Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 11:18:15

Cześć! W w środę wystąpił u mnie mały problem z pralką, a mianowicie rozpadło się to coś, co służy do zamykania bębna. Ci, którzy mają pralki ładowane od góry, pewnie wiedzą o co chodzi. Pralka działa dalej, ale boje się, że w pewnym momencie otworzy mi się bęben i wszystko z niego wyleci. Wiecie, może czy gdzieś dostanę takie zamkniecia do pralki?

#2 LIMB0

LIMB0

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 09:52:54

U mnie było podobnie. Po praniu zapalił mi się wskaźnik filtra, a w nim znalazłem resztki zamknięcia, bo się po prostu rozleciało. Zużycie materiałów robi swoje.  Co do wymiany, to niestety muszę Cię zmartwić, ale tego elementu nie wymienisz. Jak rozmawiałem ze specem od pralek, to powiedział, że w obecnych pralkach, nie ma co myśleć o wymianie bębna. Więc, albo będziesz ryzykować i dalej korzystać z pralki aż w końcu całkiem się rozpadnie i przy okazji zaleje łazienkę, albo rozejrzysz się za nową.

#3 Aniutek

Aniutek

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 13:39:36

Mi w starej pralce już drugi raz zepsuł się bęben, więc postanowiłam wymienić pralkę. Wybrałam pralkę od Beko, ten model- https://maxelektro.p...bww3,27309.html . I powiem Ci, że jestem bardzo zadowolona :D Była niedroga, a ma sporo ciekawych funkcji, takich jak czyszczenie wnętrza bębna.

#4 dono83

dono83

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 09:59:41

Chyba najlepszym wyjściem będzie zakup nowej pralki. Nie ma co ryzykować zalania łazienki i przy okazji sąsiadów. Teraz na rynku jest całkiem spory wybór, pytanie brzmi ile byś chciała wydać. Ja osobiście polecam pralki Samsunga. Na Matrix Media widziałem, że mają bogatą ofertę. Według mnie dobrym wyborem byłby ten model https://matrixmedia....w60k42109w.html ma już funkcję addwash i jest wyposażony w technologię Eco Bubble

#5 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 10:04:24

Trochę mnie tym zmartwiliście, bo nie liczyłam się z wymianą pralka. Myślałam, że da radę to naprawić. A Samsungi, to nie te, do których można dokładać rzeczy podczas prania?

#6 dono83

dono83

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 11:43:08

To jest właśnie funkcja AddWash o której wspomniał kolega powyżej ;) Pralka całkiem spoko, a teraz mają chyba jakąś promocję, bo na stronie głównej Matrix Media widziałem, że jest możliwość wzięcia sprzętu na 20 rat bez oprocentowania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych