Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

230 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~rakowianin~

~rakowianin~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 10:15:52

co to się dzieje  w tej kadencji ? najpierw zrezygnował lekarz z pracy , kolejno dyrektor ze szkoły z rakowa , odchodzi pani główna ksiegowa z UG , w GOPS zmiana stanowiska na kierownika , Gminna Komisja Alkoholowa zmian przewodniczacego , zastępca Wójta odwołana w trybie natychmiastowym , radna z szumska zrezygnowała kto następny? to jest coś nienormalne , to co dzieje się ..... zachęcam do oglądania sesji i pytam co dalej? 

#222 ~d-_-b~

~d-_-b~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 16:38:50

co to się dzieje  w tej kadencji ? najpierw zrezygnował lekarz z pracy , kolejno dyrektor ze szkoły z rakowa , odchodzi pani główna ksiegowa z UG , w GOPS zmiana stanowiska na kierownika, Gminna Komisja Alkoholowa zmian przewodniczacego, zastępca Wójta odwołana w trybie natychmiastowym, radna z szumska zrezygnowała kto następny ? to jest coś nienormalne, to co dzieje się....zachęcam do oglądania sesji i pytam co dalej ?

To coś, co ,,jest nienormalne" wcześniej było normalne. Szkoda, że nie wszyscy mogą to dostrzec ( nie wiem kogo chcecie oszukać ! ). Żeby wypowiadać się na określony temat również trzeba mieć pewną wiedzę... No niestety jak można zauważyć nie wszyscy ją posiadają, a wysuwają dość poważne wnioski i teorie spiskowe... Zamiast dbać o wspólne dobro, wzajemnie się wyniszczamy. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. Oglądając sesje przed komputerem i zadając pytania raczej nikt Pana/Pani nie usłyszy. Tak wiem, wiem i tu pojawia się problem... Tu każdy jest mądry, ale kiedy trzeba się publicznie wypowiedzieć... No, cóż...  To taka refleksja na dziś...

#223 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 18:30:55

najpierw się wspierali , popierali , kubki rozdawali obiecywali a teraz się rujnują sami w swoim gronie ..... DOBRA ZMIANA .

#224 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 18:31:28

najpierw się wspierali , popierali , kubki rozdawali obiecywali a teraz się rujnują sami w swoim gronie ..... DOBRA ZMIANA .

#225 ~d-_-b~

~d-_-b~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 19:09:35

Zmiana była dobra. A to co niektórzy robią teraz to kwestia szukania dziury w całym. Raków z tego słynie, jak jest dobrze i spokojnie to zawsze ktoś dołoży starań, żeby tak nie było...

#226 ~d-_-b~

~d-_-b~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 20:02:07

No proszę już sprawa nagłośniona... Niektórzy jak się nie nadają na określone stanowisko, a potem nie mogą odejść z godnością to kombinują. Droga Pani tylko winny się tłumaczy.

#227 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 08:36:30

Pozostawmy , decyzję RG , a co do radnych z ramienia PIS , to nie rozumiem ich zachowania , w zasadzie , to głosu nie zabierają o swoje okręgi nie dbają i wójta też nie umieja obronić , głos zabiera tylko radny z Barda , jednak radni z PSL pokazali klasę o kulturę .

#228 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 08:37:05

Pozostawmy , decyzję RG , a co do radnych z ramienia PIS , to nie rozumiem ich zachowania , w zasadzie , to głosu nie zabierają o swoje okręgi nie dbają i wójta też nie umieja obronić , głos zabiera tylko radny z Barda , jednak radni z PSL pokazali klasę o kulturę .

#229 ~Platon~

~Platon~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 15:25:13

Ten radny głos zabiera, ale no nic poza tym...Niestety...Gdyby ludzie patrzyli na to kto co mówi, a nie ile mówi byłoby dużo lepiej.

#230 ~wiocha.pl~

~wiocha.pl~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 19:23:10

Trzeba zrobić jak w Bałtowie!

#231 ~Platon~

~Platon~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 20:50:50

Trzeba zrobić jak w Bałtowie!

Popieram !!!

Dodaj odpowiedź