Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wynajem mieszkania

108 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:32

Da sie tak zyc?

Moja mama tez cale zycie nie pracuje wiec tak da sie tak zyc Ale bloki 2 pokojowe wcale nie sa fajne szczegulnie z 2 dzieci partner pracuje

#102 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:02

Moja mama tez cale zycie nie pracuje wiec tak da sie tak zyc Ale bloki 2 pokojowe wcale nie sa fajne szczegulnie z 2 dzieci partner pracuje

To moze trzeba sie udac do pracy + pobierac 1000 na dzieci, partner niech pracuje jak pracowal to bedzie mozna pomyslec o wiekszym mieszkaniu niz dwupokojowe?

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:27

To moze trzeba sie udac do pracy + pobierac 1000 na dzieci, partner niech pracuje jak pracowal to bedzie mozna pomyslec o wiekszym mieszkaniu niz dwupokojowe?

z zawodu jestem mama na pelen etat ja pracuje 24 godziny na dobre wypraszam sobie to tez jest praca i nawet ciezsza bo ja musze sie zajmowac dziecmi gotowac im ubierac pszebierac i teraz nauczyciele nic nie robia i musze z nimi siedziec i robic lekcje to bogaci co zarabiaja nawet 10 tys powinni oddawac bo i tak jest maja duzo to dla dzieci

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:36

z zawodu jestem mama na pelen etat ja pracuje 24 godziny na dobre wypraszam sobie to tez jest praca i nawet ciezsza bo ja musze sie zajmowac dziecmi gotowac im ubierac pszebierac i teraz nauczyciele nic nie robia i musze z nimi siedziec i robic lekcje to bogaci co zarabiaja nawet 10 tys powinni oddawac bo i tak jest maja duzo to dla dzieci

Cóż komunizm się śni ? mam dwójkę dzieci , wychowałem i wykształciłem bez 500+ , dziś słyszę same roszczenia , do cholery , z jakiej racji mam ponosić koszty utrzymywanie rodzin wielodzietnych ? Tacy ludzie zdecydowali się na to , więc niech ponoszą za swoje decyzje odpowiedzialność.

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 16:27

zazdrosc przez was wszyskich przemawia ze ktos dojaste pieniadze na dzieci na ich wychowanie oplacenie ksiazek i zeszytow skoro jest to biore nalezy mi sie te dzieci beda kiedys pracowac na wasza emetyrure w niemczech nikt nie smieje sie z zasilkow

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:32

Z jakiej racji ktoś ma Ci coś oddawać? Ludzie pracują i wychowują dzieci i jakoś muszą dawać radę. Jeśli chodzi o nauczycieli to nie jest tak, że nic nie robią . Każdy woli chodzić do szkoły i normalnie pracować Większość dzieci też pewnie woli chodzić normalnie do szkoły.Ale niestety to niemożliwe..Radzę rozejrzeć się za pracą bo w tej sytuacji nie wiadomo jak długo będą jeszcze zasiłki. Oby były jak najdłużej.

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:59

poprostu zazdrosc was zciska ze ktos ma lepiej dzieki tym pieniadza i tyle

#108 ~Realista~

~Realista~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:22

poprostu zazdrosc was zciska ze ktos ma lepiej dzieki tym pieniadza i tyle

Jesteśmy bankrutami , PIS dotarło do ściany , epidemia obnażyła to w całości , nie pomogą skowyty , kasy już nie ma , moim zdaniem około czerwca nastąpi krach , z pustego i Salomon nie naleje.

Zazdrości czy nie, to nie ma znaczenia , po prostu kasa jest pusta i nie ma nadziei że nawet po koronawirusie się napełni.

Osobiście mogę wam współczuć ...... tylko tyle

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 07:18

dzisiaj wstawalam 5 razy w nocy zeby zmienic pieluszke i nakarmic albo pszytulic dziecko i co to znaczy ze nie pracuje napewno tak nie bedzie zawsze sie skodz znajda pieniadze przecierz nie zabiora od tak i nagle nie bedzie od tego jest panstwo zeby nie zabierac ja bym robila strajk z innymi matkami my potrzebujemy tych pieniedzy na dzieci i ich przyszlosc

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych