Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

421 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lucjan~

~Lucjan~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 06:11:14

Coś już wiadomo?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 06:13:06

Coś już wiadomo?

w tej gazecie nic nie wiadomo

#3 ~Monka...~

~Monka...~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 07:00:05

Wiadomo już kto wygrał?

#4 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 07:01:03

Wiadomo już kto wygrał?

#5 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 08:07:48

czas na zmiany

#6 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 08:09:12

brawo Adamczyk

#7 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 08:11:52

Ma być dogrywka między Panem Brudkiek a Adamczykiem :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 08:22:02

Ma być dogrywka między Panem Brudkiek a Adamczykiem :)

Skąd taka informacja?

#9 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 08:35:43

W gminie mówili :) chociaż każdy wolał by zmiany i żeby nie było tej dogrywki

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 08:42:36

brawo Adamczyk

Spoooooookoooooojnie jeszcze jest druga tura. Zobaczymy jak obydwaj kandydaci się wykażą przez te dwa tygodnie :) A nawet jeśli wygra to czekam z niecierpliwością na spełnianie obietnic wyborczych i nie mogę się już doczekać kiedy cała Gmina Bogoria stanie się zieloną wyspą :) Zobaczymy jak nam te bogactwa i inwestycje spłyną. Uważajcie bo jeszcze prześcigniemy Warszawę i wstydu Trzaskowskiemu narobimy. No bo wiecie chyba, że w większych miastach (tam gdzie właśnie takie inwestycje są) i na zachodzie Polski wygrała Koalicja nie PIS? I że PIS prawdopodobnie nie będzie w stanie sam rządzić bez koalicjantów w sejmikach a PSL z nimi w koalicję wejść nie chce? I mają właściwie trochę problem dlatego nie rozumiem skąd taka radocha u zwolenników PIS. Także biedne regiony poszły za PIS bogate za Koalicją. A potem zdziwko czemu oni mają pieniądze i niskie bezrobocie od zawsze :) Nie dawajcie się ponieść emocjom ludzie. Weźcie to na zimno.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 08:46:02

W gminie mówili :) chociaż każdy wolał by zmiany i żeby nie było tej dogrywki

To tylko Tobie w gminie mówili? To dlaczego nie podają szczątkowych wyników dla wszystkich? I nie wiem czy każdy. Nie wypowiadaj się za wszystkich bo skoro jest druga tura to widocznie są też zwolennicy starego wójta. I jak się domyślam niemało skoro Marcin większości nie zdobył w pierwszej

#12 ~Tajny~

~Tajny~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 09:05:47

Każdy obiecuję do wyborów a później będzie to co zawsze czyli nic..Każdy ma swoje zdanie i opinie, lecz jak wiadomo każdy się pcha w swoich interesach by mieć lepiej. A później po wyborach jak wygra maja to gdzieś.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 09:18:19

Spoooooookoooooojnie jeszcze jest druga tura. Zobaczymy jak obydwaj kandydaci się wykażą przez te dwa tygodnie :) A nawet jeśli wygra to czekam z niecierpliwością na spełnianie obietnic wyborczych i nie mogę się już doczekać kiedy cała Gmina Bogoria stanie się zieloną wyspą :) Zobaczymy jak nam te bogactwa i inwestycje spłyną. Uważajcie bo jeszcze prześcigniemy Warszawę i wstydu Trzaskowskiemu narobimy. No bo wiecie chyba, że w większych miastach (tam gdzie właśnie takie inwestycje są) i na zachodzie Polski wygrała Koalicja nie PIS? I że PIS prawdopodobnie nie będzie w stanie sam rządzić bez koalicjantów w sejmikach a PSL z nimi w koalicję wejść nie chce? I mają właściwie trochę problem dlatego nie rozumiem skąd taka radocha u zwolenników PIS. Także biedne regiony poszły za PIS bogate za Koalicją. A potem zdziwko czemu oni mają pieniądze i niskie bezrobocie od zawsze :) Nie dawajcie się ponieść emocjom ludzie. Weźcie to na zimno.
Taa a przez tyle laat w gminie był PSL i co? Było tak dobrze? Co zrobił? Będzie PIS to zobaczymy co zrobi z pewnością więcej niż przez tyle lat obecny (mam nadzieje były) wójt 

#14 ~Lucek~

~Lucek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 09:34:58

Każdy obiecuję do wyborów a później będzie to co zawsze czyli nic..Każdy ma swoje zdanie i opinie, lecz jak wiadomo każdy się pcha w swoich interesach by mieć lepiej. A później po wyborach jak wygra maja to gdzieś.

Podobno najgorzej wójtowi w samej Bogorii poszło. Aż mi się wierzyć nie chce i zupełnie nie rozumiem co ludziom strzeliło do głowy. Jeszcze 4 lata temu zmiażdżył wszystkich a jakoś super się przez te 4 lata na gorsze nie zmieniło. Zupełnie tego nie rozumiem...serio większość jest w stanie uwierzyć w nawet najbardziej nierealne obietnice :( ?

#15 ~Dz~

~Dz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 09:57:28

Taa a przez tyle laat w gminie był PSL i co? Było tak dobrze? Co zrobił? Będzie PIS to zobaczymy co zrobi z pewnością więcej niż przez tyle lat obecny (mam nadzieje były) wójt 

A skąd u Ciebie taka pewność? Sprawdzałeś to? Czy tylko powtarzasz to co ktoś Ci powiedział :/ ? Możesz sobie zobaczyć co robi PIS. Jedź na Podkarpacie gdzie rządzili od dawna i porównaj je na przykład z Wielkopolską albo Kujawsko-Pomorskim. A wszyscy podejrzewam przekonamy się za kilka lat jak 500+ wzięte na kredyt trzeba będzie zacząć spłacać (tego też nie wiecie, że to na kredyt jest...myślicie, że serio takie z nas bogate państwo, że nas na to rozdawnictwo stać?) Wiesz, że żeby ktoś dostał 500zł za darmo to Ty musisz oddać 21 491zł rocznie do budżetu państwa???? Poza tym jesteśmy gminą rolniczą, która dużo korzystała i korzysta z funduszy Unijnych. Właśnie dzięki PIS jesteśmy w Brukseli na cenzurowanym i co chwilę jest z nami jakiś problem. Za chwilę odbiorą nam prawo głosu, potem jeszcze mogą nałożyć sankcje. Z czego sfinansujemy te szumne obietnice skoro tak na prawdę większość wszelkiego rodzaju inwestycji finansuje Unia Europejska? Na zachodzie Polski wiedzą to od dawna i widać jak ta część wygląda. Na wschodzie widocznie ludzie jeszcze nie rozumieją, że gdyby nie UE to dziś drogi by były dziurawe, maszyny rolnicze przestarzałe, chodniki ze starej płyty i bezrobocie bo gdyby nie zewnętrzni inwestorzy to nawet nie mamy za bardzo czego eksportować za granicę (ani przemysłu ani znanych światowych marek). Więc akurat jeśli chodzi o PSL, który od zawsze skupiał się na rolnikach to powinno wam zależeć żeby PSL było dalej u władzy. I bardzo fajnie, że ludzie w całej reszcie województwa i Polski to zobaczyli. PSL przebił dwukrotnie sondaże w samych wyborach. Ludzie jednak się zastanawiają co jest dla nich lepsze. I dobrze, tak powinno być że wybierasz to co akurat dla Ciebie jest najważniejsze. Tylko zanim wybierzesz to zadaj sobie pytanie czy faktycznie to co ktoś obiecał dostaniesz czy tylko poliżesz cukierka przez papierek a potem Ci powiedzą, że może kiedyś go dostaniesz do zjedzenia. Ale kiedy to nie wiadomo.

Ja wiem, że ludzi u nas nie interesuje polityka na wyższym szczeblu bo i co mamy do tego co w Warszawie albo w Brukseli robią. Ale powinniście przynajmniej zdawać sobie sprawę, że to co dzieje się tam u góry kaskaduje się później w dół do nas i to my potem jako zwykli obywatele obrywamy rykoszetem. 

Nie bronie nikogo, nie namawiam do głosowania ani na jednego ani na drugiego a tym bardziej nie zniechęcam. Dobrze, że jest pluralizm. Namawiam do zastanowienia się i zdroworozsądkowego podejmowania decyzji. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 10:00:11

500+ przeszkadza tak? A to że Brudek ma największą pensję w powiecie jak nie wyżej to już nie przeszkadza?

#17 ~Martunia~

~Martunia~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 10:01:48

Dla mnie słabo... Widać ile jest robione dla gminy prawda jest taka że źle nie jest. Dużo jest zmienione i to widać. Aa skoro adamczyk wybra to teraz czekamy na jego wszystkie obietnice i zmiany. Jak to mówią na lepsze. Więc mamuśki będziemy mieli żłobki i czas wolny dla siebie. Mam nadzieję że szybko zacznie działać aby moje dziecko mogło jeszcze skorzystać z tej obietnicy. Aa bogoria nie poparła bo myślała że strasznie zmiany będą. Wiadomo wójt ma swoje lata i kiedyś odejdzie ale czy to były odpowiednie osoby na kandydatów? Bogoria nie lubi wójta ponieważ mają pewne ale... To wójt wybudował 2 budynki gdzie są delikatesy centrum i to jest ich dodatkowa konkurencja.

#18 ~Lusi~

~Lusi~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 10:04:33

Wójt ma takie dochody że nawet jak przegra to jest ustawiony. Budynki w bogori kilka domów w innych miastach na wynajem. Jego wypłata przy tym to nic. Prawda taka że najlepszą inwestycja to nieruchomość.

#19 ~Dz~

~Dz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 10:12:45

Chyba tego nie przemyślałeś. Za 500+ płacimy wszyscy. Pensja wójta to jego wynagrodzenie za pracę. Ty też chyba zarabiasz jakieś pieniądze? Dla mnie czepianie się pensji to argument od czapy. Prezesa firmy też czepiałbyś się, że pracownicy zarabiają 10 tyś miesięcznie a on 100 tyś? Decyzyjność, odpowiedzialność, doświadczenie. To wszystko kosztuje. A 500+ to tylko haczyk wyborczy dzięki któremu mamy takie wyniki jakie mamy. Ja nie twierdzę, że ludziom nie powinno się pomagać. Bo tym najbiedniejszym ktoś przecież pomóc musi. Ale to był postulat rzucony na szybko, nieprzemyślany przez PIS. I teraz już nikt się z tego przecież nie wycofa. A zapłacić przecież ktoś musi. Miało stymulować gospodarkę a powoduje efekt odwrotny. Ludzie na to biorą kredyty, których mogą nie pospłacać jeśli gospodarka tąpnie i trzeba będzie ludziom odebrać zapomogę , zwalniają się z pracy więc tak na prawdę zamiast stymulować gospodarkę to ją pogrążają. Ludzie powinni się rozwijać, dążyć do tego żeby było jeszcze lepiej. A nie spocząć na laurach bo przecież państwo mi da to co się będę wysilał. Nie, nie przeszkadza mi 500+. Przeszkadza mi efekt jaki daje długofalowo w skali kraju.

500+ przeszkadza tak? A to że Brudek ma największą pensję w powiecie jak nie wyżej to już nie przeszkadza?

#20 ~Dz~

~Dz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 10:16:50

Dla mnie słabo... Widać ile jest robione dla gminy prawda jest taka że źle nie jest. Dużo jest zmienione i to widać. Aa skoro adamczyk wybra to teraz czekamy na jego wszystkie obietnice i zmiany. Jak to mówią na lepsze. Więc mamuśki będziemy mieli żłobki i czas wolny dla siebie. Mam nadzieję że szybko zacznie działać aby moje dziecko mogło jeszcze skorzystać z tej obietnicy. Aa bogoria nie poparła bo myślała że strasznie zmiany będą. Wiadomo wójt ma swoje lata i kiedyś odejdzie ale czy to były odpowiednie osoby na kandydatów? Bogoria nie lubi wójta ponieważ mają pewne ale... To wójt wybudował 2 budynki gdzie są delikatesy centrum i to jest ich dodatkowa konkurencja.

Nie wpadło mi to do głowy ale chyba słuszny trop :) I ja się zgodzę z tym co ktoś powyżej napisał. Brudek nic już nie musi. On chciał bo jest sporo rzeczy, które zaczął i chciał to dokończyć jak się domyślam. Część ludzi tego nie chce? Ok każdy ma prawo do własnych wyborów. Ale czy on na prawdę był aż tak zły? Kurcze...gość, którego wszyscy znamy od zawsze. Taki nasz, swój facet. Przypomnijcie sobie ile razy faktycznie wam zaszkodził a ile razy pomógł albo przynajmniej nie utrudnił. Ale żeby nie było. Nie będę jego adwokatem. Sami przemyślcie bo każdy ma inne doświadczenia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych