Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Wyniki wyborów parlamentarnych. Stanisław Piotrowicz jednak poza Sejmem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~slawo~

~slawo~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 09:05:32

Szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski poinformował, że wszyscy kandydaci wybrani z list Prawa i Sprawiedliwości obejmą swoje mandaty. Oznacza to, że Stanisław Piotrowicz jednak nie będzie posłem.

- Wszyscy kandydaci wybrani z list Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu i Senatu obejmą swoje mandaty - powiedział RMF Krzysztof Sobolewski z PiS.

Od kilku dni w mediach pojawiały się doniesienia, jakoby Piotrowicz, mimo że zdobył zbyt mało głosów, jednak może zostać posłem. Jak ustaliła Wirtualna Polska, PiS namawiał osoby, które zdobyły więcej głosów, by nie objęły mandatu. Wtedy przypadłby on Piotrowiczowi.

Mimo piątego miejsca na liście w wyborach parlamentarnych Stanisław Piotrowicz miał dopiero dziewiąty wynik pod względem liczby głosów. Polityk, a także jego partia byli krytykowani za przeszłość Piotrowicza. W czasach PRL był prokuratorem. Podczas stanu wojennego był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi, oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu.

 #2 ~Antyryży~

~Antyryży~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 09:07:23

Mimo 4 lat rządów Prawa i Sprawiedliwości sprawiedliwość dziejowa właśnie dopiero teraz się spełniła. Zabrać mu emeryturę zgodnie z ustawą dezubekizacyjną.

 #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 10:04:26

Prezes jeszcze ostatniego słowa nie powiedział. Dopóki życia, dopóty nadziei.#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 10:11:46

Pan Piotrowicz to uczciwy człowiek, który pomagał Solidarnościowcom w czasach komuny gdzie jaruzelski miler cimoszewicz byli przewodnią i sprawczą siła PZPR . To właśnie tych POKO wywindowało do PE. Hańba .
POKO składające się z komunistów nienawidzi Piotrowicza bo uważa go za zdrajce komunistycznych idei. Czy ktoś sie temu dziwi? Pozostało wam szczekanie,.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych