Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~siarczan~

~siarczan~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2009 - 11:20:24

około 8-9 leżałem sobie i odpoczywałem a tu nagle buum , okna i drzwi zadrżały , popatrzyłem przez lornetke i widziałęm dym , jechało sporo karetek i straży porzarnych , a jeżeli ten zalew ściągną te opary w dół to pewnie teraz będzie on jakoś "skarzowny" tą siarą całą

#2 ~Five~

~Five~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2009 - 11:57:19

Sądze kolego, że teraz nie możesz wychodzić przez pół roku z domu i koniecznie owiń się aluminiową folią bo napewno promieniowanie 10xwiększe niż w Czarnobylu jest. A zalew oczywiście skażony jest... chyba przez jego pseudo zarządców/likwidatorów co biorą od 3000-8000zl za wciskanie kitu ludziom, że już za rok go otworzą i robienie głupich min w MTVT.

#3 ~Marian56~

~Marian56~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2009 - 15:55:00

Ciekawy jestem jak radzili sobie z tym pożarem ratownicy z jednostki górniczej, i czy na miejscu był ich pseudoprezes, ten deb*** i opied.... który ma takie doświadczenie w ratownictwie jak ja z baletem:)

#4 ~Mala33~

~Mala33~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2009 - 21:25:42

Na pewno doskonale poradzili sobie z pożarem .Jakby nie patrzeć to doświadczeni Strażacy.

Szacun dla wszystkich uczestniczących w tej całej akcji.

#5 ~seba GT~

~seba GT~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2009 - 22:15:38

sam tam byłem ... wdychałem trującą siarkę... miło ze ktoś jednak docenia działalność straży... dla pani wielki szacunek...

#6 ~~Tomek~~

~~Tomek~~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2009 - 22:32:46

Szacunek dla Strazakow bo odwalaja kawal dobrej roboty. Ale kiedy nasi decydenci wezma sie za ulepszanie jednostki PSP w Tarnobrzegu ?. Kiedy Nasi strazacy dostana porzadna drabine ?. Czy 2 wozy bojowe to nie za malo jak na nasze miasto ?

#7 stasio

stasio

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 30 marzec 2009 - 06:21:12

Witam! Ciekawe czy ktoś doceni prace ochotników i prezes przekarze tym chłopakom pracującym za friko jakąś nagrodę zawodowi to zbiorą pochwały za sprawną akcję.[Prezesie pomyśl o tych OCHOTNIKACH ] <_<

#8 ~ochłap~

~ochłap~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 07:22:10

a pewnie ze pomysli ... juz sie zastanawia jak ją zlikwidowac:D

#9 ~strażak~

~strażak~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 08:38:00

Zakładowa Straż w dawnych czasach sama (trzy,cztery zastępy-0k 12-15 strażaków) gasiła takie pożary bez pomocy z zewnątrz i nikt nie robił ze zwykłego pożaru (w przemyśle siarkowym) szumu medialnego.
Szacunek weteranom, byli lepsi od dzisiejszych z PSP.

#10 ~ciekawy ?~

~ciekawy ?~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 08:46:23

Pytanie do "strazak" powiedz mi do kiedy funkcjonowala zakladowa straz pozarna ? i jaki sprzet posiadala ?
Pozdr.

#11 ~Strażak z PSP JRG w TBG~

~Strażak z PSP JRG w TBG~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 09:30:14

Tak napewno lepsi od dzisiejszych strażaków z OSP?? :lol:
A ot na ich wyposarzeniu byly pojazdy OSP min: Star,Jelcz,Żuk itp.

Cisze sie ze jezioro wzielo na siebie opary:) :rolleyes: ale bedzie skazone :P

#12 ~~john~~

~~john~~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 18:54:09

Ciekawy jestem jak radzili sobie z tym pożarem ratownicy z jednostki górniczej, i czy na miejscu był ich pseudoprezes, ten deb*** i opied.... który ma takie doświadczenie w ratownictwie jak ja z baletem:)

BYŁ NA DYŻURZE JEDEN Z PRACOWNIKÓW TEGO ZAKŁADU CO DO STRAŻY TO WIĘCEJ ĆWICZEŃ NA TAK ZAGROŻONYCH OBIEKTACH PO PRZYJECHANIU NIE WIDZIELI CO ROBIĆ SZYBSZE DZIAŁANIE SPOWODOWAŁO BY MNIEJSZE STRATY OSP TO TYLKO ASYSTA ALE JAK NAJBARDZIEJ POTRZEBNA.

#13 ~Mala33~

~Mala33~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 20:22:45

sam tam byłem ... wdychałem trującą siarkę... miło ze ktoś jednak docenia działalność straży... dla pani wielki szacunek...

Tak bo to oczywiste każdemu sie wydaje ze to nic wielkiego zaden trud żeby zmagać sie z tak ogromnym pożarem.
Sama należe do straży wiec wiem o co chodzi .
Pozdrawiam

#14 ~strażak~

~strażak~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2009 - 14:03:03

Pytanie do "strazak" powiedz mi do kiedy funkcjonowala zakladowa straz pozarna ? i jaki sprzet posiadala ?
Pozdr.

Do roku 1992 w pełnej sile tj.ok 25 strażaków na zmianie 4 ciężkie wozy (GCBA Magirus, Tatra) w Machowie + 2 x GCBA Odział w Jęziórku (ok. 10 ludzi na zmianie), GLM, APL, drabina mechaniczna 37m - Magirus, i wiele innego zachodniego sprzętu ratowniczego i gaśniczego. W latach 1992 - ok 1998 r zredukowane siły dwa wozy i ok 8 strażaków na zmianie.
Pozdrowienia.

#15 ~Były Sztygar~

~Były Sztygar~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2009 - 21:13:42

Tak napewno lepsi od dzisiejszych strażaków z OSP?? :lol:
A ot na ich wyposarzeniu byly pojazdy OSP min: Star,Jelcz,Żuk itp.

Cisze sie ze jezioro wzielo na siebie opary:) :rolleyes: ale bedzie skazone :P

" Strażak " ma rację, a ty jako strażak z PSP nie przynoś wstydu kolegom i w czasie wolnym ćwicz ortografię. Twoje wywody naukowe można rozbić o d... .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych