Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory w gminie Sitkówka-Nowiny

115 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 17:58:17

Biorąc pod uwagę wyrok Sądu Administracyjnego w Krakowie,Pan Radny Marcin Wojcieszyński mówił prawdę  że brakuje w gminnej kasie pieniążków na wypłaty dla Nauczycieli. Zastanawia mnie ,gmina zadłużona ,na pensję dla Nauczycieli  brakuje pieniążków ,a na olbrzymie nagrody  pieniążki były. 

Przepraszam za błąd,oczywiście Sąd Apelacyjny w Krakowie.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 18:13:28

Tak,przegrał z Radnym Panem Marcinem Wojcieszyńskim.

Gratulacje Panie Marcinie ,,Zło dobrem zwyciężać"

#63 ~Mieszkaniec osiedla.~

~Mieszkaniec osiedla.~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 04:51:55

Biorąc pod uwagę wyrok Sądu Administracyjnego w Krakowie,Pan Radny Marcin Wojcieszyński mówił prawdę  że brakuje w gminnej kasie pieniążków na wypłaty dla Nauczycieli. Zastanawia mnie ,gmina zadłużona ,na pensję dla Nauczycieli  brakuje pieniążków ,a na olbrzymie nagrody  pieniążki były. 

Za niedotrzymane obietnice,olbrzymie zadłużenie gminy,Bajońskie nagrody finansowe czas powiedzieć DOŚĆ obecnym włodarzą i podziękować im,niech sobie odpoczną .Czas na zmianę na lepsze!

Czas na normalność! Czas na rozwój gminy! Czas na szacunek dla mieszkańca! Czas na mówienie prawdy! Zależy mi na rozwoju Naszej Gminy i dobru Nas wszystkich bez względu na przynależność partyjna i poglądy.Partie polityczne niech uprawiają politykę w sejmie ,a nie w urzędach Gmin.To My zdecydujemy w dniu wyborów czy chcemy namiestników partyjnych na stanowiskach wójtów,czy osoby bezpartyjne.Wybierzmy wspólnie dobrego , bezpartyjnego gospodarza gminy,wybierzmy Pana

Łukasza Gryń,wybierzmy normalność!

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 05:43:24

Za niedotrzymane obietnice,olbrzymie zadłużenie gminy,Bajońskie nagrody finansowe czas powiedzieć DOŚĆ obecnym włodarzą i podziękować im,niech sobie odpoczną .Czas na zmianę na lepsze!

Czas na normalność! Czas na rozwój gminy! Czas na szacunek dla mieszkańca! Czas na mówienie prawdy! Zależy mi na rozwoju Naszej Gminy i dobru Nas wszystkich bez względu na przynależność partyjna i poglądy.Partie polityczne niech uprawiają politykę w sejmie ,a nie w urzędach Gmin.To My zdecydujemy w dniu wyborów czy chcemy namiestników partyjnych na stanowiskach wójtów,czy osoby bezpartyjne.Wybierzmy wspólnie dobrego , bezpartyjnego gospodarza gminy,wybierzmy Pana

Zgadzam się polityka partyjno-kadrowa jest złem.Według mnie kandydat na Wójta  powinien być gospodarzem gminy ,a nie aparatczykiem partyjnym wykonującym polecenia partii przeważnie niekorzystne dla gminy i mieszkańców.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 06:53:48

Oj, oj, oj!... nie rozpędzaj się tak...i nie agituj !

Bo to "My zdecydujemy w dniu wyborów" kogo wybrać- każdy wg. WŁASNEGO UZNANIA a nie narzuconego przez Ciebie.

A skąd wiesz, że pan Łukasz Gryń będzie lepszy?

Jaką dajesz GWARANCJĘ?

I co to znaczy "normalność"? Bo pod to hasełko można wiele pojęć podciągnąć.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 12:52:34

Jeżeli ja agituję,to ty też.Czy każde zdanie forumowicxa można odbierać jako agitację? Może tak,może nie.
Obecna władza nie dotrzymała obietnic przed wyborczych.Nie mam podstaw by nie zaufać w tych wyborach Panu Gryniowi.W poprzednich wyborach zaufałem obecnym władzą a one zawiodły nie tylko mnie.Wiec hasło ,,Czas na zmianę"jest cały czas jest aktualne.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 12:53:05

Jeżeli ja agituję,to ty też.Czy każde zdanie forumowicxa można odbierać jako agitację? Może tak,może nie.
Obecna władza nie dotrzymała obietnic przed wyborczych.Nie mam podstaw by nie zaufać w tych wyborach Panu Gryniowi.W poprzednich wyborach zaufałem obecnym władzą a one zawiodły nie tylko mnie.Wiec hasło ,,Czas na zmianę"jest cały czas jest aktualne.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 14:34:51

Jakiej gwarancji oczekujesz? Jaką dasz gwarancję że obecni włodarze dotrzymają tym razem obietnic wyborczych,wszak poprzednich nie dotrzymali.Nie ośmieszaj się.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 14:37:30

"Jeżeli ja agituję,to ty też.Czy każde zdanie forumowicxa można odbierać jako agitację? Może tak,może nie."

Czyli masło maślane...

"Obecna władza nie dotrzymała obietnic przed wyborczych"

To jest tylko Twoje subiektywne zdanie...

"Nie mam podstaw by nie zaufać w tych wyborach Panu Gryniowi."

A ja odwrotnie, ponieważ tak naprawdę nie wiadomo jak będzie postępował po wyborach...

Czy jest ktoś tutaj z piszących, który w 100% zagwarantuje, że będzie lepiej?

Cały czas czekam na dowody...

"W poprzednich wyborach zaufałem obecnym władzą a one zawiodły nie tylko mnie"

Ale innych nie zawiodły...

"Wiec hasło ,,Czas na zmianę"jest cały czas jest aktualne"

O i tu masz 100% racji!...ponieważ:

- tej zmiany może całkiem realnie dokonać OBECNY WÓJT.

...czego Tobie i sobie (oraz pozostałym Wyborcom) życzę... :D 

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 14:47:26

Jakiej gwarancji oczekujesz? Jaką dasz gwarancję że obecni włodarze dotrzymają tym razem obietnic wyborczych,wszak poprzednich nie dotrzymali.Nie ośmieszaj się.

Najpierw Ty daj gwarancję, że będzie lepiej.

Bo wszyscy przed wyborami duużo obiecują!

Obecny wójt przynajmniej wie co było dobre, a co trzeba zmienić/ poprawić bo ma już w tym jakieś doświadczenie.

A  kontrkandydat bazuje tylko na mglistych planach...

I tu jest ZASADNICZA RÓŻNICA

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 07:55:02

Ha,ha,ha .Doświadczenie?! Gmina zadłużona,bajońskie nagrody,niespełnione obietnice i jak zaufać powtórnie?

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 07:55:36

Ha,ha,ha .Doświadczenie?! Gmina zadłużona,bajońskie nagrody,niespełnione obietnice i jak zaufać powtórnie?

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 09:47:05

Nie kompromituj się ,doświadczenie w dawaniu olbrzymich nagród.!

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 13:49:34

Nawyższy czas zmienić włodarzy na lepszych.

#75 Mieszkaniec2

Mieszkaniec2

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 15 październik 2018 - 05:52:32

Obecna władza nie dotrzymała obietnic przed wyborczych"

To jest tylko Twoje subiektywne zdanie...

-A stanowisko wicewójta zlikwidowane,a czy w myśl hasła wyborczego  ,,Tania Urząd,Tania Gmina " zostały wypłacone ogromne nagrody finansowe?

"W poprzednich wyborach zaufałem obecnym władzą a one zawiodły nie tylko mnie"

Ale innych nie zawiodły...

-No pewnie ze nie zawiodła ,zatrudnili,nagrodzili finansowo!

"Wiec hasło ,,Czas na zmianę"jest cały czas jest aktualne"

O i tu masz 100% racji!...ponieważ:

- tej zmiany może całkiem realnie dokonać OBECNY WÓJT.

...czego Tobie i sobie (oraz pozostałym Wyborcom) życzę...      :D 

Jak twój idol chce realnie dokonać zmiany na lepsze to niech zrezygnuje ze startu w wyborach!

Czego Tobie i sobie (oraz pozostałym wyborcom) życzę... :D  :D 

#76 Mieszkaniec2

Mieszkaniec2

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 15 październik 2018 - 06:34:25

Nie głosujmy na partyjnych kandydatów! Głosujmy na dobrego gospodarza!

#77 Mieszkaniec2

Mieszkaniec2

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 15 październik 2018 - 08:04:22

Mając do wyboru partyjnego kandydata na wójta ,zielonego,czerwonego,czy niebieskiego ,wybiorę bezpartyjnego,który nie będzie działał według wytycznych i potrzeb swojej partii.Zagłosuję na Pana Łukasza Gryń,bo bezpartyjny wójt  będzie realizował  tylko potrzeby mieszkańców!

#78 Mieszkaniec2

Mieszkaniec2

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 15 październik 2018 - 10:55:17

A kierownikiem kotłowni znowu został nie mieszkaniec Naszej gminy.Czy to oznacza że my  MIESZKAŃCY jesteśmy niegodni pracy w gminnej administracji?

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 11:12:01

a jesteś chętny? masz kwalifikacje? konkurs był chyba dwa razy ogłaszany i jakoś mieszkańcy nie walili drzwiami i oknami na tą "fuchę"

A kierownikiem kotłowni znowu został nie mieszkaniec Naszej gminy.Czy to oznacza że my  MIESZKAŃCY jesteśmy niegodni pracy w gminnej administracji?

#80 Mieszkaniec2

Mieszkaniec2

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 15 październik 2018 - 11:25:34

a jesteś chętny? masz kwalifikacje? konkurs był chyba dwa razy ogłaszany i jakoś mieszkańcy nie walili drzwiami i oknami na tą "fuchę"

,,Chyba" to żaba,chyb,chyb,chyb,cha,cha,cha. Konkurs powiadasz,hmm?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych