Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

166 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:15:21

wie ktoś skąd jest chłopak? imię lub nazwisko? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:16:56

kiedy wreszcie wyleci z roboty inżynier śmierci z MZD  to kolejny wypadek z powodu idiotycznego ustawienia świateł 

#3 ~anonymous~

~anonymous~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:18:38

proszę muszę się dowiedzieć,tto bardzo bliska mi osoba,potwierdź chociaż to czy ma na imię Robert

#4 ~Raf~

~Raf~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:32:30

i pewnie jak to bardzo czesto widzę na naszych drogach,pani i młode panie jeżdzą z komureczką przy uchu i za nic nie orientują sie co się dzieje wokół nich a nie daj Bóg jak juz dojadą właśnie do skrzyżowania,nie wiedzą czy i jak i którą ręką co mają robić bo...telefon najwazniejszy

żal tych mlodych ludzi,współczuję

#5 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:38:40

Nie to nie Robert na 1000% Wiem ,bo znam rodzinę poszkodowanych

#6 ~kielcznin40~

~kielcznin40~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:41:50

To jest efekt braku podstawowych zasad kierowania pojazdami, jak również brakiem wyobraźni. Za kierownicą ludzie bez wyobraźni wykonują wiele innych czynności, które w następstwie skutkują tego typu tragediami. W skład tych rzeczy wchodzi korzystanie z telefonu komórkowego itp. Efekt żal niewinnych ludzi. Do krzykaczy, nie jestem fanem MZD Kielce, ale światła są ustawione zgodnie z obowiązującymi przepisami, tylko kierowcy ich niestety nie znają i nie respektują. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:43:39

Baby na tory!! Baby do garów !! Baby do mioteł!!

idioci do szkoły  :wacko:

#8 ~An~

~An~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:46:14

Przykra sprawa, ustawienie świateł i nieuwaga kierowcy w jednej chwili odebrały życie młodej dziewczynie-a miała je całe przed sobą[*]

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:49:09

czy jest to może chłopak z Sukowa???

#10 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:51:26

A ja wiem że to skrzyżowanie jest bardzo mylne, ludzie patrzą na światło zielone to za skrzyżowaniem a nie na światła przed. Jadąc tamtędy mąż użył klaksonu bo inny kierowca też by wjechał pod inne auto. Szkoda tylko tak młodej kobiety.

#11 ~Iiii~

~Iiii~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:58:58

tak :(

to nie Robert

#12 ~przejezdny~

~przejezdny~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:59:49

jeżeli RUSZYŁA na czerwonym stojąc pod wiszącyn sygnalizatorem  mając zielone za wyspą to napewno była zpoza Klerykowa bo takie wynalazki to tylko u was

#13 ~ggggh~

~ggggh~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:01:04

Czy chłopak przeżył???

#14 ~ggggh~

~ggggh~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:01:59

Czy chłopak przeżył???

#15 ~asdasdd~

~asdasdd~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:02:30

Brawo MZD !!! Wiecej szybkich tras w miescie !!!! 

#16 ~Obiektywna~

~Obiektywna~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:04:54

Sygnalizacja w tym miejscu jest bardzo myląca. Wystarczy na ułamek sekundy się rozkojarzyć i tragedia gotowa. A takie chwile nieuwagi zdarzają się nawet najlepszym kierowcom.

#17 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:13:16

Też kilkukrotnie byłem świadkiem sytuacji, gdzie samochody ruszały spod świateł sugerując się tym drugim sygnalizatorem! ZRÓBCIE COŚ Z TYM! Może chociaż uda się uniknąć kolejnej tragedii... Ja rozumiem, że lewoskręt musi zjechać, że drożność itd., ale może lepiej niech zrobi się korek, a będzie bezpieczniej, bo chyba zawsze znajdzie się ktoś, kto nie pomyśli... :(

#18 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:13:42

To jest efekt braku podstawowych zasad kierowania pojazdami, jak również brakiem wyobraźni. Za kierownicą ludzie bez wyobraźni wykonują wiele innych czynności, które w następstwie skutkują tego typu tragediami. W skład tych rzeczy wchodzi korzystanie z telefonu komórkowego itp. Efekt żal niewinnych ludzi. Do krzykaczy, nie jestem fanem MZD Kielce, ale światła są ustawione zgodnie z obowiązującymi przepisami, tylko kierowcy ich niestety nie znają i nie respektują. 

Powiedz to rodzinie tej dziewczyny! Rocznie przejeżdżam około 60000 km i nigdzie i nigdy nie zdarzyło mi się wjechać na czerwonym......oprócz tego skrzyżowania!!!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:17:19

Straszna tragedia...

#20 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:18:42

Wystarczy zainstalować inteligentne światła z odliczaniem czasu do zmiany świateł. Polecam przejechać się po Polsce, nawet do niedalekiego Piotrkowa Trybunalskiego. Jest odliczanie ... jeśli wiem, że nie zdąrzę na zielonym, bo mam 3-4 sek do zmiany ... zwalniam i nie wjeżdżam na czerwonym lub nie hamuję awaryjnie. Kondolencje dla rodziny .....

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek, kielce

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych