Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

129 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bradek

Bradek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:21:11

Masz ten film ?

Nawet gdybym zgrał go do domu (nie wiem po co miałbym to zrobić) to nie rozumiem pytania? Chcesz sobie obejrzeć między kondolencjami?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:22:15

Udostepnisz nagranie?

#23 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:23:41

Czy kierowca seata pochodzil z gminy Strawczyn?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:24:11

i po co tak cisniecie po zmarlym? ulzy wam?!

#25 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:26:23

prawdopodobnie gmina strawczyn, raczej malo tam tak charakterystycznych samochodow.

#26 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:31:54

Czy kierowca seata pochodzil z gminy Strawczyn?

Jakbyś go znał to byś wiedział! Nie rozumiem po co Ci to wiedzieć!

#27 ~***~

~***~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:33:46

Najłatwiej jest krytykować i oceniac po tym jakie miał felgi i czy miał pasek.Wieczni hejterzy!ZYcie jest kruche i nigdy nie wiemy co nas spotka.Miejmy choć odrobine empatii i wspołczucia.Ofiary maja rodzine, znajomych i bliskich którzy na pewno bedą to czytać.Jeśli macie pisac tego typu komantarze to nie piszcie nic.Nie sadzcie jesli nie chcecie byc sadzeni.

#28 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:33:53

Jakbyś go znał to byś wiedział! Nie rozumiem po co Ci to wiedzieć!

popieram..
blicy znajomi juz raczej wiedza ludzie ktorzy chca pogadac tylko niech spier.....ą!

#29 Bradek

Bradek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:34:22

Udostepnisz nagranie?

YouTube jest pełen giętej blachy, tam sobie coś wybierz.

#30 ~Pogrążeni~

~Pogrążeni~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:52:29

Tak ze Strawczyn ["]

#31 ~ol~

~ol~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 10:29:31

Co tam prędkość, ważne, że był żółty, sportowy i miał czarne alufelgi. deb***e z osobówek tak kończcie swój żywot.

ps. Kiedy w końcu powstanie obwodnica Kostomłotów ? To co się tam dzieje w tym miejscu i nie tylko to tragedia.

deb*** i szmata to ty,w obliczu takiej tragedii ziejesz jadem.

#32 Winner666

Winner666

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 10:43:22

Jeżeli kierowca tego Mercedesa TKI YY96 nieposiada tylnej tabliczki rejestracyjnej niech napisze na p2m.www.myst@gmail.com. Oddam bo znalazłem

#33 ~dvb~

~dvb~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 10:46:19

Nawet gdybym zgrał go do domu (nie wiem po co miałbym to zrobić) to nie rozumiem pytania? Chcesz sobie obejrzeć między kondolencjami?

No to raczej udostępnij go, ale Policji.

#34 ~dvb~

~dvb~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 10:52:24

Ja nikogo nie będę osądzać, ale jak się chce szybciej pojeździć, to tor na Miedzianej jest niedaleko. Niestety popisywanie się często źle się kończy. Dobrze, że nie trafił na auto, które pogięłoby się bardziej niż ten seat i nie zabił osób trzecich. Trzeba było jechać spokojnie, a nie wyprzedzać na wylotówce, gdzie wiadomo, że ruch jest natężony.

Oczywiście to wielka tragedia dla bliskich. Kondolencje dla rodziny.

#35 hastek

hastek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 11:08:06

Tak tak tak, zgadzam się we wszystkim. Chodziło mi tylko o to, że kierowca tira chociaż nie spowodował wypadku to w 100% wybielony nie jest. Zdaje sobię sprawę jak ciężko zatrzymać taką masę ale tam jest ograniczenie do 50km/h. Ekspertem też nie jestem ale oglądałem nagranie z monitoringu ze 20 razy i uwierz mi, że zatrzymał by się znacznie wcześniej gdyby nie przekraczałał znacznie tej prędkości zwłaszcza, że dostał gonga w przeciwnym kierunku (nie uratowało by to życia-wiem) Nie przesadzam - conajmniej 300m hamowania z osobówką na zderzaku. P.S - oczywiście, że ja też nie jadę tam równe 50, chyba, że w sobotę wieczorem bo lubią stać pod EuroOgrodem

ja też rozumiem wszystko, prócz tego, że każdy napiera na to, żeby dalej ograniczać, a raczej zaostrzać wymagania co do kierowców ciężarówek. A jest różnica między spowodowaniem wypadku, a uczestnictwem w nich. Nagonka jest spora, jeśli jest wypadek z udziałem cięzarowki, nawet jak tu, piszą "tir zmiażdżył" itp... Niedługo będzie łatwiej zostać pilotem samolotu niż kierowcą... viaboxy, ITD, Policja, Straż graniczna, Służba Celna, Straż Leśna, tachografy, badania, okresowe prawo jazdy (teraz chyba juz wszystkie kategorie) i wszystko ukierunkowane jest na kontrole transportu ciężkiego... a ile wypadków powodują ciężarówki a ile osobowki. Przytocze tylko małe statystyki...

"W 2011 r. miało miejsce 39 935 wypadków drogowych, w których zginęło 4 171 

osób, a 49 341 osób zostało rannych. Kierujący pojazdami spowodowali 31 980 wypadków 
skutkujących 2 808 zabitymi oraz 41 549 rannymi. Wśród kierujących, sprawców wypadków, 
kierujący pojazdami ciężarowymi przyczynili się do powstania 2 335 wypadków (tj. 7,3 % 
wypadków spowodowanych przez kierujących), zginęło w nich 288 osób (tj. 10,2%), a 
rannych zostało 3 012 osób (tj. 7,2%). W porównaniu z 2010 r., kiedy kierujący pojazdami 
ciężarowymi spowodowali: 2 394 wypadki, w których zginęły 292 osoby, a 3 157 osób 
zostało rannych, jest to: 
- mniej wypadków o 59, tj. – 2,5%, 
- mniej zabitych o 4, tj. – 1,4%, 
- mniej rannych o 145, tj. – 4,6% 
Samochody ciężarowe uczestniczyły w 5 245 wypadkach. "

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 11:22:27

Osoby poszkodowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu 794 90 72 44

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 11:26:44

ja też rozumiem wszystko, prócz tego, że każdy napiera na to, żeby dalej ograniczać, a raczej zaostrzać wymagania co do kierowców ciężarówek. A jest różnica między spowodowaniem wypadku, a uczestnictwem w nich. Nagonka jest spora, jeśli jest wypadek z udziałem cięzarowki, nawet jak tu, piszą "tir zmiażdżył" itp... Niedługo będzie łatwiej zostać pilotem samolotu niż kierowcą... viaboxy, ITD, Policja, Straż graniczna, Służba Celna, Straż Leśna, tachografy, badania, okresowe prawo jazdy (teraz chyba juz wszystkie kategorie) i wszystko ukierunkowane jest na kontrole transportu ciężkiego... a ile wypadków powodują ciężarówki a ile osobowki. Przytocze tylko małe statystyki...

osób, a 49 341 osób zostało rannych. Kierujący pojazdami spowodowali 31 980 wypadków 
skutkujących 2 808 zabitymi oraz 41 549 rannymi. Wśród kierujących, sprawców wypadków, 
kierujący pojazdami ciężarowymi przyczynili się do powstania 2 335 wypadków (tj. 7,3 % 
wypadków spowodowanych przez kierujących), zginęło w nich 288 osób (tj. 10,2%), a 
rannych zostało 3 012 osób (tj. 7,2%). W porównaniu z 2010 r., kiedy kierujący pojazdami 
ciężarowymi spowodowali: 2 394 wypadki, w których zginęły 292 osoby, a 3 157 osób 

Bo kierowcami ciężarówek powinny być tylko wybrane osoby. Dla przykładu: W Ćmińsku koło szkoły-ograniczenie prędkości do 50km/h. Miejsce często uczęszczane. Mnóstwo dzieci przechodzących na pasach. Nie widziałam tam jeszcze TIRa który by zwolnił. To samo jest na trasach. Jedziesz zmrokiem przeisowo to oślepiają Cię długimi albo trąbią bo tak im się spieszy. Wyprzedzają na hama i to osobowy musi uważać by go paką nie zmiótł z drogi jak się wciska.

Jeżdząc osobówką bez wyobraźni zabijesz siebie. Jeżdząc tirem bez wyobraźni zabijesz wszystkich wokoło.

#38 hastek

hastek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 11:31:51

Bo kierowcami ciężarówek powinny być tylko wybrane osoby. Dla przykładu: W Ćmińsku koło szkoły-ograniczenie prędkości do 50km/h. Miejsce często uczęszczane. Mnóstwo dzieci przechodzących na pasach. Nie widziałam tam jeszcze TIRa który by zwolnił. To samo jest na trasach. Jedziesz zmrokiem przeisowo to oślepiają Cię długimi albo trąbią bo tak im się spieszy. Wyprzedzają na hama i to osobowy musi uważać by go paką nie zmiótł z drogi jak się wciska.

Jeżdząc osobówką bez wyobraźni zabijesz siebie. Jeżdząc tirem bez wyobraźni zabijesz wszystkich wokoło.

i uwierz, że są. ..badania są naprawde rygorystyczne... Druga sprawa nie wszystkich wrzuca się do jednego wora.. są normalni, są i idioci. A nie raz po prostu to pośpiech. Masz tylko 9 godz, terminy, nie jedziemy dla przyjemności. A w momencie kiedy wyjedzie Ci zawalidroga, próbujesz to ominać... ostatnio wracajac z Hiszpanii cala droga mineła dobrze, aż do Cedzyny... jakas kobitka zjeżdżając z 74 na rondo, chociaz trudno to nazwać wjeżdzaniem, przepuściła wszystkie, ale to wszystkie auta, stala tam dobre 15 min... a ja za nią. I właśnie przez nią, do domu na weekend nie zdażyłem dojechać... zabrałko 12 minut... Auto zostawilem na stacji, tylko kto później będzie odpowiadał, jeśli ukradną mi pozostałe 700 z 1300 litrów paliwa?

#39 hastek

hastek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 11:33:51

co do zajechania drogi.. uwierz, że końca 17 czy prawie 19 metrowego zestawu w lusterku prawie nie widać... a do tego, bardzo, ale to bardzo często spotykam się z tym, że ktoś jedzie 60... zaczynam go wyprzedzać to i on przyspiesza... to mam mu bić brawo? delikatnie zaczynam wchodzić na pas...

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 11:52:30

Jeżeli kierowca tego Mercedesa TKI YY96 nieposiada tylnej tabliczki rejestracyjnej niech napisze na  Oddam bo znalazłem

No to proszę sprawdzić pocztę. Pisałem już rano

No to raczej udostępnij go, ale Policji.

Od razu im powiedziałem, ale jak dotąd się nie pofatygowali.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych