Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

199 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 14:07:29

Brawo. Robi sie coraz ciekawiej. 

Ogladajac kolejne filmy z sesji stwierdzam nic dobrego z tego nie bedzie. Wojt siedzi jak za kare- wycigany do odpowiedzi, nie potrafi jej udzielic. 

Na wszystkie pytania jedna odpowedz- TRZEBA CZEKAC

Wiec pytam: ile?Do kolejnych wyborow? :)

Predzej ludzie wywioza na taczkach.

Chcieliscie nowego Wojta?Wiec macie.  Brawo dla wszystkich, ktorzy go poparli. Swieccie oczkami teraz. 

#182 ~z Rakowa~

~z Rakowa~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 15:04:22

Powiem tak , oglądam wszystkie sesje , są coraz ciekawsze , miałam dylemat na kogo głosować , poprzedniczka Wójta obecnego za bardzo się wynosiła , więc został Pan Szpak , tera tego głosu żałuję i nie tylko ja , tamta przynajmniej się umiała wysłowić i gospodarzem też była dobrym , tylko sobie za dużo pozwalała , a obecny włodarz , ani wypowiedzieć , czy złozyc poprawnie zdanie , a gospodarz żaden ... jestem w szoku 

#183 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 15:12:51

Ludzie , to porażka , dla Gminy z takim działaniem , a radny Stanisałw z Rakowa ... gdzie u niego kultura ? on pyta tą radną Gałązkę o wcześniejsze czasy ,że nic się nie robiło ? a  rynek w Rakowie gdzie mieszka to kto zrobił , a obwodnica i tym podobne , szkoda ,że tej radnej nikt nie udzielił wsparcia , ale i tak sobie poradziła ... przyznaję szczerze ja wspierałem obecnego wójta ... oby do wyborów

#184 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 15:16:18

A w końcu będzie ta termomodernizacja czy nie ? co z naszymi dziećmi? czemu nikt nie wspiera tej radnej tam od szumska ? gdzie radna z zalesia? i tamci pozostali? tu chodzi o nasze dzieci a nie rozgrywki polityczne ,,,, radni do ROBOTY!

#185 ~ciekawski~

~ciekawski~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 16:07:07

A czy ktoś wie , dlaczego to nagranie wczoraj było nie dostępne ? coś upiękniali , czy maskowali ? ktoś coś?

#186 ~Xa~

~Xa~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 19:45:41

Ale dla gulonów liczyło się że pisior... Nie ważne czy się ktoś nadaje na dane stanowisko. A w gminie też są osoby nie mające o niczym zielonego pojęcia.. .

#187 ~Xa~

~Xa~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 19:46:02

Ale dla gulonów liczyło się że pisior... Nie ważne czy się ktoś nadaje na dane stanowisko. A w gminie też są osoby nie mające o niczym zielonego pojęcia.. .

#188 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 01:17:15

Dzień dobry.

Ponieważ nie zwykłam ukrywać się pod pseudonimami, więc piszę odpowiedź pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Panie czy też Pani "Cytryno",

Tutaj radna Danuta Król, vel "Pani Danusia".

Ma Pan/Pani oczywiście prawo do wyrażania swoich sympatii, opinii. Nawet nie zamierzam tego kwestionować czy w inny sposób do tego się odnosić. Robię, to co robię, zgodnie z moją najlepszą wiedzą i intencją. Czy są kamery czy nie. Ci, co mnie lepiej znają, a szczególnie z działalności społecznej i samorządowej, wiedzą, że nie fascynuje mnie kamera, zachowuję się bez kamer tak samo. Co mam powiedzieć, powiem, co mam zrobić, zrobię. Niezależnie, kto sprawuje władzę wykonawczą. Ja jestem radną, wiec wypełniam zadania wynikające z funkcji -  uchwałodawczą, konsultacyjną i przede wszystkim kontrolną - wobec władzy wykonawczej i tych, jednostek, dla których podmiotem tworzącym jest samorząd.
Bo odpowiedzialność za wszystkie decyzje bądź skutki ich braku spada następnie na tych, co uchwalają i winni wypełniać funkcje kontrolne. A ponad wszystko, nas, samorządowców weryfikują mieszkańcy w akcie wyborczym. To tyle na temat mojej "mądrości" czy jak ktoś może uważać, proszę bardzo, "nie mądrości". Jak powiedziałam, kwestia ocenna.

Natomiast mogę tylko sprostować jedno, nie pozjadałam i nie mam zamiaru zjadać niczyich, a tym bardziej "wszystkich" rozumów. Kieruję się swoim własnym rozumem.

Z poważaniem

Danuta Król

#189 ~Danuta Król~

~Danuta Król~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 01:18:06

Dzień dobry.

Ponieważ nie zwykłam ukrywać się pod pseudonimami, więc piszę odpowiedź pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Panie czy też Pani "Cytryno",

Tutaj radna Danuta Król, vel "Pani Danusia".

Ma Pan/Pani oczywiście prawo do wyrażania swoich sympatii, opinii. Nawet nie zamierzam tego kwestionować czy w inny sposób do tego się odnosić. Robię, to co robię, zgodnie z moją najlepszą wiedzą i intencją. Czy są kamery czy nie. Ci, co mnie lepiej znają, a szczególnie z działalności społecznej i samorządowej, wiedzą, że nie fascynuje mnie kamera, zachowuję się bez kamer tak samo. Co mam powiedzieć, powiem, co mam zrobić, zrobię. Niezależnie, kto sprawuje władzę wykonawczą. Ja jestem radną, wiec wypełniam zadania wynikające z funkcji -  uchwałodawczą, konsultacyjną i przede wszystkim kontrolną - wobec władzy wykonawczej i tych, jednostek, dla których podmiotem tworzącym jest samorząd.
Bo odpowiedzialność za wszystkie decyzje bądź skutki ich braku spada następnie na tych, co uchwalają i winni wypełniać funkcje kontrolne. A ponad wszystko, nas, samorządowców weryfikują mieszkańcy w akcie wyborczym. To tyle na temat mojej "mądrości" czy jak ktoś może uważać, proszę bardzo, "nie mądrości". Jak powiedziałam, kwestia ocenna.

Natomiast mogę tylko sprostować jedno, nie pozjadałam i nie mam zamiaru zjadać niczyich, a tym bardziej "wszystkich" rozumów. Kieruję się swoim własnym rozumem.

Z poważaniem

Danuta Król

#190 ~Tt~

~Tt~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 16:33:54

Te sesje to istny kabaret...

#191 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 21:29:45

mam pytanie , skąd ten radny , co tak w buzi cos mieli ? i większości się śmieje i przegada z panią obok? śmiesznie to wygląda,

#192 ~isabella~

~isabella~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 20:10:55

Ludzie , to porażka , dla Gminy z takim działaniem , a radny Stanisałw z Rakowa ... gdzie u niego kultura ? on pyta tą radną Gałązkę o wcześniejsze czasy ,że nic się nie robiło ? a  rynek w Rakowie gdzie mieszka to kto zrobił , a obwodnica i tym podobne , szkoda ,że tej radnej nikt nie udzielił wsparcia , ale i tak sobie poradziła ... przyznaję szczerze ja wspierałem obecnego wójta ... oby do wyborów

Jaka obwodnica jest przypisana wójt? obwodnica była planowana po torach kolejki- nawet nie był to grunt prawnie uregulowany/ zakupiony pod tą inwestycję. Geodeci mierzyli ale brakowało im tam gruntu a mimo tego mierzyli.  Planowana była ot tak- byleby zaplanować. Nie przypisujcie jej obwodnicy. Ona miała pokazać Gulonom że to ona tu rządzi

#193 ~kosma~

~kosma~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 20:14:57

mam pytanie , skąd ten radny , co tak w buzi cos mieli ? i większości się śmieje i przegada z panią obok? śmiesznie to wygląda,

Na poprzedniej to inna pani włosy i pazury ciągle ogląda- chyba na podryw przyszła i do kamery się wystawia

#194 ~poznaniak~

~poznaniak~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 20:18:11

a dlaczego dyrektorka podstawówki po skardze tak szybko zrezygnowała z pracy

#195 ~rakowianin~

~rakowianin~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 12:37:49

ludzie co się dzieje na tych sesjach? ta władza to jedno nie porozumienie , pani radna z rakowa Daria , to może niech się zainteresuje u nas w okręgu naszymi problemami np, dziury w drodze , brak chodnika itp, a nie za wójtem się wstawia .Pan Wójt , był radnym i chyba wiedział , co przejmuję.

#196 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 21:21:01

Brawoo Pani Król!  Na sesji widać od razu że wójt przychyla się pani Foryś i ją wybrał więc po co kicz z wyborem dyrektora skoro ustawione od dawna? Podajcie osoby którym dyrektor daje pieniądze na szkolenia to chyba żaden wstyd wiedzieć na co idą nasze pieniądze i na kogo. Może tu też rządzi mafia. Jestem za Pan Szewczyk bo myślę że jest bardzo dobrym dyrektorem, lubiłem go jako uczeń i nadal wierzę że wygra uczciwie to stanowisko a nie ze względu na przychylność wójta.

#197 ~huba~

~huba~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 21:34:07

a dlaczego dyrektorka podstawówki po skardze tak szybko zrezygnowała z pracy

bo narobiła bałaganu i nie lubiła gulonów o czym mówiła i jak mówila o rodzicach

#198 ~sister~

~sister~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 13:53:16

Powiem tak , oglądam wszystkie sesje , są coraz ciekawsze , miałam dylemat na kogo głosować , poprzedniczka Wójta obecnego za bardzo się wynosiła , więc został Pan Szpak , tera tego głosu żałuję i nie tylko ja , tamta przynajmniej się umiała wysłowić i gospodarzem też była dobrym , tylko sobie za dużo pozwalała , a obecny włodarz , ani wypowiedzieć , czy złozyc poprawnie zdanie , a gospodarz żaden ... jestem w szoku 

Widzisz jak to jest - dostanie się stołek, samemu nie umie się rządzić ale z czasem udaje się żeś zjadł wszystkie madrości. Od kogo tu wymagać- wszak innego wyboru nie mieliśmy ! A pani S niszczyła tylko i daję ci rację za bardzo panoszyła- aż z przesadą. Jeśli Damian będzie robił tak jak teraz robi- długo nie pobędzie. Ludzie od razu zmienią.

#199 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 07:13:17

Ruszcie wreszcie tyłki i zróbcie nową oczyszczalnie, bo za to co się dzieje ze ściekami w Chańczy i poprzednia i ta ekipa rządząca powinna siedzieć w pierdlu. Będziecie w końcu pływać we własnych gów...

#200 ~z Rakowa~

~z Rakowa~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 07:18:54

Ruszcie wreszcie tyłki i zróbcie nową oczyszczalnie, bo za to co się dzieje ze ściekami w Chańczy i poprzednia i ta ekipa rządząca powinna siedzieć w pierdlu. Będziecie w końcu pływać we własnych gów...

poprzednicy nic z tym nie zrobili , a teraz tym bardziej , widać jaki jest bałagan w urzędzie , mam wrażenie ,że ta władza jest jeszcze bardziej nie udolna , 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych