Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory samorządowe w gminie Kazanów

kazanów gmina wybory samorząd 2014 wójt

445 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aaaa~

~Aaaa~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 16:43:21

Jako, że ktoś z moderatorów usunął temat, co moim zdaniem jest nielogiczne, gdyż w Polsce panuje wolność słowa, a nie jakiś despotyzm itp. otwieram nowy.

Wiemy już, że w dogrywce znalazł się Pan Bernaciak i Pani Pyrka.

Wybierzmy mądrze i dobrze dla naszej gminy, która już jest w niezłej rozsypce.

#2 Stanley3211

Stanley3211

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 17:44:22

Jako, że ktoś z moderatorów usunął temat, co moim zdaniem jest nielogiczne, gdyż w Polsce panuje wolność słowa, a nie jakiś despotyzm itp. otwieram nowy.

Wiemy już, że w dogrywce znalazł się Pan Bernaciak i Pani Pyrka.

Wybierzmy mądrze i dobrze dla naszej gminy, która już jest w niezłej rozsypce.

Czekamy na potwierdzenie wyborów  pierwszej tury w gminie Kazanów.

#3 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 18:12:21

Dokładnie!

W tak małej gminie, przy małej liczbie osób wyniki wyborów powinny już być. Z tego co wiem, to w naszej gminie nie mieli problemów z systemem, bo zrobili to zanim zaczął się zawieszać.

#4 ~maxiu~

~maxiu~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 18:43:25

Ja z uwagi na to że jestem inteligentny będę głosował na panią Teresę Pyrka .

#5 ~waldek kroczów~

~waldek kroczów~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 19:17:13

Ciekaw jestem jaki jest poziom Twojego IQ, myślę że dwucyfrowy lub nawet jednocyfrowy. Jeśli chcesz by rozłożyła tą gminę na łopatki to możesz głosować.

#6 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 20:08:11

Gdzie wszystkie posty?

#7 ~maxiu~

~maxiu~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 20:09:01

IQ mam 156 .

#8 ~sd~

~sd~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 20:36:06

A głosujcie sobie na SB ale zobaczycie jak Wam to wyjdzie bokiem,będziecie tego żałować i to niedługo się przekonacie.

#9 ~on68~

~on68~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 21:09:32

Ja wiem że bokiem nie wyjdzie, bo chociaż ktoś z klasą będzie nas reprezentował. Nie głosowałem na niego nigdy ale zagłosuję, bo wolę jego niż tą Panią, która nie ma pojęcia o byciu wójtem. Pozatym ta Pani ma bardzo brzydki charakter. Myślę że w przeciągu 4lat po wyborach było by gorzej niż jest teraz, a za 4lata umiałaby około 15% tego co Pan B. umie i ma wiedzę na dzień dzisiejszy.

#10 ~Lolo~

~Lolo~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 22:03:40

Tylko jedno pytanie: jaki jest program wyborczy dla naszej gminy pani Teresy Pancerz - Pyrki? Gdzie można go znaleźć? Jakaś ulotka, cokolwiek?

#11 ~fifi~

~fifi~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 09:18:53

Tylko jedno pytanie: jaki jest program wyborczy dla naszej gminy pani Teresy Pancerz - Pyrki? Gdzie można go znaleźć? Jakaś ulotka, cokolwiek?

Wszyscy to samo dalsza budowa dróg wodociągów kanalizacji wspieranie oświaty i pewnie obsadzenie stanowisk urzędniczych swoimi czego nikt oficjalnie nie napisze w programie

#12 ~iiixxiiii~

~iiixxiiii~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 09:26:24

IQ mam 156 .

chyba nie chcący 1 Ci się wcisneło..

#13 ~iiixxxiii~

~iiixxxiii~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 09:30:14

Wszyscy to samo dalsza budowa dróg wodociągów kanalizacji wspieranie oświaty i pewnie obsadzenie stanowisk urzędniczych swoimi czego nikt oficjalnie nie napisze w programie

no własnie już gdzieś mówiła że pierwsze co to zatrudnienie osób wracających z za granicy, czyli jej synka chyba he dajcie z nią spokój nie nadaje sie na tą posade ale to wybór ludzi zobaczymy jak to będzie.

#14 ~tadeusz~

~tadeusz~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 10:04:36

Taka jest niestety smutna rzeczywistość, że Pani P chodzi najprawdopodobniej tylko o to by wcisnąć rodzinkę na stołki. Myślałem, że ta Pani jest inna, ale zawiodłem się. Napewno nie oddam na Panią głosu. Wcześniej głosowałem na szczypiora a teraz zagłosuje na Bernaciaka, bo uważam że jest najlepszym kandydatem na tą chwilę.

#15 ~rafael~

~rafael~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 16:11:47

Taka jest niestety smutna rzeczywistość, że Pani P chodzi najprawdopodobniej tylko o to by wcisnąć rodzinkę na stołki. Myślałem, że ta Pani jest inna, ale zawiodłem się. Napewno nie oddam na Panią głosu. Wcześniej głosowałem na szczypiora a teraz zagłosuje na Bernaciaka, bo uważam że jest najlepszym kandydatem na tą chwilę.

No niestety ja powiem szczerze ostatnim razem oddałem głos na Pyrkową ale ostatnio rozmawiałem z pewnymi osobamu na jej temat tozmieniłem zdanie i na pewno mojego głosu nie dostanie, między innymi nie głosowałem na nią po to żeby zatrudniała swoich bliskich w gminie a ja stażu nie będe mógł odrobic a korolik to chociaż na staż przyjmował co chwila wiec wole Bernaciaka niż ją dwulicową kobiete!!!!!!!

#16 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 20:16:22

Bez względu na to, jakie bzdury będziecie wypisywać tu o Pani Teresie, jak i tak na nią zagłosuję! Pani Tereso, życzę Pani wygranej! :)

#17 ~ixi~

~ixi~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 20:27:20

Nie ośmieszaj się, wiemy że sama się tak tu wychwalasz na forum.Ja po tym co ostatnio słyszę to napewno nie zagłosuję na Panią P.. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 20:30:59

czy Bernaciak to ten płatny członek zarządu powiatu od nicnierobienia za 5tysi/miesiąc?

#19 Stanley3211

Stanley3211

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 20:52:23

Wykorzystując nieszczęście sadowników  Pan Szczypiór dalej rozdaje jabłka. W chodząc w komitywę z Panią Pyrka robi za kiełbasę wyborczą. Ten Pan nie zdaje sobie sprawy , że to jest nie zgodne z prawem i jest wysoce nieuczciwe. Trzeba tu powiadomić odpowiednią Komisję Wyborczą i Urząd Skarbowy  w Radomiu. Tą sprawą pilnie winna się zająć gmina w Kazanowie , gdyż ona reprezentuje  prawo. W prawie wyborczym nie jest to tak ujęte , aby chodzić po domach i fizycznie namawiać ludzi do głosowania na konkretną osobę.  Dotyczy to dawania czegokolwiek.

#20 ~mieszkaniec osuchowa~

~mieszkaniec osuchowa~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:14:46

Wykorzystując nieszczęście sadowników  Pan Szczypiór dalej rozdaje jabłka. W chodząc w komitywę z Panią Pyrka robi za kiełbasę wyborczą. Ten Pan nie zdaje sobie sprawy , że to jest nie zgodne z prawem i jest wysoce nieuczciwe. Trzeba tu powiadomić odpowiednią Komisję Wyborczą i Urząd Skarbowy  w Radomiu. Tą sprawą pilnie winna się zająć gmina w Kazanowie , gdyż ona reprezentuje  prawo. W prawie wyborczym nie jest to tak ujęte , aby chodzić po domach i fizycznie namawiać ludzi do głosowania na konkretną osobę.  Dotyczy to dawania czegokolwiek.

Kto sprzedaje towary poza miejscem do tego przeznaczonym podlega karze grzywny,

Tylko że tutaj w tym przypadku Osuchowski to pan SZ rozdaje dobrowolnie raczej te towary .Żal ludzi a zwłaszcza pana szczypiora, który był kontrkandydatem pyrkowej w wyborach  a teraz nią działa. Pewnie przed wyborami też razem działali-ba na 100%  i to że szczypiór startował nie było bez sensu ale dziś pod kościołem w kazanowie  to była lekka przesada. Istnieje zapisz w kodeksie postepowania karnego iż nie można prowadzić działalności handlowej na terenie gminy oraz poza miejsce do tego wyznaczonym  przez właściwe organy gminy,  jako jednostki samorządowej. Więc musicie być świadomi że ty mktórym się to nie spodoba a wiem że tacy są mogą z tym zrobić porządek czego im życzę. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kazanów, gmina, wybory, samorząd, 2014, wójt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych