Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

173 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 20:56:30

Nie wszystkich kandydatów znam, ale tak zastanawiając sie mhy... Patrząc z rozsądku odpowiednią osobą na stanowisko wójta wydaje się być Pan Mirosław Seweryn. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 21:01:13

Nie którzy już sie sprawdzili na tym stanowisku, a może nie do końca jak P. Kukiełka skoro go ludzie nie wybrali.Wiadomo nie wszystko sie udaje wszystkim ale nie przeginjamy. Powrót jest wykluczony, Co do obecnego PO Wójta to jakiekolwiek ma on doswiadczenie samorządowe? Chyba tylko te kilka miesiecy. To za mało. Nauczyciel no nie wiem prowadzenie ale chyba samorządu klasowego :P A ten mieszkaniec Gadki to chyba tylko by głosy sie rozbiły, kto to jest? 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 21:03:54

co Wy tam wiecie  Goscie. wgl czy Oni maja jakiś program dla gminy a nie tylko obietnice ze temu to a tamtemu coś innego załatwią. 

#4 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 21:58:21

Ja poprę pana Mirka Niewczasa  bedzie najlepszy normalny bez konfliktowy. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 22:09:11

Myślę że warto spróbować wybrać kogoś nowego na wójta spoza układów bo ci tylko obiecują i mało robią, pewnie już stołki podzielone?

#6 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 22:19:26

Tylko Seweryn.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 22:45:11

Stawiam na Stachowicza! Powodzenia!!!

#8 ~@@@~

~@@@~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 23:00:56

A ja stawiam na kogoś z Mirca,

myślę, że to będzie Gralec.

Chyba czas już, aby coś się zmieniło na lepsze!!!

#9 ~1$~

~1$~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 23:02:35

Stachowicz?

HAAAAAA...!!!!

Bez żadnego doświadczenia samorządowego, kompletnie bez wizji, tylko wie w jaki sposób zatrudnić swojego syna w UG w Mircu.

#10 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 23:26:53

Syn Pana Stachowicza został przyjęty na staz przez Pana Bogusława Nowaka wtedy kiedy jeszcze wójt Nowak nie myślał o zatrudnieniu zastępcy.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 23:32:54

A który kandydat taki bardzo doświadczony w samorządzie? I czy doświadczenie w samorządzie to kluczowa kwestia? Polemizować by można.....

#12 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 23:51:13

1$ stara się za wszelką cene obrzucić błotem niezwykle uczciwego człowieka pana Stachowicza.

Proszę sie tym nie przejmować. Świat jest pełen hien i dlatego włąśnie powinieneś panie Stachowicz startować. 
W gronie kandydatów jest jeszcze przynajmniej dwóch gości na poziomie. 
Wspólczuję temu młodemu z Gadki że dał się podpuścić starym wyjadaczom i nadstawia za nich głowę. Za niektórych nie warto.

#13 ~gj~

~gj~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 06:45:19

Tylko Seweryn !!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 09:51:42

No nie wiem,, a co zrobił P. Gralec...? no tak pewnie pomógł w rożnych sprawach w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i od raz najlepszy. a do Tego prowadzi Kampanie Negatywną wobec Swoich konkurentów. Co do Pana Stachowicza on uczy się dopiero polityki, ale nic złego nie można mu zarzucić. Pan Niewczas już raz próbował, teraz drugi widać że zależy mu na stołku i na Kasie. Wybierzmy osobę która nie idzie tam dla Kasy i taką której jest pierwsza szansa, nie ma rodziny bezrobotnej do zatrudnienia. Wybierać należy pomiędzy 2 kandydatami Panem Stachowiczem a Panem M. Sewerynem

#15 ~Miekszaniec~

~Miekszaniec~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 10:01:00

No nie wiem ale ja uważam jednym odpowiednim kandydatem na to stanowisko jest Seweryn. kuma o co w tym wszystkim chodzi i wydaje mi sie ze jako jedyny możne cos zrobić.  Seweryn WÓJTEM

#16 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 10:06:04

Zastanawiam się kto z nich mógł zrobić najwięcej dotychczas, i tak naprawdę z tego co widzę to najbardziej rzuca się Mirek Seweryn. co do Darka Stachowicza to on dopiero próbuje. a reszta mhyyyy... chyba nic.

#17 ~-- WP--~

~-- WP--~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 10:11:22

Byle znowu nie ktoś z PIS-u. Byle nie układ posła Lipca. chociaż w tej gminie wysoko stoją notowania P. Posła. I jak to jest z z jednego ugrupowania aż 2 kandydatów. Gralec i Stachowicz. Poseł co prawda bardziej stawia na P. Stachowicza. Ale ludzie już nie z PIS-u. Mało że w Państwie rządzą jeszcze i w naszej gminie też mają. Bądźmy niezależni

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 10:14:46

Ja poprę pana Mirka Niewczasa  bedzie najlepszy normalny bez konfliktowy. 

Nauczyciel>? tak twierdzisz przedstaw argumenty? i gdzie gubi Swoje powołanie?

#19 ~śledzący~

~śledzący~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 11:12:19

Nie którzy już sie sprawdzili na tym stanowisku, a może nie do końca jak P. Kukiełka skoro go ludzie nie wybrali.Wiadomo nie wszystko sie udaje wszystkim ale nie przeginjamy. Powrót jest wykluczony, Co do obecnego PO Wójta to jakiekolwiek ma on doswiadczenie samorządowe? Chyba tylko te kilka miesiecy. To za mało. Nauczyciel no nie wiem prowadzenie ale chyba samorządu klasowego :P A ten mieszkaniec Gadki to chyba tylko by głosy sie rozbiły, kto to jest? 

Mieszkaniec Gadki to za dużo powiedziane. Gość nie mieszka na wsi już z 10 lat no chyba że na papierze a że zapomniał zmienić meldunku to co mu szkodzi wystartować. Pewnie ktoś mu doniósł że gmina Mirzec szuka wójta ;)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 11:48:16

Najbardziej rozsądny kandydat to M.Seweryn. Doświadczony samorządowiec,na bieżąco z problemami gminy, normalny gość.
Wydaje się że da radę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych