Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

129 odpowiedzi w tym temacie

#1 hastek

hastek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 07:46:18

nie ponad 30tonowy zestaw roztrzaskał seata, tylko seat roztrzaskał się o 30tonowy zestaw...

#2 ~siostra~

~siostra~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 07:55:58

Nie wierzę to nie może być prawda!!!

#3 ~REJESTRATOR DLA TIRa~

~REJESTRATOR DLA TIRa~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:00:15

EJ RZĄDZĄCY W TEJ POLSCE OBUDŹCIE SIĘ !!! KAŻDY TIR W POLSCE POWINIEN MIEĆ ZAINSTALOWANY W AUCIE REJESTRATOR DROGOWY !!! Nie byłoby domniemań i kierowcy jeździliby przezorniej. - macie możliwość zwęszenia nowego przepisu krępującego kierowców ale poprawiającego bezpieczeństwo!!!

KAŻDY TIR MA MIEĆ REJESTRATOR!!!

#4 ~Swiadek~

~Swiadek~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:19:57

Z czystej ciekawości skąd mniej więcej byli chłopaki, znajomi mi się wydali. Szczere kondolencje dla rodziny.

#5 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:24:17

TKI w swoich poskładanych z dwóch złomach, z gazem wciśniętym w podłogę, z komórką przy uchu - to powinno być bezwzględnie zakazane i tępione przez innych użytkowników dróg. Widzisz chama zagrażającego bezpieczeństwu innych, to wyciągasz go z samochodu i lejesz w mordę, a kluczyki wyrzucasz do studzienki kanalizacyjnej. Nie widzę innego sposobu dotarcia do takiego kierowcy.

#6 Bradek

Bradek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:27:08

ZGADZAM SIĘ CO DO REJESTRATORÓW, ALE AKURAT W TYM PRZYPADKU WSZYSTKO NAGRAŁO SIĘ NA KAMERZE W MOJEJ FIRMIE. BYŁO TAK JAK NAPISALI. SEAT WYPRZEDZAŁ SZNUR SAMOCHODÓW (zap...alał jak zły) KOMPLETNIE NIE MAJĄC NA TO MIEJSCA. NAWET NIE HAMOWAŁ PRZED SPOTKANIEM.

#7 Bradek

Bradek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:29:30

nie ponad 30tonowy zestaw roztrzaskał seata, tylko seat roztrzaskał się o 30tonowy zestaw...

Dokładnie, wina kierowcy osobówki, ale TIR zap...ał bardzo szybko w miejscu gdzie jest limit do 50km/h. Pchał go jeszcze ze 300m.

#8 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:32:07

Masakra jakaś...Nie mogę przestać myśleć o Tobie... :(  Odpoczywaj w pokoju [*]

#9 ~kierowca ADR~

~kierowca ADR~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:32:46

Przecież widać że osobówka znalazła się na pasie Scanii. Bandyci z osobówek nauczccie sie jeździć zgodnie z przepisami a nie ciągłe wyprzedzanie na trzeciego, przekraczanie ciągłej linii i nadmierna prędkość w terenie zabudowanym!!! Zabierać prawa jazdy deb***om z osobówek za zagrażanie życia innym kierowcom.

#10 Winner666

Winner666

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:43:07

Jeżeli kierowca tego Mercedesa TKI YY96 nieposiada tylnej tabliczki rejestracyjnej niech napisze na p2m.www.myst@gmail.com. Oddam bo znalazłem.

#11 Winner666

Winner666

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:44:37

Jeżeli kierowca tego Mercedesa TKI YY96 nieposiada tylnej tabliczki rejestracyjnej niech napisze na p2m.www.myst@gmail.com. Oddam bo znalazłem

#12 hastek

hastek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:45:47

Dokładnie, wina kierowcy osobówki, ale TIR zap...ał bardzo szybko w miejscu gdzie jest limit do 50km/h. Pchał go jeszcze ze 300m.

wg mnie od ekspertyz są biegli a nie zwykli swiadkowie... poza tym, rzuć kamieniem jeśli sam nie przekraczasz predkości... a gdyby nie idiotyzm kierowcy seata, do spotkania by nie doszło... i pamiętaj że droga hamowania 30tonowego skladu jest dluższa niż osobówki.... a co do rejestratorow?

ja byłbym raczej za przeprowadzaniem badań psychotechnicznych i psychologicznych dla kandydatow na kierowców WSZYSTKICH KATEGORII, OD A DO T.  Z dróg znikneliby zapierd...cze, osoby niedowidzace itp... Dlaczego ja jako zawodowy kierowca badania musze przeprowadzać co 5 lat, a ktoś inny, jeżdżacy nieco mniejszym autem nie... Fizyki nie oszukasz... zasada zachowania energii działa też na osobówki...

Użytkownik hastek edytował ten post 10 lipiec 2014 - 08:46:30

#13 hastek

hastek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:47:48

poza tym... "kolejny sposób krepowania kierowców"... no sorry, deb***izm roku. Dla poprawy bezpieczeństwa łatwiej i taniej byloby założyć kagańce do osobówek.... 

#14 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:48:01

Zginął kierowca czy pasażer?

#15 ~Swaidek~

~Swaidek~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:03:33

Kierowca, pasażer zabrany do szpitala. Wiesz Kasia z jakich okolic pochodzili?

#16 Bradek

Bradek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:06:12

Zginął kierowca czy pasażer?

Kierowca

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:08:57

ZGADZAM SIĘ CO DO REJESTRATORÓW, ALE AKURAT W TYM PRZYPADKU WSZYSTKO NAGRAŁO SIĘ NA KAMERZE W MOJEJ FIRMIE. BYŁO TAK JAK NAPISALI. SEAT WYPRZEDZAŁ SZNUR SAMOCHODÓW (zap...alał jak zły) KOMPLETNIE NIE MAJĄC NA TO MIEJSCA. NAWET NIE HAMOWAŁ PRZED SPOTKANIEM.

Masz ten film ?

#18 Bradek

Bradek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:13:31

ja byłbym raczej za przeprowadzaniem badań psychotechnicznych i psychologicznych dla kandydatow na kierowców WSZYSTKICH KATEGORII, OD A DO T.  Z dróg znikneliby zapierd...cze, osoby niedowidzace itp... Dlaczego ja jako zawodowy kierowca badania musze przeprowadzać co 5 lat, a ktoś inny, jeżdżacy nieco mniejszym autem nie... Fizyki nie oszukasz... zasada zachowania energii działa też na osobówki...

Tak tak tak, zgadzam się we wszystkim. Chodziło mi tylko o to, że kierowca tira chociaż nie spowodował wypadku to w 100% wybielony nie jest. Zdaje sobię sprawę jak ciężko zatrzymać taką masę ale tam jest ograniczenie do 50km/h. Ekspertem też nie jestem ale oglądałem nagranie z monitoringu ze 20 razy i uwierz mi, że zatrzymał by się znacznie wcześniej gdyby nie przekraczałał znacznie tej prędkości zwłaszcza, że dostał gonga w przeciwnym kierunku (nie uratowało by to życia-wiem) Nie przesadzam - conajmniej 300m hamowania z osobówką na zderzaku. P.S - oczywiście, że ja też nie jadę tam równe 50, chyba, że w sobotę wieczorem bo lubią stać pod EuroOgrodem

#19 ~miedziak~

~miedziak~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:16:35

Co tam prędkość, ważne, że był żółty, sportowy i miał czarne alufelgi. deb***e z osobówek tak kończcie swój żywot.

ps. Kiedy w końcu powstanie obwodnica Kostomłotów ? To co się tam dzieje w tym miejscu i nie tylko to tragedia.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:19:51

Wie ktoś może kto to był ten co zginął?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych