Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wynajem mieszkania

119 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 20:02:50

To kaszojady będą rozpier***ać szeregowce od środka bez dostępu do piasku

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 21:13:04

Dom 120 metrów to minimum 450 tys plus cena działki,czyli grubo ponad 500.Jasne, ze dom lepszy ale do całkowitego wykończenia i zagospodarowania działki to jest 600tys.Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Jak pisałem będę informował co i za ile na razie nie podaję stanu 0 bo jeszcze chudziaka nie ma ale bez chudziaka wyszło 18. Z chudziakiem z 20

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 13:42:33

Jak pisałem będę informował co i za ile na razie nie podaję stanu 0 bo jeszcze chudziaka nie ma ale bez chudziaka wyszło 18. Z chudziakiem z 20

W sumie to takie informacje bardzo się przydadzą. Jaki to projekt domu? Parterowy czy z poddaszem?

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 20:27:46

W sumie to takie informacje bardzo się przydadzą. Jaki to projekt domu? Parterowy czy z poddaszem?

Dom przy Bukowej bez poddasza dach dwuspadowy:-)

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 21:03:51

Dom przy Bukowej bez poddasza dach dwuspadowy:-)

Dzięki, Sama zastanawiam się nad budową, ale się trochę boję o stronę finansową.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 06:54:42

Ależ to przydane informacje. W necie jest wszystko opisane, 100 razy bym wolał stawiać niż mieszkać w baraku czy w bloku, chociaż hak kupujesz bloki to od razu się wprowadzasz, kupujesz i mieszkasz a dom czy szeregowiec musisz kończyć. Kupisz za 300 tyś, 200 tyś w wykończenie i masz 500 tyś, czy warto za 500 tyś kupować barak ??? Mnie to by przeraziło.

#67 ~lucky luck~

~lucky luck~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 07:41:04

Ależ to przydane informacje. W necie jest wszystko opisane, 100 razy bym wolał stawiać niż mieszkać w baraku czy w bloku, chociaż hak kupujesz bloki to od razu się wprowadzasz, kupujesz i mieszkasz a dom czy szeregowiec musisz kończyć. Kupisz za 300 tyś, 200 tyś w wykończenie i masz 500 tyś, czy warto za 500 tyś kupować barak ??? Mnie to by przeraziło.

Bidota nie kupuje,bidota siedzi na komornym!

#68 ~Endriu~

~Endriu~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 07:43:33

A to bidola ....

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 07:53:04

Rozmawiałem z jednym z tych którzy kupili szeregowke i wykończenie łącznie z nowym wyposażeniem kosztowalo ich niecałe 50 tys więc nie wiem co byś tam robił za 200.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 08:15:53

To chyba sami robili to wykończenie.

Rozmawiałem z jednym z tych którzy kupili szeregowke i wykończenie łącznie z nowym wyposażeniem kosztowalo ich niecałe 50 tys więc nie wiem co byś tam robił za 200.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 08:19:32

Raczej bidota kupuje szeregowke bo kogo stać to się buduje na własnej działce.

Bidota nie kupuje,bidota siedzi na komornym!

#72 ~lucky luck~

~lucky luck~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 15:48:04

Jak się blaszki ma to ciastka chrupie a jak się nie ma to się siedzi na doopie i pisze komentarze na echu...nie?

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 21:33:27

to co on zrobił za wykończenie za 50 tyś. No fakt można mieszkać na betonie, a zamiast kuchni mieć oborę a zamiast łazienki dziura w podłodze. Da się i tak. Ja też rozmawiałem z kolega, który kupił i dał 150 tyś i to biednie. Twoje bajki są wyssane z palca kolo. Zawiń się i opowiadaj takie bzdety koronie. Może on uwierzy

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 21:35:36

bo to baraki dla biednych co nie chcą bloków. Myślą ze zawojują świat. A tu gówno, nie płace czynszu ale na wykończenie majątek. I tak klecą Gówno Gównem

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 22:14:34

Bolą was przeprowadzki innych. Nie dokładacie się ani grosza do portfela takich ludzi. Sami właściciele korporacji tutaj siedzą, z dziesięcioma samochodami, wolni od pobierania rodzinki500+, a potem budzicie się ze snu i jedynie socjal się zgadza. Zaglądać w portfel, niekoniecznie patrząc w swój jesteście pierwsi. Na tym polega mentalność ludzi w Zwoleniu. Tylko wieśniaki kontrolują życie innych osób i co mają. Chce mieszkać w bloku, to mieszkam w bloku, chce w domu jednorodzinnym to sobie go buduje albo kupuje, chce mieszkać w szeregowcu to mieszkam i tyle. Co was w tym tak boli? Pozostają wam jedynie spacery obok mieszkań tych ludzi i wylewanie żali na forum, a te osoby będą mieć zwyczajnie wyje***e. Was nawet po 4 latach będzie palić dalej w d000pach, ale nigdy sie nie przyznacie. :D

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 23:02:13

Piszesz tak cały czas bo zapewne jesteś jedną z tych osób co kupiła lokal w szeRegowce. Nie musisz się napinać ludzie po prostu prawdę pisza bo za 50 tyś wykończenia się nie zrobi.

Bolą was przeprowadzki innych. Nie dokładacie się ani grosza do portfela takich ludzi. Sami właściciele korporacji tutaj siedzą, z dziesięcioma samochodami, wolni od pobierania rodzinki500+, a potem budzicie się ze snu i jedynie socjal się zgadza. Zaglądać w portfel, niekoniecznie patrząc w swój jesteście pierwsi. Na tym polega mentalność ludzi w Zwoleniu. Tylko wieśniaki kontrolują życie innych osób i co mają. Chce mieszkać w bloku, to mieszkam w bloku, chce w domu jednorodzinnym to sobie go buduje albo kupuje, chce mieszkać w szeregowcu to mieszkam i tyle. Co was w tym tak boli? Pozostają wam jedynie spacery obok mieszkań tych ludzi i wylewanie żali na forum, a te osoby będą mieć zwyczajnie wyje***e. Was nawet po 4 latach będzie palić dalej w d000pach, ale nigdy sie nie przyznacie. :D

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 23:20:29

Piszesz tak cały czas bo zapewne jesteś jedną z tych osób co kupiła lokal w szeRegowce. Nie musisz się napinać ludzie po prostu prawdę pisza bo za 50 tyś wykończenia się nie zrobi.

popieram w 100%. Koleś pisze jakieś bzdury. Sam sprzedałem bloki i mieszkam w szeregowcu teraz. sprzedałem bloki plus pokaźny kredyt, i jak liczę to faktycznie 480 tys wydałem na to mieszkanie. I za te pieniądze bym miał swój dom. Żałuje ale co mam zrobić nikt nie kupi odemnie szeregowca za 480 tyś. Taka jest rzeczywistość

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 23:25:32

A nawet jeśli jest tą osobą to co z tego? Ma chłop/babka racje bo do gadania to wszyscy pierwsi, wszyscy najmądrzejsi, najbogatsi, a reszta to biedota, miernota i dno bo chcą żyć po swojemu, a nie pod dyktando takich, którzy z zawiści gniją od środka. Chcesz to mieszkaj w bloku skoro tak wolisz i tak Ci wygodniej, chcesz to kup działkę i się buduj zobaczysz ile kosztuje wykończenie i utrzymanie,będziesz mieszkał sam na swojej działce, a chcesz to kup sobie dom w szeregowcu, wykończ i bądź szczęśliwy bo to dom jak każdy inny, ale do jasnej cholery NIE ZAGLĄDAJ KOMUŚ DO PORTFELA I NIE OBRAŻAJ GO bo wybrał inaczej niż Ty. 

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 23:29:51

popieram w 100%. Koleś pisze jakieś bzdury. Sam sprzedałem bloki i mieszkam w szeregowcu teraz. sprzedałem bloki plus pokaźny kredyt, i jak liczę to faktycznie 480 tys wydałem na to mieszkanie. I za te pieniądze bym miał swój dom. Żałuje ale co mam zrobić nikt nie kupi odemnie szeregowca za 480 tyś. Taka jest rzeczywistość

A to ja tak zapytam bo piszesz "i za te pieniądze bym miał swój dom", to teraz nie masz swojego domu? Kupiłeś dom i nie jest twój? Trochę to dziwne szczerze mówiąc bo przecież kupiłeś, zapłaciłeś, wykończyłeś dom więc masz dom. :P

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 00:11:05

Kupiłeś za 280 stan deweloperski czyli gotowa elektryka ogrzewanie,tynki na ścianach i posadzka z mixokreta,co zostało? Panele na podłodze i płytki w kuchni i łazience ups jeszcze sedes prysznic i zlew za 200 tys uuu na bogato.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych