Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 23:06:31

Tak samo mogę się zapytać co zrobili od 89 rządzący naszym krajem, ciągle te same twarze zmieniające się tylko stanowiskami. Raz wybieracie tych raz tych i koło się zatacza. Jesteśmy w coraz większej d**ie i z większymi długami. "my wam damy a wy na nas glosujta"

To fakt, te same twarze, trzeba nowych twarzy i nowych kieszeni do napchania.
Korwinowi potrzeba do zaspokajania nowych dup, a kaji godek na opiekunkę do niepełnosprawnego dziecka, bo już tyle posad objęła że sama nie ma na to czasu.
I tak nasze polityczne elity sprawnością umysłową nie grzeszą więc po co jeszcze poziom obniżać kolejnymi wykolejeńcami.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 03:07:45

To fakt, te same twarze, trzeba nowych twarzy i nowych kieszeni do napchania.
Korwinowi potrzeba do zaspokajania nowych dup, a kaji godek na opiekunkę do niepełnosprawnego dziecka, bo już tyle posad objęła że sama nie ma na to czasu.
I tak nasze polityczne elity sprawnością umysłową nie grzeszą więc po co jeszcze poziom obniżać kolejnymi wykolejeńcami.

A no, fakt. Napychajmy dawno przeladowane kieszenie starym wyjadaczom politycznym o watpliwym pochodzeniu, ktorzy budowali poprzedni ustroj i jego przelom. Kiedys budowali komunistyczny zwiazek radziecki, dzis chcac budowac komunistyczna marksistowska unie europejska. Inna nazwa, te same idealy.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 10:44:32

A no, fakt. Napychajmy dawno przeladowane kieszenie starym wyjadaczom politycznym o watpliwym pochodzeniu, ktorzy budowali poprzedni ustroj i jego przelom. Kiedys budowali komunistyczny zwiazek radziecki, dzis chcac budowac komunistyczna marksistowska unie europejska. Inna nazwa, te same idealy.

O wątpliwym pochodzeniu? A jakie to pańskie pochodzenie mają ci twoi konfederaci co?
A Jakubiak czy jak mu tam to stary trep nie budował czasem komunistycznego związku radzieckiego, hę?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 10:59:11

O wątpliwym pochodzeniu? A jakie to pańskie pochodzenie mają ci twoi konfederaci co?
A Jakubiak czy jak mu tam to stary trep nie budował czasem komunistycznego związku radzieckiego, hę?

Napisz na kogo ty będziesz głosował?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:18:46

Napisz na kogo ty będziesz głosował?

Nie będę głosować, bo nie mieszkam w Polsce. I wyznaję zasadę że jak mnie tu nie ma to nie układam życia innym ludziom moimi decyzjam.
Na pewno zaglosowałbym za kimś kto by poprawił wizerunek Polski, starał się by się z nas nie smiano i próbował dołączyć do najmocniejszych graczy w Unii. A nie na tych co pojadą tam napchać kieszenie i robić rozpierduchę.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:23:29

Nie będę głosować, bo nie mieszkam w Polsce. I wyznaję zasadę że jak mnie tu nie ma to nie układam życia innym ludziom moimi decyzjam.
Na pewno zaglosowałbym za kimś kto by poprawił wizerunek Polski, starał się by się z nas nie smiano i próbował dołączyć do najmocniejszych graczy w Unii. A nie na tych co pojadą tam napchać kieszenie i robić rozpierduchę.

To stul ryja

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:28:38

Tez tak uwazam. Ja mieszkam w tym kraju ale PiSowi mowie kategorycznie NIE. Tylko KE.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:47:01

Tez tak uwazam. Ja mieszkam w tym kraju ale PiSowi mowie kategorycznie NIE. Tylko KE.

KE, ta zbieranina nieudaczników, którzy po wyborach rozpierzchną się jak karaluchy? Oni już pokazali co potrafią, a mieli na to wiele lat. 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:50:37

To stul ryja

O i wyszła z ciebie mentalność typowego polskiego gnoja, za których czasem człowiek się musi wstydzić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych