopak?

#25 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:53:57

Inżynier ruchu z MZD jest za tę sygnalizację odpowiedzialny... Zgadzam się z poprzednikami, że jak ktoś jest miejscowy to jeździ prawie na pamięć.

#26 ~Drozd~

~Drozd~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:00:40

A z jakiej miejscowości była dziewczyna? ????????

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:03:49

Dziewczyna była z Morawicy :(

#28 ~taa~

~taa~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:12:30

Prawda jest taka, że nawet jeśli kierowca ma zielone to i tak powinien się ROZEJRZEĆ i pomyśleć... jeśli z lewej strony jechał rozpędzony samochód to powinno dać do myślenia...
Straszny wypadek, który nie powinien mieć miejsca.
Za to na Seminaryjskiej są jeszcze jedne światła na wysokości głównego wejścia do Targu i tam codziennie ze 100 aut (NIE ŻARTUJE) przejeżdża na czerwonym

#29 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:13:48

Boże jakie to smutne....taka tragedia.jeszcze rano matka miała swoją córkę a wieczorem juz pustka...współczuje

#30 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:16:27

Zbierzmy się i udajmy się do MZD z wnioskiem o zmianę tych cholernych świateł.Kto jest za?

#31 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:17:30

Takie ustawienie świateł to patologia organizacyjna, mimo zwiększania przepustowości. Jeśli ktoś wyjedzie za daleko i stanie stanie pod sygnalizatorem, patrzy na tylko na ten drugi. Z kolei jadąc na zielonym Tarnowską i widząc takiego delikwenta, mogę się spodziewać, że ruszy. I tu jest drugie zagrożenie, bo kiedy sam zwolnię on wtedy upewni się, że światła się zmieniły. Dla osób, które nie znają tego skrzyżowania to oczywiste.

#32 ~buka~

~buka~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:21:34

A co z Pania ktora prowadzila samochod? ile miala lat? byla trzezwa?

#33 ~lili~

~lili~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:43:02

tak :(

nie marek hieno z firmy ubezpieczeniowej juz leć do szpitala i szukaj

#34 ~kotowska~

~kotowska~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:44:20

wie ktoś skąd jest chłopak? imię lub nazwisko? 

Hiena z ubezpieczen już wyczuła interesik na nieszczęściu żerowac tylko umieją !!!

#35 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:46:15

Baby na tory!! Baby do garów !! Baby do mioteł!!

Kobiety nie jednokrotnie jeżdżą lepiej od niektórych mężczyzn. A ty do łopaty i wideł.

#36 ~Ahmed~

~Ahmed~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:48:32

dobra ludzie, skonczmy z tymi skrzyżowanimi wszytkiemi! czy to cos zmieni ? NIE, nawet pisząc kto odpowiada za jakąs sygnalizacje świetlną! Zyjemy w tak durnym kraju , że nic się nie zmini ! A jak zmieni, to tylko na gorzej! ŻYCIA DZIWCZYNIE ANI CHŁOPAKOWI NIE PRZYWRÓCIMY! młodzi , niewinni ludzie, którzy nie doświadczyli jeszcze życia, sprzątneło ich na drugi świat ! Dlaczego ?  bo jakaś pancia nie rozróżnia koloru czerwonego od zielonego , a jesli nie rozróżnia to kto dał jej prawo jazdy?! KONDOLENCJE dla rodziny,dużo sił bo jest to straszna tragedia ! najgorsza śmierć !

Ja bym w Polsce wprowadził coś na wzór krajów arabskich gdzie przed każdym skrzyżowaniem rozpięty jest baner z napisem:kierowco nie jedź szybko,śmierć jest szybsza!. Nie jest tam także do pomyślenia aby za kierownicą pojazdu usiadła kobieta nie mówiąc już o uzyskaniu prawa jazdy przez osobnika płci żeńskiej w myśl starego arabskiego przysłowia:kobieta za kierownicą to...śmierć!

#37 ~~Aga~~

~~Aga~~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:57:04

Strasznie przykro i żal młodych niewinnych ludzi ... Boze przecież Oni całe zycie mieli przed sobą:( a tu nagle Baba za kierownica :( Tez jestem kobieta ale nie uczmy sie jezdzic na pamięć bo znajdziemy sie w innym miejscu i wtedy koniec...Nie ma gorszej tragedii ... Jak smierc własnego dziecka :( [*][*]

#38 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 22:58:34

po 1 nie wolno ci wjechac na skrzyzowanie jezeli nie ma mozliwosci jego opuszczenia a po 2 jezeli spotkaja sie w takiej sytuacji dwa auta to co najwyzej skonczy sie na odrapaniu auta a nie na wypadku gdzie zgina ludzie wiec takie tlumaczenie nie jest madre sam jestem kierowca i jezdze po miescie i jest wiele takich glupich skrzyzowan ale nie uwazam zeby samo bledne ustawienie swiatel bylo powodem do tak duzej tragedii do tego potrzebny jest jeszcze czynnik ludzki...

Chyba nie do końca się rozumiemy. Jadąc Tarnowską na wprost mam zielone i miejsce na opuszczenie skrzyżowania, zgodnie z przepisami mogę śmiało jechać. Widząc po prawej kogoś kto jechał od Seminaryjskiej i zatrzymał się za daleko za pasami, wiem, że on widzi tylko światła za skrzyżowaniem. Jeśli on nie wie o takim ustawieniu świateł, może zajechać mi drogę, chociaż powinien się upewnić. Stąd jadąc z pełną prędkością i mając ciągle zielone ryzykuję wbicie się w jego bok, a to raczej nie będzie tylko zadrapanie. Jeśli dla pewności zwolnię, też źle, bo z jego pozycji może to wyglądać jak hamowanie przed czerwonym i wtedy tym bardziej ruszy. Oczywiście to zawsze jest jego wina, ale czasu się nie cofnie.

Ogólnie takie ustawienie świateł tworzy zamęt i warto się zastanowić czy gra jest warta świeczki. Oby to nie były świeczki nagrobne.

#39 ~kielcznin40~

~kielcznin40~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 23:00:00

Powiedz to rodzinie tej dziewczyny! Rocznie przejeżdżam około 60000 km i nigdzie i nigdy nie zdarzyło mi się wjechać na czerwonym......oprócz tego skrzyżowania!!!!

To ja tyle robią w niecałe 3 miesiące, ale to nie jest ważne. Ważna jest koncentracja nad tym co się robi, a nie na wszystkim innych oprócz kierowania pojazdem. Chyba rozumiesz o co chodzi?

#40 ~Julas22~

~Julas22~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 23:00:37

jeżeli RUSZYŁA na czerwonym stojąc pod wiszącyn sygnalizatorem  mając zielone za wyspą to napewno była zpoza Klerykowa bo takie wynalazki to tylko u was

Bez takich populizmów. To dość powszechne rozwiązanie. Jasne, że w małych miasteczkach niespotykane, ale wystarczy wyjechać poza województwo, chociażby do Lublina aby spotkać sporo takich skrzyżowań. Trzeba po prostu uważać. I tyle. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek, kielce

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych