Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

wycieraczki do samochodu

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anuch

Anuch

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 00:42:56

Czy cena wpływa znacznie na jakość wycieraczek? 

#2 Marlin

Marlin

Swojak

• PipPipPipPip
  • 219 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 01:26:17

Raczej nie należy sugerować się wyłącznie ceną, tyle miałem różnych wycieraczek od różnych firm, że mogę powiedzieć Ci tylko, że to jest niczym jak w losowaniu. 

#3 Anuch

Anuch

Swojak

• PipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 01:09:39

I które spisywały się najlepiej w twoim przypadku?

#4 EmilPsza

EmilPsza

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 13:29:58

Jeśli chce się mieć dobrą jakość to cenę stawiałbym na drugim miejscu. Ja korzystam z hybryd valeo i jestem bardzo zadowolony z jakości ich pracy. Są ciche, wydajne i stosunkowo niedrogie.

#5 sylwia4012

sylwia4012

Swojak

• PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 14:37:20

Na pewno jakieś tam znaczenie to ma. Warto wybierac ogólnie części dobrej jakości. Znalazłam taki internetowy sklep motoryzacyjny jak https://superparts.pl , myślę, że coś ciekawego tam znajdziesz.

#6 ~Tomek Doradca Valeo~

~Tomek Doradca Valeo~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 12:20:03

Jeśli chce się mieć dobrą jakość to cenę stawiałbym na drugim miejscu. Ja korzystam z hybryd valeo i jestem bardzo zadowolony z jakości ich pracy. Są ciche, wydajne i stosunkowo niedrogie.

EmilPsza, wycieraczki są niezwykle ważnym elementem samochodu. Dzięki nim mamy dobrą bądź złą widoczność jako kierowcy co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo innych uczestników ruchu. Dlatego też ważne jest aby dbać o dobry stan wycieraczek i regularnie dokonywać ich wymiany.

Tomek 

#7 EmilPsza

EmilPsza

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 12:02:25

EmilPsza, wycieraczki są niezwykle ważnym elementem samochodu. Dzięki nim mamy dobrą bądź złą widoczność jako kierowcy co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo innych uczestników ruchu. Dlatego też ważne jest aby dbać o dobry stan wycieraczek i regularnie dokonywać ich wymiany.

Tomek 

Dużo osób wgl nie ma wiedzy na temat wycieraczek i myślą że wystarcyz kupić na stacji benzynowej w miarę podobne do tych co sa założone i po kłopocie... a to wcale nie jest takie proste.

#8 ~Tomek Doradca Valeo~

~Tomek Doradca Valeo~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 15:41:17

Dużo osób wgl nie ma wiedzy na temat wycieraczek i myślą że wystarcyz kupić na stacji benzynowej w miarę podobne do tych co sa założone i po kłopocie... a to wcale nie jest takie proste.

EmilPsza, w Valeo posiadamy konkretne modele wycieraczek dopasowane do konkretnych modeli aut. Tak jak mówisz - to wcale nie jest takie proste. Należy pamiętać o tym, że różne auta posiadają różne krzywizny szyby przez co mogą być nie do końca zgodne ze wszystkimi wycieraczkami.

Tomek

#9 EmilPsza

EmilPsza

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 20:42:58

Tylko teraz pytanie gdzie przeciętny kierowca może to sprawdzić? Ja mnie więcej wiem co kupuję ale jakbym zlecił zakup wycieraczek mojemu tacie to jestem na 90% pewny ze pojedzie na stacje i weźmie pierwsze lepiej...

#10 ~Tomek Doradca Valeo~

~Tomek Doradca Valeo~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 15:23:01

Tylko teraz pytanie gdzie przeciętny kierowca może to sprawdzić? Ja mnie więcej wiem co kupuję ale jakbym zlecił zakup wycieraczek mojemu tacie to jestem na 90% pewny ze pojedzie na stacje i weźmie pierwsze lepiej...

EmilPsza, możesz sprawdzić to na naszej stronie internetowej w zakładce Techassist

Tomek

#11 EmilPsza

EmilPsza

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 18:39:13

No dobra, to jak już sobie znajdę wycieraczki to potem muszę je namierzać w sklepach albo w internecie szukać... szkoda że nie mogę u was na stronie zamówić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych