Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wypadek na torach w Garbatce-Letnisko :: zobacz komentowany artykuł

98 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~.OLA.~

~.OLA.~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 13:28:04

A co mamy lamentować i opłakiwać nieodpowiedzialnego łebka, który zamiast iść w piłkę pograć, zrobił sobie posiadówkę na torach? Głuchy był? Niewidomy? W artykule jasno napisano - zignorował sygnały ostrzegawcze dawane przez maszynistę. Nikt mu tam nie kazał siedzieć, a po drugie ... Artykuł w serwisie informacyjnym to nie jest miejsce na wylewanie żalu ... Wiadomo, ludzie cierpią po stracie bliskiej osoby, ale podkreślam jeszcze raz - nikt nie będzie żałował ludzkiej nieodpowiedzialności i głupoty. 

Człowieku zastanów się co Ty piszesz bo to jest chore. Nikt nie wie jak to dokładnie było i zapewne nikt się dokładnie tego nie dowie. Niektóre słowa lepiej trzymać w gębie i się nie wypowiadać. Tu nie ma miejsca na krytykę. Tyle...

#82 ~Maciek GT~

~Maciek GT~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 15:02:39

Swoje myśli , swoje odczucia , swoje przemyślenia Norbert zabrał ze sobą do grobu. Nikt nie wie jak to było naprawdę , co on wtedy myślał , dlaczego zignorował znaki ostrzegawcze nadawane przez maszynistę.. Możemy jedynie przypuszczać,gdybać co mogło być przyczyną..

~blackshot~

Dlaczego przedstawiasz się anonimowo? Jeżeli jesteś taki twardy w słowach bądź i taki twardy w du*** by mieć odwagę napisać coś o sb. Piszesz owszem prawdę ale w zbyt rygorystycznym znaczeniu.. Przekazałbyś swoją wypowiedź w mniej brutalny sposób chociażby  a nie jeździć po Ś.P Norbercie.. 

#83 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 15:26:28

Proszę Państwa, trochę ciszej nad tą Trumną...

#84 ~Gosc112~

~Gosc112~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 16:31:26

A co mamy lamentować i opłakiwać nieodpowiedzialnego łebka, który zamiast iść w piłkę pograć, zrobił sobie posiadówkę na torach? Głuchy był? Niewidomy? W artykule jasno napisano - zignorował sygnały ostrzegawcze dawane przez maszynistę. Nikt mu tam nie kazał siedzieć, a po drugie ... Artykuł w serwisie informacyjnym to nie jest miejsce na wylewanie żalu ... Wiadomo, ludzie cierpią po stracie bliskiej osoby, ale podkreślam jeszcze raz - nikt nie będzie żałował ludzkiej nieodpowiedzialności i głupoty. 

Nie znasz sytuacji to sie nie wpowiadaj , nie krytykuj i nie szkaluj pamięci Zmarłego.

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 20:08:26

Ponoć że jego rodzice prosili by zszedł z torów, ale to nic nie dało

#86 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 20:49:17

Ponoć że jego rodzice prosili by zszedł z torów, ale to nic nie dało

tak, prosili...-,- wiidać że juz przeróżne plotki się roznoszą...
nikt nie wiedział, że on tam jest i nikt nie wiedział że on chce to zrobić.. tak to jest słuchać plotek i tego co każdy powie... jest kilka osób , które wiedzą jak było naprawdę, tyle że ich - nikt nie chce słuchać...;/

#87 ~wewew~

~wewew~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 23:05:49

nikt nie wiedział, że on tam jest i nikt nie wiedział że on chce to zrobić.. tak to jest słuchać plotek i tego co każdy powie... jest kilka osób , które wiedzą jak było naprawdę, tyle że ich - nikt nie chce słuchać...;/

no to może Ty nam powiesz jak było? 

#88 ~amg^^~

~amg^^~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 11:20:13

Więc przedstaw nam to co wiedzą Ci ludzie... skoro twierdzisz że oni wiedzą jak było naprawdę wszyscy tu chętnie przeczytają wyznania tych oto ludzi...

#89 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 13:54:59

[*] kabza

#90 ~Gosc112~

~Gosc112~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:02:40

Więc przedstaw nam to co wiedzą Ci ludzie... skoro twierdzisz że oni wiedzą jak było naprawdę wszyscy tu chętnie przeczytają wyznania tych oto ludzi...

Co Cię to obchodzi szukasz sensacji? Było jak było i tak juz teraz to nic nie zmieni.

#91 ~amg^^~

~amg^^~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:43:03

Co Cię to obchodzi szukasz sensacji? Było jak było i tak juz teraz to nic nie zmieni.

nie szukam sensacji bo to że się zabił to żadna nowość

#92 ~yyyyyy~

~yyyyyy~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 16:31:44

weźcie już na serio dajcie spokój tej całej sprawie . prawda jest taka że to nie jest niczyja wina widocznie tego chciał i to zrobił ;/ my mu życia nie przywrócimy ..

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 19:32:13

Byłam dzisiaj na cmentarzu, widziałam grób. Szkoda chłopaka... Nie wyobrażam sobie siedzieć na tych torach ze świadomością, że zaraz rozjedzie mnie pociąg. Zapewne w ostatniej chwili bym uciekła z tego miejsca. Współczuję jego rodzinie i maszyniście, bo niewinny człowiek będzie miał rysę w głowie do końca życia. Nigdy nie szanowałam samobójców, bo nie oszukujmy się, tak można go nazwać, iż uważam, że nie ma problemów, których się nie da nie rozwiązać. Gdyby poprosił, na pewno dostałby pomoc, czy od rodziny czy od przyjaciół. A jeśli naprawdę ktoś widział/ czuł, że jest z nim tak kiepsko powinien zostać skierowany dla specjalisty. Jednak teraz już jest po fakcie, a na cmentarzu zerka na nas tylko jego zdjęcie, przepasane czarną wstęgą. Śmiertelnie chorzy oddaliby wszystko by żyć, a wielu tak łatwo się poddaje...

#94 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 23:17:33

...wiecie czym ludzie różnią się od małp ?

- ludzie umieją współczuć 

#95 ~bghfghf~

~bghfghf~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 23:50:11

Byłam dzisiaj na cmentarzu, widziałam grób. Szkoda chłopaka... Nie wyobrażam sobie siedzieć na tych torach ze świadomością, że zaraz rozjedzie mnie pociąg. Zapewne w ostatniej chwili bym uciekła z tego miejsca. Współczuję jego rodzinie i maszyniście, bo niewinny człowiek będzie miał rysę w głowie do końca życia. Nigdy nie szanowałam samobójców, bo nie oszukujmy się, tak można go nazwać, iż uważam, że nie ma problemów, których się nie da nie rozwiązać. Gdyby poprosił, na pewno dostałby pomoc, czy od rodziny czy od przyjaciół. A jeśli naprawdę ktoś widział/ czuł, że jest z nim tak kiepsko powinien zostać skierowany dla specjalisty. Jednak teraz już jest po fakcie, a na cmentarzu zerka na nas tylko jego zdjęcie, przepasane czarną wstęgą. Śmiertelnie chorzy oddaliby wszystko by żyć, a wielu tak łatwo się poddaje...

Nie wymądrzaj się

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 10:33:25

A w czym ja się wymądrzam? Napisałam konstruktywną prawdę, a Ty jeśli nie masz nic do powiedzenia, to lepiej się w ogóle nie odzywaj.

#97 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:30:55

Nie oceniajmy Norberta bo nikt nie wiem jakby się zachował na jego miejscu...

Może miał jakieś provlemy z którymi nie umiał sobie poradzić.. może szukał pomocy ale nie dostał jej od nikogo ? Nie wypisujcie głópot bo może kiedyś znajdziecie sie w takiej samej sytualcji...

Spoczywaj w spokoju Kochany [*]

#98 ~garbatczanin~

~garbatczanin~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 18:20:50

Norbert był wesołym chłopakiem.
Pamiętamy o Norbercie i Hubercie. :( ;( [*]

#99 ~kozienice~

~kozienice~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 17:59:24

Znajomy ze szkoły. Dziś dopiero się dowiedziałem u nie mogę uwierzyć . Chłopak wiecznie pozytywnie zakręcony a tu taka tragedia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych