Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory samorządowe w gminie Kazanów

kazanów gmina wybory samorząd 2014 wójt

445 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 19:41:49

Panie wójcie Marianie Karolik. Cztery lata temu , gdy Pan wszedł do drugiej tury z Panią Pyrka , to co uczynił Pan Stefan Bernaciak. Poparł Pana z całym Kowalkowem. A co Pan teraz czyni. Nie
uważa Pan , aby w obecnej sytuacji uczynić to
samo. Wie Pan co to jest uczciwość i honor.
Uważam , że wchodzi Pan w zły układ i nie wyjdzie to Panu zbyt dobrze. Pozdrawiam.

Mańkowi to zależy na tym teraz jak na
zeszłorocznym śniegu.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 19:45:39

Mieszkańcy Kazanowa mają teraz poważny problem myśleniowy, a można było wystawić jeszcze jednego kandydata na Wójta  z Centrum Kazanowa. On taraz byłby punktem awaryjnym. A teraz muszą głosować na sąsiada za miedzy. Trudny wybór. Ta osoba co wygra da satysfakcię na 2 lata a potem dalej będzie tylko gorzej!!!!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 20:25:23

Jak rozmawiam z sąsiadami na miechowie i w Kazanowie, to wszyscy mówią jednoznacznie, że tylko bernaciak może uratować gminę, to samo słychać w Kroczowie. Jak jest gdzie indziej to nie wypowiadam się bo nie wiem.

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 20:40:29

Jak rozmawiam z sąsiadami na miechowie i w Kazanowie, to wszyscy mówią jednoznacznie, że tylko bernaciak może uratować gminę, to samo słychać w Kroczowie. Jak jest gdzie indziej to nie wypowiadam się bo nie wiem.

tak patrząc z dystansu pan B ma doświadczenie jest rozsądny ma kontakty z wyższymi władzami nie jest mściwy ani wredny czego nie można powiedzieć o pani P także będzie godnym reprezentantem naszej gminy

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 20:43:10

Mańkowi to zależy na tym teraz jak na
zeszłorocznym śniegu.

Mam nadzieję, że Pani P. zrobi czystki w gminie nareszcie i przedszkolu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#46 ~kazanowianka~

~kazanowianka~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 21:35:00

Dziwne, bo wszyscy których znam z Kazanowa są za Pyrkową. Każdy powtarza, że byle nie Bernaciak. Także masz jakieś przeterminowane informacje.

#47 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 01:29:56

Dziwne, bo wszyscy których znam z Kazanowa są za Pyrkową. Każdy powtarza, że byle nie Bernaciak. Także masz jakieś przeterminowane informacje.

W Kroczowie jest to samo. 

#48 ~OBYWATEL~

~OBYWATEL~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 10:22:43

Nie rozumiem czemu tak negatywnie piszecie o Pani P, ze jest dwulicowa i ze już tak się ugadala ze wszystkimi? Pan B. pisząc w swoim programie o budowie zlewu i innych inwestycjach mydli wam oczy i obiecuje ze zrobi z naszej gminy jakies eldorado, nagle dotchnieciem magicznej ruszczki dokona cudów. To czemu przez tyle lat jak byl wojtem i potem etatowym radnym w powiecie nie zrobił dróg wodociągów i kanalizacji tak jak robil to wójt z Tczowa, za pieniadze z Unii, 10 lat jestesmy w Unii, a nasza gmina nic nie poszła do przodu. Boicie sie zmian na lepsze, taki jest Wasz problem. Oczerniajac ludzi tj. P. Pyrke na tym forum chcecie zyskać głosy dla Bernaciaka. Takie sa wasze metody kampanii. Ta Pani wygra te wybory i po 4 latach bedziecie widzieć efekty jej pracy, tak jak widać to w Tczowie. Bo Wam coś sie robi ludzie gdy byscie mieli zobaczyć, ze Pani Pyrce uda sie zrobić to czego nie udało się poprzednikom. A to ze niby ma obsadzić swoich ludzi w gminie to jedna wielka plotka, klamstwa, ktore piszą osoby zawistne tylko poto aby postawić Panią Pyrke w złym świetle. A co do zatrudnienia swoich to powiedzcie mi czyja zona pracuje w szkole w Kowalkowie jako bibliotekarka i kto ją tam zatrudnił po znajomości.?

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 10:49:54

Nie rozumiem czemu tak negatywnie piszecie o Pani P, ze jest dwulicowa i ze już tak się ugadala ze wszystkimi? Pan B. pisząc w swoim programie o budowie zlewu i innych inwestycjach mydli wam oczy i obiecuje ze zrobi z naszej gminy jakies eldorado, nagle dotchnieciem magicznej ruszczki dokona cudów. To czemu przez tyle lat jak byl wojtem i potem etatowym radnym w powiecie nie zrobił dróg wodociągów i kanalizacji tak jak robil to wójt z Tczowa, za pieniadze z Unii, 10 lat jestesmy w Unii, a nasza gmina nic nie poszła do przodu. Boicie sie zmian na lepsze, taki jest Wasz problem. Oczerniajac ludzi tj. P. Pyrke na tym forum chcecie zyskać głosy dla Bernaciaka. Takie sa wasze metody kampanii. Ta Pani wygra te wybory i po 4 latach bedziecie widzieć efekty jej pracy, tak jak widać to w Tczowie. Bo Wam coś sie robi ludzie gdy byscie mieli zobaczyć, ze Pani Pyrce uda sie zrobić to czego nie udało się poprzednikom. A to ze niby ma obsadzić swoich ludzi w gminie to jedna wielka plotka, klamstwa, ktore piszą osoby zawistne tylko poto aby postawić Panią Pyrke w złym świetle. A co do zatrudnienia swoich to powiedzcie mi czyja zona pracuje w szkole w Kowalkowie jako bibliotekarka i kto ją tam zatrudnił po znajomości.?

Jak pracownik sprzeciwia się szefowi to będzie sprzeciwiał się innym tylko niech na stołek wskoczy :)

#50 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 10:52:35

Wszyscy za Panią P. to janek i szczepanowska  stara . to jest całosć. mam pytanie do Pana Szczypiora ? Gdzie ma te sady pod warszawą co rozdaje jabłka ?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 11:26:18

Nie rozumiem czemu tak negatywnie piszecie o Pani P, ze jest dwulicowa i ze już tak się ugadala ze wszystkimi? Pan B. pisząc w swoim programie o budowie zlewu i innych inwestycjach mydli wam
oczy i obiecuje ze zrobi z naszej gminy jakies
eldorado, nagle dotchnieciem magicznej ruszczki
dokona cudów. To czemu przez tyle lat jak byl
wojtem i potem etatowym radnym w powiecie nie
zrobił dróg wodociągów i kanalizacji tak jak robil
to wójt z Tczowa, za pieniadze z Unii, 10 lat
jestesmy w Unii, a nasza gmina nic nie poszła do
przodu. Boicie sie zmian na lepsze, taki jest Wasz
problem. Oczerniajac ludzi tj. P. Pyrke na tym
forum chcecie zyskać głosy dla Bernaciaka. Takie
sa wasze metody kampanii. Ta Pani wygra te
wybory i po 4 latach bedziecie widzieć efekty jej
pracy, tak jak widać to w Tczowie. Bo Wam coś sie
robi ludzie gdy byscie mieli zobaczyć, ze Pani
Pyrce uda sie zrobić to czego nie udało się
poprzednikom. A to ze niby ma obsadzić swoich
ludzi w gminie to jedna wielka plotka, klamstwa,
ktore piszą osoby zawistne tylko poto aby
postawić Panią Pyrke w złym świetle. A co do
zatrudnienia swoich to powiedzcie mi czyja zona
pracuje w szkole w Kowalkowie jako bibliotekarka
i kto ją tam zatrudnił po znajomości.?

A dlaczego tak negatywnie jesteś nastawiony do Pana B? Jeżeli wspomina w swym programie o budowie zalewu, to jest coś na rzeczy , bo nie tylko on zamieszczal takie informacje, ale inni kandydaci też. A tak poza tym, to jak miał pozyskiwać pieniądze z unii na drogi, wodociągi itp, skoro my jeszcze wtedy nie byliśmy członkami UE. ( Przypominam Pan B był wojtem w latach 1990-2000) I jeszcze jedna uwaga. Bibliotekarka z Kowalkowa nie pracuje w SZKOLE, lecz w zwykłej bibliotece. Nie wiem skąd czerpiesz tak błędne informacje.

#52 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 12:13:26

Wszyscy za Panią P. to janek i szczepanowska  stara . to jest całosć. mam pytanie do Pana Szczypiora ? Gdzie ma te sady pod warszawą co rozdaje jabłka ?

Jola może Ty odpowiesz ? przeciez połowa wpisów to twoja albo pani F.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 12:16:27

Nie ważne kto będzie .... ważne , ze skończyła się klika pana K>

#54 ~elektorat~

~elektorat~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 12:22:26

bernaciak gra bardzo nieuczciwie, jestem swiadkiem jak chodzil po chalupach i kazdemu cos obiecuje, a przewaznie prace,ciekawe gdzie pozatrudnia tych wszystkich, pewien radny z powiatu mowil ze  w powiece wszyscy sie ciesza ze juz go tam nie ma bo to bardzo zawistny i nieuczciwy czlowiek,teraz nawet znizyl sie do tego poziomu aby nachodzic ludzi po domach zeby aby dorwac sie do koryta bo biedny juz nie ma zadnej deski ratunku, jak nie zostanie wojtem to nie bedzie mial gdzie pojsc bo w powiecie juz nie ma dla niego miejsca

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 12:34:43

bernaciak gra bardzo nieuczciwie, jestem swiadkiem jak chodzil po chalupach i kazdemu cos obiecuje, a przewaznie prace,ciekawe gdzie pozatrudnia tych wszystkich, pewien radny z powiatu mowil ze  w powiece wszyscy sie ciesza ze juz go tam nie ma bo to bardzo zawistny i nieuczciwy czlowiek,teraz nawet znizyl sie do tego poziomu aby nachodzic ludzi po domach zeby aby dorwac sie do koryta bo biedny juz nie ma zadnej deski ratunku, jak nie zostanie wojtem to nie bedzie mial gdzie pojsc bo w powiecie juz nie ma dla niego miejsca

O czyli obydwoje coś obiecują bo Pani P. też taką samą politykę urządza a moze kompromis jedno wójtem drugie wice :)

#56 ~OBYWATEL~

~OBYWATEL~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 12:52:54

A dlaczego tak negatywnie jesteś nastawiony do Pana B? Jeżeli wspomina w swym programie o budowie zalewu, to jest coś na rzeczy , bo nie tylko on zamieszczal takie informacje, ale inni kandydaci też. A tak poza tym, to jak miał pozyskiwać pieniądze z unii na drogi, wodociągi itp, skoro my jeszcze wtedy nie byliśmy członkami UE. ( Przypominam Pan B był wojtem w latach 1990-2000) I jeszcze jedna uwaga. Bibliotekarka z Kowalkowa nie pracuje w SZKOLE, lecz w zwykłej bibliotece. Nie wiem skąd czerpiesz tak błędne informacje.

Bedac radnym powiatowym przez ostatnie 10 lat naszego członkostwa w UE, aktywnym dzialaczem PSL, miał narzedzia ku temu aby pozyskać coś dla naszej gminy, z tego co widze teraz w PSL-u Pana B. juz nie ma bo do Powiatu stworzył własną listę która się nie dostala, jedyne co mu pozostało to powrócić na wójta do Kazanowa, bo mam wrażenie, że jego kariera w powiecie nie poszła tak jak planował - wniosek: już się ten Pan tam nie liczy. WIĘC pytam skąd ma czerpać dla nas fundusze? Wykorzystywać znajomości i kontakty których nie ma? Z całym szacunkiem dla tego Pana ale jego czas minął, teraz pora na zmiany, zmiany na lepsze, a ich gwarantem jest Pani Pyrka.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 13:27:22

w bibliotece w szkole w Kowalkowie pracuje nauczycielka, która uczy przyrody. A prywatnie jest żoną lekarza weterynarii. Nie siej zamętu i nie pisz bzdur jak nie masz wystarczającej wiedzy w danym temacie.

#58 ~niewiem~

~niewiem~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 13:31:34

Drodzy obywatele gminy Kazanów
Jako że mieszkam w tej gminie od niedawna i chcę zagłosować tylko niewiem na kogo interesują mnie dwie sprawy:
Jaki był konkretny powód odwołania pana B W referendum?!
Czy prawdą jest ze pani P ma tak zadłużone swoje gospodarstwo a chce ratować zadłużoną gminę?!
Waham się na kogo głosować

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 13:36:02

Rozmawia z ludźmi ale nikomu nic nie obiecuje, żadnej pracy. Nie pisz nieprawdy. To że wchodzi do czyjegoś mieszkania nie świadczy o tym że idzie oferować komuś prace. Pan Bernaciak nie obiecuje nikomu gruszek na wierzbie, mówi o realnych możliwościach naszej gminy. A jak ludzie zagłosują to ich sprawa. Jest demokracja. Jesteś w dużym błędzie sądząc, że stanowisko wójta to jego ostatnia deska ratunku. Ale to nie miejsce żeby ci pewne rzeczy wyjaśniać. Masz Bernaciakowi coś do zarzucenia to idź i z nim porozmawiaj Myślę, że wcale nie znasz tego człowieka.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 13:37:56

A co myślicie o debacie naszych kandydatów na wójta? Niech nam się zaprezentują.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kazanów, gmina, wybory, samorząd, 2014, wójt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych