Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wypadek w Bilczy

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ODSZKODOWANIA 513 996 555~

~ODSZKODOWANIA 513 996 555~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 16:40:43

Poszkodowani mogą ubiegać się o odszkodowanie i zadośćuczynienie z oc sprawcy oraz inne przewidziane prawem świadczenia, o których zapomina ubezpieczalnia sprawcy Dlaczego warto Nam powierzyć sprawę? Bo samemu można uzyskać tylko część przewidzianego odszkodowania-uzyskujemy NAJWYŻSZE odszkodowania w danej sprawie, dajemy zaliczki na leczenie z oc sprawcy oraz "poprawiamy" po innych kancelariach- Największa kancelaria spec ODSZKODOWANIA notowana na GPW ponad 290tys klientów 15 lat doświadczenia-Jesteśmy po twojej stronie . Bezpłatna analiza każdej sprawy

#2 Dziod

Dziod

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1674 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 18:56:42

Zero nazwy, zero zarejestrowanego konta, zero nazwisk. Tylko numer telefonu. Spamer, hiena, wyszarpywacz odszkodowań. Ile prowizji? 50/50?
Spadaj spamerze, kup sobie reklamę.
Przez takich jak ty OC wzrosło trzykrotnie w ciągu ostatniej dekady.

#3 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 08:41:16

Witam, mnie po wypadku komunikacyjnym pomogła kancelaria automobile expert z Częstochowy. Wszystko załatwili za mnie a ja otrzymałam spore odszkodowanie. Ponadto świetna obsługa szkody i bardzo dobry kontakt na każdym kroku. Czasami warto zaufać profesjonalistom, bo przecież nie wszyscy są złodziejami i oszustami. Także jeszcze raz gorąco polecam. Jakby ktoś potrzebował to zostawiam numer telefonu do kancelarii 533-200-004.

#4 Dziod

Dziod

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1674 postów

Napisano 28 styczeń 2020 - 09:43:08

Ile bierzesz prowizji?

#5 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 09:44:26

Ile bierzesz prowizji?

500euro

#6 Dziod

Dziod

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1674 postów

Napisano 28 styczeń 2020 - 09:47:54

Kto cię pytał matołku?

#7 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 10:00:03

Kto cię pytał matołku?

Ty Demencja jest niewyleczalna

#8 Dziod

Dziod

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1674 postów

Napisano 28 styczeń 2020 - 13:03:10

Moje pytanie było do spamera, który podpisał się jako Kasia a może to Marian. A odpowiadasz ty. Używasz trudnych słów, których nie rozumiesz.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 08:53:42

Poszkodowani mogą ubiegać się o odszkodowanie i zadośćuczynienie z oc sprawcy oraz inne przewidziane prawem świadczenia, o których zapomina ubezpieczalnia sprawcy Dlaczego warto Nam powierzyć sprawę? Bo samemu można uzyskać tylko część przewidzianego odszkodowania-uzyskujemy NAJWYŻSZE odszkodowania w danej sprawie, dajemy zaliczki na leczenie z oc sprawcy oraz "poprawiamy" po innych kancelariach- Największa kancelaria spec ODSZKODOWANIA notowana na GPW ponad 290tys klientów 15 lat doświadczenia-Jesteśmy po twojej stronie . Bezpłatna analiza każdej sprawy

Pośrednik EUCO to nie wolontariusz. Twoje odszkodowanie zostanie pomniejszone o prowizję pośrednika i kancelarii.
Kontaktując się bezpośrednio z EUCO telefon 801 006 006 lub biuro@euco.pl otrzymasz większe odszkodowanie.
Nie wierz w zapowiedzi że pośrednik nie bierze prowizji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych