Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jjj~

~jjj~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 08:37:00

No niesamowite. Szkoła w Lipsku stoi na pięknym poziomie..
Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie pisze się o liczbie uczniów niedopuszczonych do matury..
O 'umowach' między nauczycielami a uczniami (czyt. niech mi Pani magister wstawi 2, ja do matury i tak nie podejdę).
A co do wypowiedzi Pana Małkowskiego.. Matura trudna? Uczyć (się) trzeba przez cały okres szkoły, a nie narzekać na trudną maturę.
To co się dzieje w naszych szkołach przechodzi ludzkie pojęcie..

#2 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 11:28:21

Proszę zwrócić uwagę , że w tak dużej szkole jak ZSP Lipsko do matury przystąpiło tylko 56 uczniów, czyli ok. 50% absolwentów. Jak sztucznie zawyżony jest poziom tej szkoły?. Jak czują się ci uczniowie, którzy najprawdopodobniej poradziliby sobie z maturą a poprzez grożenie im jedynką na koniec roku musieli się wycofać ze zdawania matury?.

#3 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 11:41:03

Potwierdzam. Z mojej klasy 8 osób nie zostało dopuszczonych do matury z j. polskiego. Matura okazała się bardzo łatwa. Wszyscy z mojej szkoły j.polski zdali. Pozdrawiam panią K. S.

#4 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 16:01:42

Potwierdzam. Z mojej klasy 8 osób nie zostało dopuszczonych do matury z j. polskiego. Matura okazała się bardzo łatwa. Wszyscy z mojej szkoły j.polski zdali. Pozdrawiam panią K. S.

Nie jesteś w stanie zdać matury - idziesz do zawodówki. Proste i logiczne - ktoś też musi kopać rowy. Poza tym - tegoroczna matura wcale nie była taka łatwa jak na przykład rok temu.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 16:57:48

Nie jesteś w stanie zdać matury - idziesz do zawodówki. Proste i logiczne - ktoś też musi kopać rowy. Poza tym - tegoroczna matura wcale nie była taka łatwa jak na przykład rok temu.

Toże Ty kopiesz rowy i nie masz matury oznacza,ze inni też tak chcą.Każdy ma prawo spróbować swoich sił i podchodzić do matury.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 16:58:52

Toże Ty kopiesz rowy i nie masz matury oznacza,ze inni też tak chcą.Każdy ma prawo spróbować swoich sił i podchodzić do matury.

To,że... i nie oznacza.Literówki...

#7 ~jjj~

~jjj~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 17:33:40

Łatwiejsza czy trudniejsza.. Kogo to boli? Po za tym, to pojęcia bardzo względne.. Niektórzy mocniejsi są z jednych dziedzin, inni z drugich. Najłatawiej powiedzieć, że matura trudna, zrzucić swoje 'zdolności' i osiągnięcia nauczycieli na kogoś innego. A przecież abiturienci piszą te matury na przyzwoitym poziomie, co znaczy, że się da.
Źle się dzieje i tyle..

#8 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 18:28:58

no to o co ten ból? trzeba było ostać jeszcze rok w trzeciej klasie i "spróbować swoich sił" za rok.
A dla Twojej wiadomości - zdawałem maturę w tym roku i zdałem bardzo dobrze.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 16:22:53

?

#10 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 21:48:30

150 uczniów zdawało w siennie?? jak 30 nie zdało i to tylko 20 %

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 13:12:08

jakie 150 , 100 nawet nie bylo

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 17:40:13

A ile osób zdawało w Lipsku maturę ?

#13 ~jam~

~jam~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 17:49:31

A ile osób zdawało w Lipsku maturę ?

W artykule jest napisane 57uczniów... dziwne... a na studniówce była ponad 100 uczniów, co z reszta?? niedopuszczeni?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2011 - 14:10:29

na stronie szkoły nawet nie jest napisane ile osób przystąpiło do matury, a ile nie. dziwna sprawa i niesprawiedliwość dla uczniów, którzy nie zostali dopuszczeni

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 20:55:12

Powinni dac kazdemu szanse. Wielu zdolnych uczniow, ktorzy mieli szanse zdac mature niepodopuszczali i to ma byc sprawiedliwosc??!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych