Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

173 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 12:11:24

No nie wiem,, a co zrobił P. Gralec...? no tak pewnie pomógł w rożnych sprawach w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i od raz najlepszy. a do Tego prowadzi Kampanie Negatywną wobec Swoich konkurentów. Co do Pana Stachowicza on uczy się dopiero polityki, ale nic złego nie można mu zarzucić. Pan Niewczas już raz próbował, teraz drugi widać że zależy mu na stołku i na Kasie. Wybierzmy osobę która nie idzie tam dla Kasy i taką której jest pierwsza szansa, nie ma rodziny bezrobotnej do zatrudnienia. Wybierać należy pomiędzy 2 kandydatami Panem Stachowiczem a Panem M. Sewerynem

tak się składa, ze pan  D.S. ma bardzo dużą rodzinę :) Zastanówcie się czy chcecie, aby bezradny poseł i w Mircu rządził???????? Precz z pisem!!!

#22 ~działacz~

~działacz~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 12:32:46

to wychodzi na to ze na wójta Seweryn najlepszy wybór

#23 ~Wiesia~

~Wiesia~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 12:36:42

Byle nie PIS rządził.  W gminie sie nie bedzie nic robic tylko pod pomniki i do kościoła chodzić na miesięcznice katastrofy w Smoleńsku

#24 ~hhg~

~hhg~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 12:46:31

jestem za tym zeby wójtem został ktos kto ma cos do powiedzenia i juz cos potrafil zrobic w samorzadzie. a z doswiadczenia wiem ze z posrod tych kandydatow najwieksze ma Pan Seweryn. I praca i wieloletnim radnym jest. Jestem za bo co do reszty, porażka . Albo tylko podgryzanie i intrygi, albo kolesiostwo. Albo brak doswiadczenia.

#25 ~Wojcik~

~Wojcik~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 13:14:04

Czekam na to co kandydaci powiedzą, jaki mają pomysł na gminę. ale myślę ze jednym z lepszych wyborów by był Pan Mirosław Seweryn. Młody Dynamiczny obeznany. Nie z PIS-u

#26 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 13:20:31

Przyłączam się do przedmówców - wójt byle nie z PISu!!

Najlepszy wybór Seweryn.

#27 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 13:36:29

Popieram przedmówców byle nie wygrał kandydat z PISu!!

Seweryn najrozsądniejszy wybór.

#28 ~KAZIU~

~KAZIU~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 14:01:09

Popieram przedmówców byle nie wygrał kandydat z PISu!!

Seweryn najrozsądniejszy wybór.

Zgadzam się. W 100% Seweryn najrozsadniejszy

#29 ~pro~

~pro~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 14:10:40

Ciekawe kogo by chcieli pracownicy gminy i gminnych podmiotów?

Myślę że powrotu Wójta Księdza nie chcą... obecny zastępujący no nie wiem. nie miał okazji być w 100% szefem. P. Gralec myślę ze to człowiek rządny władzy, a takim lepiej jej nie dawać. Mamy przykład w rządzie. Obstawiam że za najspokojniejszym obstawiają. P Sewerynem. Ale ten znowu mógł nie naobiecywać im że załatwi prace rodzinie lub w czymś innym pomoże. A inni pewnie Złote Góry.  To mogą dać się oczarować i wybiorą Sami Sobie źle bo to tylko ich obiecanki.

Przemyślcie 2 razy idąc do urn.

#30 ~specjalista $~

~specjalista $~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 14:26:39

Dużo chętnych na to stanowisko, tylko ciekawe który idzie by coś zrobić a nie dorwać się do władzy lub pieniędzy. Były wójt Kukiełka pewnie chce bo jest bezrobotny. Stachowicz no spróbował i też pewnie się spodobało. Pewnie by wgl nie startował gdyby nie był powołany przez S.P Nowaka na zastępce. Gralec pewnie chce w końcu porządzić już próbował sił w  wyborach. No nie wiem jest jeszcze 3 kandydatów z tym że Pliszka to chyba żart, a nauczyciel to nie wiem czy to dobry pomysł.

Brak jest złotego środka bo oprócz Kukiełki nie wiemy jak kto będzie rządził. Ale trzeba wybrać. Myślę że ten niewymieniony przewodniczący Seweryn to taki dobry pomysł. Warto dać szansę bo to nie pełna kadencja a tylko 2,5 roku. A można się przekonać że to będzie dobry wybór i że w późniejszych latach poprowadzi Mirzec i gminę do rozwoju.

#31 ~sołtys~

~sołtys~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 14:49:56

trzeba długo pomyśleć ale faktycznie, brak jest kogos kto wiemy ze na 100 by sie sprawdzil. A moze Ten Seweryn to niezly pomysł, jak przedmówca pisze.

#32 ~kaska 25~

~kaska 25~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 14:54:24

Pana Seweryna to się zna bo go sie widzi, i widać go, teraz troche tez Pana Stachowicza a reszta to troche tak mało znani. Bliżej nie kojarzeni przez mieszkancow.

Wybor miedzy nimi dwoma. Z przewaga na Seweryna.

#33 ~mlody ts~

~mlody ts~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 15:06:48

Pozdro dla kandydatów. Miłego wyścigu >D

Niech wygra Najlepszy!!!

jeśli chodzi o młodych ludzi myślę że mają swojego człowieka na to miejsce. Panie Mirku S do dzieła !  czekamy na dobre zmiany

#34 ~swój~

~swój~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 20:05:10

Dobra Mirek, już s

Dobra Mirek, już sie wychwaliłeś, to teraz weź sie do roboty. Długonoga Kasia przecież czeka.....

#35 ~sąsiad~

~sąsiad~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 20:12:02

Ktoś dobrze zauważył, najlepiej wybrać tego który ma najmniej liczną rodzinę. Z tego co wiem, to Seweryn do nich nie należy, w samym urzędzie kilka osób i najchetniej skoczyłybyby stołek wyżej.

#36 ~zupełnie serio~

~zupełnie serio~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 20:38:08

Tak, tak Seweryn gwarantem - że sie nic nie zmieni oprócz wzrostu zatrudnienia. Doświadczony fotograf to jest to....i to aż 24 lata fotografował. Sam sie chwalił, widziałem tu na forum.

#37 ~KOD~

~KOD~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 20:45:22

Tylko szkoda, że Mirek trochę pije. Pił w starostwie, a teraz tylki on wie.Może pokonał ten nałóg, może??

#38 ~postronny~

~postronny~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 20:57:28

Byle znowu nie ktoś z PIS-u. Byle nie układ posła Lipca. chociaż w tej gminie wysoko stoją notowania P. Posła. I jak to jest z z jednego ugrupowania aż 2 kandydatów. Gralec i Stachowicz. Poseł co prawda bardziej stawia na P. Stachowicza. Ale ludzie już nie z PIS-u. Mało że w Państwie rządzą jeszcze i w naszej gminie też mają. Bądźmy niezależni

Właśnie słyszałem, że Gralec wypowiada się bardzo pozytywnie na temat Posła Lipca i go ceni. Dziwie sie,że PIS nie wystawił Gralca- miałby i mocnego kandydata i mocne poparcie.

#39 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 21:11:32

PIS powinien zrobić weryfikację swoich członków w Gminie Mirzec, bo niektórzy chluby mu nie przynoszą, a mają się za czołowych działaczy. PIS to partia ludzi PRAWYCH I UCZCIWYCH . Ci którzy sie do nich nie zaliczają powinni odejść!!!

#40 ~Gad_kaa~

~Gad_kaa~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 21:39:58

No nie wiem. Ale ja Tu widze ze Pan Gralec wrócił z oracy i zaczął dzialac. Panie Seweryn większość mieszkańców jest za Panem. Jest Pan jedynym czlowiekiem wartym tego stanowiska!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych