Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wynajem mieszkania

119 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 11:32:57

Nie masz racji. Te mieszkania w szeregówkach bez piwnic, tylko 1 miejsce parkingowe i prawie 300 tys. do wykończenia. W bloku na Sienkiewicza za 300 kupisz super wykończone, plus piwnica , nie ma problemu z 2 autami.Dla mnie wybór prosty, tym bardziej ze w tych szeregówkach sąsiad do talerza może zaglądać. Ale w sumie każdy będzie miał wybór.

popieram znajomi mieszkają na Sienkiewicza i są zadowoleni. Ładne czyste osiedle. Dużo placów zabaw i zieleni. Raj dla dzieci. Miejsc parkingowych ile chcesz, są garaże do kupienia jak ktoś chce. A te szeregowce, to hit jednego sezonu. Te nieroby z bloków się poprzeprowadzały a tu trza robić, sprzątać przed domem i za domem. Już słyszałem jak narzekają ze trza coś robić. Będą zaraz ogłoszenia o sprzedaży tych baraków. Może jakieś idiota się nabierze.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 11:41:37

Kto sprzedał niech się cieszy biorąc pod uwagę to co nas czeka za chwilę, dwucyfrową stopę bezrobocia zahamowany dopływ gotówki z zagranicy i utrudniony dostęp do kredytów mieszkania potanieją nawet do 50 procent ich wartości , kto kupił w ostatnim czasie mieszkanie ten dużo przepłacił

Raczej kto trzyma gotówkę, ten stracił  Wszystko drożeje.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 11:45:44

zjebali tymi szeregowcami całe osiedle Sienkiewicza. Ci co budowali to robili to dla kasy a ci co kupowali to jakieś barany ze to kupili. Jak przejeżdżam obok to wiedzę ze kolejne będą obok się budowały. Sąsiad na sąsiedzie będzie. Ale bedzieta mieli prywatność. Wogole kto dał na to zgodę żeby tak coś budować. sprawę trzeba zgłosić do Warszawy żeby sprawdziła poprawność wydanych decyzji bo dla mnie to dziwne ze można tak spaskudzić takie ładne osiedle. Wstyd dla władz.

Masz rację. Miało być osiedle domków jednorodzinnych, a powstało nie wiadomo co. Ludzie zaczęli budować sobie domy, a za płotem mają  bloki.Szkoda

#44 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 12:23:47

popieram znajomi mieszkają na Sienkiewicza i są zadowoleni. Ładne czyste osiedle. Dużo placów zabaw i zieleni. Raj dla dzieci. Miejsc parkingowych ile chcesz, są garaże do kupienia jak ktoś chce. A te szeregowce, to hit jednego sezonu. Te nieroby z bloków się poprzeprowadzały a tu trza robić, sprzątać przed domem i za domem. Już słyszałem jak narzekają ze trza coś robić. Będą zaraz ogłoszenia o sprzedaży tych baraków. Może jakieś idiota się nabierze.CZy to mieszkanie do wynajecia lub sprzedazy tj na aleja pokoju u blokach  jaka cena

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 13:14:02

te szeregowce to porażka jakaś. Gorzej niż w blokach bo tu możesz iść do prezesa żeby ci zrobił plac zabaw albo jak coś jest nie tak. A tu ani drogi ani zagospodarowania, działki tyle co balonu w bloku, sąsiadów dokoła jak mrówków, a kasa jak za dom. Sorki ale to dno i porażka, ludzie kupują a za rok będą sprzedawać i ceny tych mieszkań będą tańsze od bloków. Życzę mieszkańców dużo szczęścia, ale się dali nabić w butelkę. jakie tam są miejsca parkingowe ??? Jak zrobisz grilla to zastawisz całe osiedle i gdzie zaparkujesz u sąsiada pod domem ? Ależ dobrobyt zrobili tym co kupili. Życzę im dużo dużo zdrówka.

Dobre. Nie mieszkałes tu w bloku i nie wiesz co piszesz.idx sprobuj

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 13:48:28

Dobre. Nie mieszkałes tu w bloku i nie wiesz co piszesz.idx sprobuj

ja mieszkam i dobrze pisze. Dobry to ty jesteś cwaniak jak widać

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 13:50:35

Poprzeprowadzaja się te cwaniaczki z bloków do szeregowców i wielkie państwo a tu trzeba. A one państwo aż słoma im wystaje z butów. A tu trza robić

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 13:52:45

popieram znajomi mieszkają na Sienkiewicza i są zadowoleni. Ładne czyste osiedle. Dużo placów zabaw i zieleni. Raj dla dzieci. Miejsc parkingowych ile chcesz, są garaże do kupienia jak ktoś chce. A te szeregowce, to hit jednego sezonu. Te nieroby z bloków się poprzeprowadzały a tu trza robić, sprzątać przed domem i za domem. Już słyszałem jak narzekają ze trza coś robić. Będą zaraz ogłoszenia o sprzedaży tych baraków. Może jakieś idiota się nabierze.

popieram bloki to bloki a nie jakieś baraki. Dach to jeden dla wszystkich, cieknie u sąsiada a u ciebie się leje. Baraki za ciężkie pieniądze. Ala ludzie jak osły dały się obuć

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 14:05:46

ja mieszkam i dobrze pisze. Dobry to ty jesteś cwaniak jak widać

popieram bloki to bloki a nie jakieś baraki. Dach to jeden dla wszystkich, cieknie u sąsiada a u ciebie się leje. Baraki za ciężkie pieniądze. Ala ludzie jak osły dały się obuć

to chyba tak jest w bloku jak cieknie u sasiada to u ciebie sie leje

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 14:20:32

Czy wy czytacie co piszecie? Gdzie te miejsca parkingowe? Chyba na trawnikach,atrakcje? Jedyna atrakcja dla wiekszych dzieci to Edek i ten czunsz 600 co miesiąc plus woda najdroższa w Polsce ,same plusy.Sami myslelismy o kupnie mieszkania ale Zwolenskie ceny nas wystudzily.Rozpoczelismy właśnie budowę własnego domu (fundamenty i bloczek już są ) cel to zamknąć całość w 250 tys,dom nie duży 120 m i garaż po zakończeniu budowy napiszę ile wszystko kosztowało.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 14:22:09

to chyba tak jest w bloku jak cieknie u sasiada to u ciebie sie leje

aAe w blokach jak cieknie dach to będzie naprawione. A w szeregówce jak przecieknie dach to ten z góry ma problem a ten z parteru może nie być chętny do współpracy

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 14:41:01

Czy wy czytacie co piszecie? Gdzie te miejsca parkingowe? Chyba na trawnikach,atrakcje? Jedyna atrakcja dla wiekszych dzieci to Edek i ten czunsz 600 co miesiąc plus woda najdroższa w Polsce ,same plusy.Sami myslelismy o kupnie mieszkania ale Zwolenskie ceny nas wystudzily.Rozpoczelismy właśnie budowę własnego domu (fundamenty i bloczek już są ) cel to zamknąć całość w 250 tys,dom nie duży 120 m i garaż po zakończeniu budowy napiszę ile wszystko kosztowało.

Dom 120 metrów  to minimum 450 tys plus cena działki,czyli grubo ponad 500.Jasne, ze dom lepszy ale do całkowitego wykończenia i zagospodarowania działki to jest 600tys.Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 15:11:39

aAe w blokach jak cieknie dach to będzie naprawione. A w szeregówce jak przecieknie dach to ten z góry ma problem a ten z parteru może nie być chętny do współpracy

czy w 30 letnich blokach wymienione były chociaz raz zapieczone i zardzewiałe zawory, glowice?zagladales tam kiedys? wiesz  gdzie są? jak sie bedzie lalo u ciebie w scianie to zalejesz cały pion i wszystkie piwnice.A jak u tego z góry, to będziesz się kąpał u siebie na podłodze.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 15:16:36

Ja mieszkałam w blokach na Sienkiewicza. Z całego serca, wolałabym już na Wojska Polskiego.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 15:20:32

Ja mieszkałam w blokach na Sienkiewicza. Z całego serca, wolałabym już na Wojska Polskiego.

A to dlaczego? Dla rodzin z dziećmi osiedle Sienkiewicza jest idealne, jest przesrzeń, place zabaw, boisko.Dla starszych bez samochodu nie polecam, ale dla zmotoryzowanych to moim zdaniem najlepsze osiedle w Zwoleniu.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 15:23:36

Tam, gdzie przemarzają ściany w pokojach w zimie podczas mrozów?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 15:42:38

Przeżyłam tam prawie całe dzieciństwo, ale wyprowadziliśmy się. Po przeprowadzce już kilka lat po prostu czuję się świetnie. Wiadomo, że wszystko zależy od możliwości finansowych. Ja nigdy nie chciałabym tam wrócić. Nawet bez garażu i z zamarzającymi ścianami itp: tak, gdybym miała do wyboru Sienkiewicza a WP, wolałabym mieszkać na WP.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 17:48:33

ale z jakiegos powodu ludzie z sienkiewicza uciekaja nawet do takich szeregowcow a wy im nadal zagladacie w kieszenie i milion razy bedziecie obok budynkow przechodzic, zeby zagladac w okna i wyczajac czy cos widac w chalupie, albo na podworku, a w glebi serca gryzie zazdrosc, bo taka mentalnosc panuje w zwoleniu. ktos wydal pieniadze i sie uwolnil z osiedla detektywow zagladajacych innym w zycie i nawet w ciuchy na balkonie

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 19:17:46

ale z jakiegos powodu ludzie z sienkiewicza uciekaja nawet do takich szeregowcow a wy im nadal zagladacie w kieszenie i milion razy bedziecie obok budynkow przechodzic, zeby zagladac w okna i wyczajac czy cos widac w chalupie, albo na podworku, a w glebi serca gryzie zazdrosc, bo taka mentalnosc panuje w zwoleniu. ktos wydal pieniadze i sie uwolnil z osiedla detektywow zagladajacych innym w zycie i nawet w ciuchy na balkonie

Ale to nie o tym wątek. Podsumowując szeregowce już oddane są w miarę ok, lepsze niż bloki bo sąsiada masz z boku ale nie nad głową. Te, które teraz się budują mają wszystkie wady bloków( sąsiad z boku i nad głową, brak intymności) i jeszcze dodatkowo brak drugiego  miejsca parkingowego, piwnicy i placu zabaw.

#60 ~klik~

~klik~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 19:20:14

Purpurat Gądecki jest pedofilem

(jak większość polskich biskupów).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych