Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wypadek motocyklisty

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 23:49:46

W sobotę około godziny 10tej, na obwodnicy przy skrzyżowaniu koło Tesco doszło do wypadku. Niebieski motocykl marki Suzuki wylądował w rowie. Na miejsce wypadku przyjechało dwie karetki ,  i policja, która kierowała ruchem na skrzyżowaniu.

Kierowcy wjeżdżający od strony Tesca rozglądajcie się uważnie w obie strony, szczególnie kiedy jaskrawe słońce świeci jeszcze dosyć nisko...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 23:57:35

czyżby dawcy organów ruszyli w drogę po zimowym śnie?   :D

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 00:23:40

ty pewnie masz podpisany sprzeciw i cie pochowają w całości...dyskusja z tobą to dla mnie strata czasu

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 01:25:18

Ja dzisiaj miałem "kontakt wzrokowy" z kierowcą motocykla, który wyprzedzał na podwójnej ciągłej ciężarówkę na ostrym zakręcie i jechał na czołówkę we mnie. Uratowałem mu życie zjeżdżając na pobocze ostro hamując niszcząc sobie opony. Uważajmy na motocyklistów, ich życie w naszych rękach.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 05:38:32

Przecież to gwiazdy, należy im ustępować.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 05:56:19

Co się stało chłopakowi? Żyje?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 10:48:21

Określenie "dawcy organów" nie sprawdza się w praktyce. Po wypadku wszystko jest tak uszkodzone, że nie nadaje się na przeszczepy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 11:54:08

Ja dzisiaj miałem "kontakt wzrokowy" z kierowcą motocykla, który wyprzedzał na podwójnej ciągłej ciężarówkę na ostrym zakręcie i jechał na czołówkę we mnie. Uratowałem mu życie zjeżdżając na pobocze ostro hamując niszcząc sobie opony. Uważajmy na motocyklistów, ich życie w naszych rękach.

wydaje mu się że jest na torze wyścigowym  :o

#9 ~O~

~O~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 14:31:50

Rondo i będzie spokój .

#10 ~ze Staszowa~

~ze Staszowa~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 14:56:34

Mnie martwi wycięcie dosłownie wszystkiego co żyło na miejscu "parku" między ul. Mickiewicza i Łącznik. Wycięto nawet orzecha włoskiego, który rósł poza obrębem tego "parku", i z którego owoców korzystały większe ptaki, takie jak gawrony.

Szkoda, że planista nie zechciał wkomponować istniejącej tam naturalnej bioróżnorodności w to, co zaplanował.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 16:54:49

tydzien temu znajomemu powiedzialem to samo, widzac wariatow "motocyklistow" na 79ce...

Określenie "dawcy organów" nie sprawdza się w praktyce. Po wypadku wszystko jest tak uszkodzone, że nie nadaje się na przeszczepy

owszem, tak wlasnie jest

wydaje mu się że jest na torze wyścigowym  :o

jakies dwa lata temu dyskutowalem o tym z cwanym "motocyklistą" - powiedzialem mu- jedz na Miedziana Gore lub inny tor i szalej ile wlezie- odpowiedzial, ze nie, bo trzeba zamawiac, placic, cos w ten desen
szalejac po drogach wojewodzkich lub krajowkach smierc lub kalectwo maja za darmo...
pozdrawiam normalnych motocyklistow  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych