Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

173 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Wojtuś~

~Wojtuś~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 21:46:58

Dobry człowiek dobrze ze kandyduje. Dwaj słuszni w tych wyborach to Seweryn i Stachowicz.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 21:54:28

Gratki Mirek Seweryn za odwagę. Powodzenia!!!! Dasz radę. Jedyny słuszny jesteś

#43 ~GG~

~GG~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 22:09:38

Gralec to najgorszy z kandydatów, nic nie robi i nic nie będzie robił, bo ten typ tak ma. Spróbujcie zapytać się jego jako radnego o jakąś sprawę, a dowiecie się wszystkiego innego tylko nie tego co was interesuje.

#44 ~tyu~

~tyu~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 22:11:31

Tylko Seweryn Wójtem!

#45 ~Dario~

~Dario~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 22:29:52

Tylko szkoda, że Mirek trochę pije. Pił w starostwie, a teraz tylki on wie.Może pokonał ten nałóg, może??

#46 ~abstynent~

~abstynent~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 22:36:56

Wspiera Gminny Program Przeciwdziałania Alkoholizmowi, w przerwie pstryknie jakieś zdjęcie.

#47 ~uwaga~

~uwaga~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 22:38:25

Mirek, tylko nie usuwaj wpisów bo niektóre to wypisz wymaluj TY!!!!

#48 ~KOD1~

~KOD1~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 22:38:56

Do KOD. Popatrz do słownika jak się porozumiewać po Polsku a poźniej wypowiadaj się do ogólnej wiadomości i nie pisz bzdur.

#49 ~Zainteresowany~

~Zainteresowany~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 23:03:27

To pokrywaja sie opinie o ludziach ktore slyszalem. Szkoda ze oczerniacie i wypisujecie Bzdury o Panu Sewerynie. On wie co sie dzieje w gminie. I stara sie rozwiązywać problemy

#50 ~Załamany~

~Załamany~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 23:39:01

A co wy tak sie uwzieliscie na jednego chłopa. On Przynajmniej jest pracowity. Ma dwie fuchy w starostwie. Jest przewodniczącym i radnym. I ogarnia wszystko. A inni. Leniwce? Bezrobotny, pomocnik rolnikom, emerytowany nauczyciel, budowlaniec co za znajomość zostal vice wojtem a ostatni to nawet nie wiadomo kto. Co Wy chcecie o Pana Seweryna. Wiecie wgl co to za funkcja rzecznik prasowy. Widać ze nic nie wiecie. Szkoda gadać i szkoda słów na takich co grają tak żeby tylko ośmieszyć a pojecia nie maja o niczym.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 23:45:42

Ja wiem czemu sie tak uwzieli. Boja sie go jako kandydata bo wiedzą ze jest kompetentny i ma największe szanse zostać wójtem. Najlepiej oczernić i wyśmiać

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 10:06:18

A ja popieram Stachowicza!!!! I liczę na dobre zmiany w gminie! Najlepszy kandydat na wójta!!!

#53 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 10:09:38

Dooooobreee.

Poczytałem i pośmiałem się do łez.

Jak to kilku zainteresowanych lub ich ludzi potrafi zrobić całe forum.

I tak wszystko wyda się 21 lutego.

A moje zdanie: byle nie MK.

#54 ~Katol~

~Katol~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 13:15:18

no nie wiem. Co to wgl za kociołek. Śmiesznie takie hejtowanie. Ale jesli ja mam powiedzieć swoje zdanie. To wybierzmy kogoś uczciwego. Np M. Seweryna

#55 ~Tyg44~

~Tyg44~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 13:17:25

Tak. Tylko Seweryn!

#56 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 16:01:18

To trzeba sie określić- albo uczciwy, albo Seweryn. Słyszałem, że jak Gralca odwoływali z przewodniczącego to udawał jego kolege a za plecami jeździł po radnych z uchwałą o jego odwołaniu. W ten sposób porzadny człowiek nie postępuje. Tak, że wszystko o nim mozna powiedzieć, ale nie UCZCIWY. 

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 16:47:56

Chyba zartujesz. To juz ktos ta bajke opowiadał. :-p uczciwy wlasnie jako jedyny. Panie Gralec do roboty sie wez. A nie na forum pisz. Panie Seweryn da pan rade

#58 ~Aleks~

~Aleks~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 17:10:20

A jak dla mnie jedyny właściwy kandydat to Kukiełka. Kukiełka wójtem!!!!!!!!!

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 17:37:12

Jak taki świetny to czemu juz go raz nie wybrali? Żart z Tym Księdzem.

#60 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 18:18:34

.

Zgadzam się. W 100% Seweryn najrozsadniejszy

Moze najrozsadniejszy sle nie NAJLEPSZY. Pracowal juz w Urzedzie Gminy-bylemu wojtowi nie wtracal sie w dzialalmnosc nawet go popieral (przeniesieniu szkoly z Trebowca do Osin - a tam przeciez pobieral piersze nauki - moze byly Wojt mial na Niego "haka". Panie Miroslawie naprawde panu pali sie stolek na cieplej posadzie moze boi sie Pan kolegw z PiSu. Wojtem sie bywa a potem sie laduje jak Kukielka. Przemysl Pan sytuacje (wycofaj sie z kandytary na czlowieka bezrobetnego)   zmien  partie na PiS bedzie Pan zauwazany w calych Starachowicach a nie na peryferii.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych