Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

wybory sołtysów

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 14:10:22

Czy macie  kandydatów na nowych sołtysów w waszych wsiach?czy wolicie tych co są?czas 

pomyśleć bo wybory  koniec marca!podajcie propozycje!Myślę że kobiety lepiej się sprawdzają   w 

tej roli.

#2 ~parafia bumbum~

~parafia bumbum~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 08:59:49

Czy macie  kandydatów na nowych sołtysów w waszych wsiach?czy wolicie tych co są?czas 

pomyśleć bo wybory  koniec marca!podajcie propozycje!Myślę że kobiety lepiej się sprawdzają   w 

tej roli.

kobiety do łóżek i niech czekają na swoich sołtysów  

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 12:30:14

Chyba ktoś traktuje nie poważnie ten temat!  nie obrażaj kobiet ! ja   właśnie zamierzam kandydować! i mam duży elektorat i tych wszystkich słabych chłopów pokonamy !my silne kobiety!

współczesna wieś potrzebuje ludzi nie zależnych od układów z gminą!kobitki górą!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 12:33:01

znam taką co w miasto poszła, ambicja przerosła talent, teraz gardłem doi fiuuty zamiast ręką doić krowy

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:04:20

taka tu dyskusja !!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:13:14

znam taką co w miasto poszła, ambicja przerosła talent, teraz gardłem doi fiuuty zamiast ręką doić krowy

niejaka Jolka pisała w temacie zarobków że zarabia 10 koła duupą, może to ona

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 07:30:44

Są gdzie jakie galante kandydaty na sołtysów?

#8 ~Lilka~

~Lilka~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 09:35:42

Oczywiście!  u nas Jaruś nie zastąpiony w działaniu ! leń

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 09:12:49

W Skrzyńsku  też chcą wystawić takiego jednego niemotę!!!

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 15:44:16

A kto tam w Skrzyńsku pcha się    do  koryta? no chyba nie ten bezrobotny ? pieszczoch nowej władzy?!lepsi są od niego!.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 15:36:52

Słychać  że kandydatów do stołka sołtysa jest kilku! przynajmniej 4 . Straż też ma swojego!

#12 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 13:19:43

Ludzie mówią że sołtysem chciałaby zostać niejaka Maryśka od jabłek?

#13 ~ciekawscy~

~ciekawscy~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 13:42:41

Na sołtysa ma startować  strażak   Adam ?! czy to tylko plotka ? mało  ma tych fuch? oczywiście w

w Skrzyńsku . Czy on zna się na rachunkach?   

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 18:27:08

Maniek od kopoca też ma chęć na kandydowanie

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 10:11:28

To może Agnieszka albo Ania?poprę was  w następnych wyborach.

#16 ~znajomi~

~znajomi~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 16:19:05

Z okazji dnia Sołtysa   dla ciebie Czesiu   najlepsze  życzenia ! wygraj wybory !   będziemy na ciebie głosować! trzymaj   zdrowo!

#17 ~Gienek~

~Gienek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 09:22:03

Jak wieść niesie niektórzy sołtysowie zadbali  o swoich wyborców i zrobili niezłą imprezę na tę okoliczność! Nie ma  jak to w Zbożennie.

#18 ~oburzeni~

~oburzeni~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 10:08:54

Skoro tak cenicie pracę sołtysów   panowie  samorządowcy ,to  dlaczego za ich trud i poświęcenie  w dniu ich święta składacie albo przesyłacie im listy gratulacyjne! a niektórzy włodarze  dali im po jakiejś teczce na   papiery ? a nie n.p. nagrody za nieraz wieloletnią  pracę   jako sołtysi co im się nie należą   nagrody ?   jak to przeczytałam  na echu dnia a było to gdzieś w Jędrzejowie to ogarnął mnie śmiech! jak się traktuje tych ludzi.! co gminy nie mają na to środków? jest przecież jakiś fundusz reprezentacyjny?

#19 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 13:27:29

Witam was !  i przypominam że  dziś wybieramy sołtysa naszej miejscowości. Ciekawe że nigdzie nie widać było wcześniej ogłoszeń! a to ważne wydarzenie w naszej miejscowości,więc   spotykamy się o godzinie  17.oo  w sali szkoły podstawowej w Skrzyńsku,ruszcie tyłki młodzi i starzy bo to od was zależy kogo wybierzecie.Zamiast patrzeć w pusty ekran telewizora zainteresujecie się kto tu jest  

wart głosu.

#20 ~wyborcy~

~wyborcy~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 08:12:11

Gratulacje Czesławie!!!  i wygraliśmy  mimo różnych  podchodów przeciwników dbaj o nasze Skrzyńsko i nie pozwalaj aby ci co nie znają się na rzeczy ci bruździli. Mandat zaufania miałeś tyle lat więc to coś mówi.Kadencja ta będzie dla ciebie niewątpliwie trudna bo  przeciwnicy zawsze znajdą pretekst żeby ci podłożyć nogę . Powodzenia!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych