Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory samorządowe 2018. Kto prezydentem Kielc :: zobacz komentowany artykuł

701 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ale on vel~

~Ale on vel~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 21:09:56

Panie Prezydencie Lubawski co Pan sądzi o tym jak debat unika Pana rywal?Dlaczego ?

#2 ~Smerfik~

~Smerfik~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 21:15:31

Panie Bogdanie niech Pan żąda pytanie Panu WL dlaczego przez 16 lat trzyma emeryta milicyjnego na stanowisku komendanta Straży miejskiej. I Pan WL wie że w straży się źle dzieję.... Jak to możliwe że kandydat popierany przez PiS trzyma na stołku dyrektora zarządzania kryzysowego byłego milicjanta i na stanowisku komendanta Straży miejskiej również byłego milicjanta. Aha i niech Pan powie Panu WL żeby wyraźnie mówił bo bełkocze że nic nie słychać.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 21:44:08

Pytanie do prezydenta Lubawskiego: Dlaczego Kielce są poza pierwszą setką miast w Polsce pod względem średnich miesięcznych zarobków?

Pytanie do pana Wenty: Co będzie Pana pierwszą decyzją, jeśli zostanie Pan prezydentem?

#4 ~Gargamel~

~Gargamel~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 21:52:09

Panie Prezydencie niech Pan żąda pytanie jak czuje się Pani DANUSIA Papaj legenda Solidar ości z Kielc W.moencie gdy zbratala się z Kamilem Suchanski ,który ojca miał prominetnego działacza SLD PZPR A także samego Pana Kamila który miał poparcie SLD. I drugie pytanie ...niech poda swoich przyszłych współpracowników

#5 ~Strażnik relaksu~

~Strażnik relaksu~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 21:53:40

Panie Bogdanie niech Pan żąda pytanie Panu WL dlaczego przez 16 lat trzyma emeryta milicyjnego na stanowisku komendanta Straży miejskiej. I Pan WL wie że w straży się źle dzieję.... Jak to możliwe że kandydat popierany przez PiS trzyma na stołku dyrektora zarządzania kryzysowego byłego milicjanta i na stanowisku komendanta Straży miejskiej również byłego milicjanta. Aha i niech Pan powie Panu WL żeby wyraźnie mówił bo bełkocze że nic nie słychać.

Pan Przybylski to zakładał związki zawodowe policjantów ....dla.mnke to.legenda Kielckiej policji i człowiek uczciwy

#6 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 21:54:42

Panie Wenta czemu Pan tak zmienia partię.I czemu Pan się miga od tego,że jest Pan europosełem PO

#7 ~Lojalny z teczka~

~Lojalny z teczka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 21:56:22

Czemu Scyzoryk sie otwiera,który zrobił pierwszy kompromitujacy pierwszy wywiad usunal to w.momencie gdy dostał od Pana siódemki do RM????Czemu ten profil stal się Pana tuba propagandową.

#8 ~Adm~

~Adm~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 22:08:16

Panie Wenta gdzie Pan płaci podatki?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 22:31:29

a gdzie ma płacić?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 22:33:48

Panie Wenta czemu Pan tak zmienia partię.I czemu Pan się miga od tego,że jest Pan europosełem PO

wg. pani do jakiej wstąpił? Oczywiście startował z list PO ale jako niezależny.

#11 ~misiek~

~misiek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 22:34:37

Panie Wenta, czy jeśli zagłosuję na Pana, będzie pan największym zamordystą jakiego Kielce widziały? Proszę zrobić czystkę w UM, to będzie miał Pan mój głos przez 4 wybory z rzędu, nieważne co Pan zrobi czy nie. Proszę tylko zrobić z Kielc normalne miasto i ściągnąć wreszcie jakichś inwestorów. Nic więcej nie chcę.

#12 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 06:35:42

Lubawski kto cie tak przypudrowal na tych plakatach Wygladasz nie jak kandydat na prezydenta ale do MAPPET-SHOW  Powinienes wystepowac razem z tymi dwoma dziadkami na balkonie bo tylko tam sie nadajesz

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 06:43:37

wg. pani do jakiej wstąpił? Oczywiście startował z list PO ale jako niezależny.

Niezalezny od Polski, makrelowy POparciuch?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 06:43:37

Przecież to ustawka niemiecka gazeta trzyma stronę swojego i pytania będzie znał nauczy się na pamięć, debata powinna być w koronie z udziałem 3 dziennikarzy i publicznością bez możliwości manipulacji

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 06:47:23

Mieszka w Bilczy to płaci w Morawicy

#16 ~sygitoyo~

~sygitoyo~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 06:47:53

Zanosi się 4do 4 listopada  na walkę w klatce:

zmierzą sie wielokrotny obrońca tytułu prezydenta

i pretendent pan od wychowania fizycznego

Jako ringgirl Danuta

Stawiam na remis.

Sędziowie wskażą na Lubawskiego przewagą jednego punktu.

#17 ~Zomofan~

~Zomofan~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 06:48:54

Panie Wenta, czy jeśli zagłosuję na Pana, będzie pan największym zamordystą jakiego Kielce widziały? Proszę zrobić czystkę w UM, to będzie miał Pan mój głos przez 4 wybory z rzędu, nieważne co Pan zrobi czy nie. Proszę tylko zrobić z Kielc normalne miasto i ściągnąć wreszcie jakichś inwestorów. Nic więcej nie chcę.

ja ist es!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 06:50:34

Jeżeli pan Wenta nie zostanie wybrany na prezydenta Kielc to czy dalej będzie prowadził antypolskie działania w Unii Europejskiej i czy będzie popierał proponowane przez UE wprowadzenie cenzury w tym w internecie zwane AKTA?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 06:59:09

Dlaczego kandydaci mają znać pytania wcześniej czy to jest uczciwe i obiektywne czy to jest koło ratunkowe rzucane gorszemu kandydatowi który nie na kompetencji?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 07:01:56

Zanosi się 4do 4 listopada  na walkę w klatce:

zmierzą sie wielokrotny obrońca tytułu prezydenta

i pretendent pan od wychowania fizycznego

Jako ringgirl Danuta

Stawiam na remis.

Sędziowie wskażą na Lubawskiego przewagą jednego punktu.

Mistrz Polski,trener reprezentacji Polski i wicemistrz świata to Pan od wychowania fizycznego ??Ha ha ha ha .A po drugiej stronie to chyba nieudacznik mający w dorobku upadłość Chemadinu i doprowadzenie Kielc do bankructwa.Pakować się już w kartony urzędasy.Tak jak Bogucki.Jak ja się cieszę ,że nie będę już oglądał tych chamów.16 lat rządzili i nawet żadneo języka nie chciało im się nauczyć.Bo to tumany są.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych