Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory samorządowe w gminie Kazanów

kazanów gmina wybory samorząd 2014 wójt

445 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 22:09:42

co za bzdury......

#22 Stanley3211

Stanley3211

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 22:56:43

Jeszcze nie została wójtem Pani Pyrka  w gminie  Kazanów , a już podzieliła stanowiska ..Pani  Tereso Pyrka proszę zainteresować się swoim zdrowiem. Pozdrawiam.

#23 ~kredo~

~kredo~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 22:58:09

Tak kandydaci szanują prawo przed wyborami,a co by było po wyborach>? teraz jabłka a jutro może coś więcej z gminy?

#24 ~z miechowa~

~z miechowa~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 00:07:50

Jeszcze nie została wójtem Pani Pyrka  w gminie  Kazanów , a już podzieliła stanowiska ..Pani  Tereso Pyrka proszę zainteresować się swoim zdrowiem. Pozdrawiam.

Ja się zastanawiam, jak można takie brednie wypisywać publicznie. Przecież to, co napisałeś, to zwykłe pomówienie. Przecież jeśli ona w trybie wyborczym wystąpi do sądu, to w następnym tygodniu będziesz miał sprawę. To, co napisałeś, jak nic podlega pod artykuł 212 kodeksu karnego. Ja tam bym się z Tobą nie patyczkował, ale ona albo tego nie czyta, albo jest bardzo cierpliwym człowiekiem.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 06:29:03

Wykorzystując nieszczęście sadowników  Pan Szczypiór dalej rozdaje jabłka. W chodząc w komitywę z Panią Pyrka robi za kiełbasę wyborczą. Ten Pan nie zdaje sobie sprawy , że to jest nie zgodne z prawem i jest wysoce nieuczciwe. Trzeba tu powiadomić odpowiednią Komisję Wyborczą i Urząd Skarbowy  w Radomiu. Tą sprawą pilnie winna się zająć gmina w Kazanowie , gdyż ona reprezentuje  prawo. W prawie wyborczym nie jest to tak ujęte , aby chodzić po domach i fizycznie namawiać ludzi do głosowania na konkretną osobę.  Dotyczy to dawania czegokolwiek.

Po trupach do celu straszne !!!! Myslą, ze na biednych ludziach zrobią pieniądze brzydzę się takimi ludzmi

#26 ~z kopca~

~z kopca~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 06:32:37

Pani Tereso występ Pani w organistówce uświadomił mnie jaki błąd popełniłem wraz z rodziną ( 7 osobową) oddając głos na Panią 16 listopada straciła Pani szansę w oczach mojej rodziny i sąsiadów.

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 06:41:32

Podobno Pan Szczypior ma być vicewójtem to prawda ???? ludzie nie dopuśćmy do tego !!!!!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 07:37:12

Podobno Pan Szczypior ma być vicewójtem to prawda ???? ludzie nie dopuśćmy do tego !!!!!

Bzdury! To nie jest prawda.

#29 Stanley3211

Stanley3211

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 22 listopad 2014 - 08:58:11

Ja się zastanawiam, jak można takie brednie wypisywać publicznie. Przecież to, co napisałeś, to zwykłe pomówienie. Przecież jeśli ona w trybie wyborczym wystąpi do sądu, to w następnym tygodniu będziesz miał sprawę. To, co napisałeś, jak nic podlega pod artykuł 212 kodeksu karnego. Ja tam bym się z Tobą nie patyczkował, ale ona albo tego nie czyta, albo jest bardzo cierpliwym człowiekiem.

Prawdą jest , że użyłem nieprawidłowego słowa - "podzieliła: , powinienem użyć słowo  przymiarki do stanowisk. Za to przepraszam.  Prawdą jest też , że takie przymiarki są robione i już płacz słychać w gminie. Ja tego nie wymyśliłem , są na to świadkowie. Wiem kim jesteś młody człowieku i wiesz, że mam rację. Pozdrawiam.                                         

#30 Stanley3211

Stanley3211

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 22 listopad 2014 - 09:09:29

Panie wójcie Marianie Karolik. Cztery lata temu , gdy Pan wszedł do drugiej tury z Panią Pyrka , to co uczynił Pan Stefan Bernaciak. Poparł Pana z całym Kowalkowem. A co Pan teraz czyni. Nie uważa Pan , aby w obecnej sytuacji uczynić to samo. Wie Pan co to jest uczciwość i honor. Uważam , że wchodzi Pan w zły układ i nie wyjdzie to Panu zbyt dobrze. Pozdrawiam.

#31 ~Dębnica~

~Dębnica~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 10:11:06

Ja głosuje na panią Teresę Pyrkę bo w gminie potrzebny jest powiew świeżości . Trzeba kogoś nowego kto spojrzy na gmine świeżym okiem . Kogoś kto jeszcze nie rządził . 

#32 ~MAR~

~MAR~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 10:50:52

Ja uważam, że Bernaciak miał już swoją szansę i jej nie wykorzystał co pokazało referendum.

W czasach, gdy był wójtem było sporo pieniędzy przydzielonych na gminę Kazanów, których nie wykorzystał. W sąsiednich gminach już wtedy budowano wodociągi i kanalizację, a on kopał studnie głębinowe. I to ma być rozwój?

Zastanówcie się zanim podejmiecie wybór. 

Wszystkie pieniądze szły w stronę Kowalkowa, Zakrzówka itp. W takich miejscowościach jak Kazanów, Dębnica, Kroczowy, Ranachów, Miechów, Osuchów nie robione było nic. W dodatku miał plany podzielenia gminy i przyłączenia do sąsiednich: Tczowa, Ciepielowa, Iłży i Skaryszewa. Chociaż patrząc na to teraz, wcale by nam to na złe nie wyszło.

Był w powiecie etatowym członkiem zarządu. Co zrobił dla naszej gminy? Nic.Brał tylko pieniądze. I nie mówcie, że nie miał przebicia, bo z każdym można się dogadać. Wystarczy zejść z piedestału własnej osoby, dogadać się z innymi radnymi i coś robić.

Z racji tego, ja będę osobiście głosować na Panią Pyrkę. Nie dlatego, że ją lubię, osobiście nawet jej nie znam.

Uważam, że potrzebny w gminie jest ktoś nowy, kto zrobi trochę porządku, w jeśli wójtem będzie Pan Bernaciak to nic się nie zmieni, będą te same układy i koniec.

Moim zdaniem, najlepiej byłoby, gdyby przyszedł ktoś z zewnątrz, ale jako, że nie ma takiego kandydata wolę głosować na Pyrkę niż na Bernaciaka.

#33 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 11:53:29

A co będzie jeżeli Pani Pyrka nie wniesie tego porządku do gminy? I będzie jeszcze gorzej? Macie na to jakąś gwarancję? Niech każdy porządnie zastanowi się czy chce zagłosować na Panią P, czy na Pana B, bo od tego będą zależeć dalsze losy naszej gminy.

#34 ~Aaaa~

~Aaaa~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 12:13:31

A co będzie jeżeli Pani Pyrka nie wniesie tego porządku do gminy? I będzie jeszcze gorzej? Macie na to jakąś gwarancję? Niech każdy porządnie zastanowi się czy chce zagłosować na Panią P, czy na Pana B, bo od tego będą zależeć dalsze losy naszej gminy.

Przy każdym wyborze istnieje takie prawdopodobieństwo. 

Pana Bernaciaka ludzie pamiętają z poprzednich lat. A Pani Pyrka nie miała okazji się wykazać.

Kadencja trwa tylko 4 lata, wtedy się okaże kto jak rządził i albo zostanie dalej, albo odejdzie.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 16:09:19

Człowieku, Bernaciak tak naprawdę zrobił z tej gminy jakotako przystępną. Kto Zbudował drogę z kazanowa na kroczów ? - BERNACIAK, Kto zbudował Drogę z Ostrownicy do Kowalkowa? - BERNACIAK, Kto zbudował Drogę z Kopca do Wólki i Dalej na Iłżę? - BERNACIAK, Kto zbudował drogę z Niedarczowa do Wólki? Bernaciak, Kto Zbudował pomagał przy budowie wielu innych dróg? taką pamięć macie krótką? gdyby nie on, to byśmy dziś po drogach piaszczystych jeździli. Kto Zbudował sale gimnastyczną w Kazanowie? - BERNACIAK. Kto położył asfalt z Kazanowa do Wielgiego?- Bernaciak. Kto położył asfalt z Kazanowa w Kierunku Zwolenia? - BERNACIAK.

Dzis asfalt jest w kowalkowie, to bedzie budowal tam gdzie nie ma go- chyba to normalne.

A może ktoś napisze jakie zasługi dla gminy ma Pani P? słyszałem że nie ma żadnych??? no przepraszam- rozdawnictwo jablek...ale asfaltu z tego nie ma, tylko marmolada. Wybierzmy kogo chcemy - albo marmolade albo powazne rozbudowanie gminy, przez czlowieka z doswiadczeniem. 

Ja i moja rodzina idziemy i glosujemy na bernaciaka.

#36 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 16:54:56

Człowieku, Bernaciak tak naprawdę zrobił z tej gminy jakotako przystępną. Kto Zbudował drogę z kazanowa na kroczów ? - BERNACIAK, Kto zbudował Drogę z Ostrownicy do Kowalkowa? - BERNACIAK, Kto zbudował Drogę z Kopca do Wólki i Dalej na Iłżę? - BERNACIAK, Kto zbudował drogę z Niedarczowa do Wólki? Bernaciak, Kto Zbudował pomagał przy budowie wielu innych dróg? taką pamięć macie krótką? gdyby nie on, to byśmy dziś po drogach piaszczystych jeździli. Kto Zbudował sale gimnastyczną w Kazanowie? - BERNACIAK. Kto położył asfalt z Kazanowa do Wielgiego?- Bernaciak. Kto położył asfalt z Kazanowa w Kierunku Zwolenia? - BERNACIAK.

Dzis asfalt jest w kowalkowie, to bedzie budowal tam gdzie nie ma go- chyba to normalne.

A może ktoś napisze jakie zasługi dla gminy ma Pani P? słyszałem że nie ma żadnych??? no przepraszam- rozdawnictwo jablek...ale asfaltu z tego nie ma, tylko marmolada. Wybierzmy kogo chcemy - albo marmolade albo powazne rozbudowanie gminy, przez czlowieka z doswiadczeniem. 

Masz rację, dlatego też zagłosuję za Bernaciakiem, jaki jest to jest, ale to poważna osoba.

#37 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 17:04:49

Tak tak.... Oczywiście. Tylko zauważ, że wszystko działo się w zachodniej części gminy. I to nie jest jego zasługa, tylko radnych i pieniędzy, które Gołąbek załatwiał dla gminy Kazanów w tamtym czasie. Załatwiał kasę, a w jego rodzinnej miejscowości nawet kilometra drogi Bernaciak nie zrobił, tylko do swojej wiochy i sąsiednich. Także nie mówcie, że to jest dzięki niemu, bo to tylko i wyłącznie zasługa osoby, która była senatorem w tamtym czasie jaką jest Gołąbek.

Także za panowania Bernaciaka będzie tak samo. Wszystkie inwestycje będą szły na Wólki, Kowalkowy i inne tamtejsze miejscowości, a wschodnia część gminy jak Dębnica, Ranachów, Kroczów, Ostrownica, Kazanów zostaną znów w ciemnej d**ie. 

Już chyba wszyscy zapomnieli, że chciał podzielić gminę, a gimnazjum przenieść do Kowalkowa.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 17:48:22

Dokładnie, przecież na Kowalkowie jest już wszystko zrobione, więc dlaczego Pan B miałby pchać wszystkie pieniądze tam? To chyba logiczne, że będzie przeznaczał je na inwestycje w innych miejscowościach.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 18:33:05

a ja wam powiem tak piszta co chceta, tyle waszego! A Pyrkowa i tak wygra wybory :D

#40 ~Kazanów~

~Kazanów~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 18:33:37

Powiem Wam jedno, żeby Wam te nowości w gminie bokiem nie wyszły... 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kazanów, gmina, wybory, samorząd, 2014, wójt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych