Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12066 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~wyborca61~

~wyborca61~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 21:44:47

tak panowie nie chce nikogo obrazac ale fakt faktem juz mial swoje 5min..dobry wojt nie martwi sie o stolek bo ludzie powinni go uwielbiac. niechce takze przekraczac granicy rozsadku i pisac dalej na tego wojta bo po prostu szkoda czasu .powiem jedno ten kto nie zaglosuje na Pana Pawlonke zrobi najwiekszy blad !!!

#22 ~rozsądny5~

~rozsądny5~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 21:57:44

tak panowie nie chce nikogo obrazac ale fakt faktem juz mial swoje 5min..dobry wojt nie martwi sie o stolek bo ludzie powinni go uwielbiac. niechce takze przekraczac granicy rozsadku i pisac dalej na tego wojta bo po prostu szkoda czasu .powiem jedno ten kto nie zaglosuje na Pana Pawlonke zrobi najwiekszy blad !!!

Oczywiście że tak, ten człowiek nienadaje sie na takie stanowisko.Osoby które chcą na niego zagłosowac niech zastanowią sie 100 razy. Zróbcie mu taki mały rachunek sumienia, plusy i minusy. Ja plusów nie widze, a minusów wiele.
Mamy szanse wymienic to całe towarzystwo. Z radnymi się prawie udało.Kto by pomyślał że Halina Banasiowa nie wygra?! Nikt każdy był pewny że ona zawsze wygrwa.Dało się?To i z wójtem się da.Ludzie nie bądźcie naiwni, i nie dajcie sie teraz nabrać Banasiowi, już jesteśmy blisko na pozbycie się go. W Gminie chociaż będzie jakiś ład i skład. Teraz jest ciężko cokolwiek załatwić bo wiecznie nikogo nie ma. Aby chodzą po gniewoszowie zakupy robią. Jak tak może być? Czy lekarz na dyżurze może wyjść pochodzić po sklepach?Nie jest w pracy tak samo jak Ci w gminie.Zmienmy to

#23 ~~mieszkaniec gminy 11~~

~~mieszkaniec gminy 11~~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:16:59

Akurat mój drogi wyborco ja pracuję za granicą i zjeżdżam do domu raz na  cztery miesiące i wiem co to znaczy rozłąka z rodzina dlatego zastanów się nad tym co piszesz...Kto będzie chciał to i tak pójdzie i zagłosuje jak zechce a Ty aż tak bardzo nie naciskaj na wyborców bo robi się to nie smaczne!!!

#24 ~rozsądny5~

~rozsądny5~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:22:33

Akurat mój drogi wyborco ja pracuję za granicą i zjeżdżam do domu raz na  cztery miesiące i wiem co to znaczy rozłąka z rodzina dlatego zastanów się nad tym co piszesz...Kto będzie chciał to i tak pójdzie i zagłosuje jak zechce a Ty aż tak bardzo nie naciskaj na wyborców bo robi się to nie smaczne!!!

To że pracujesz za granicą to nie wina Pawlonki.Ale jak wygra Banaś, pokaż mu jak go broniłeś- na pewno dostaniesz prace w urzędzie :)  Nikt nie naciska tylko pisze prawde :) Przedstawia się fakty.

#25 ~wesoły romek~

~wesoły romek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:23:07

Teraz to nowemu radnemu na pewno wystarczy na koncentrat ahahahaha ;) :) :) :) :) :)

#26 ~~~mieszkaniec gminy11~~~

~~~mieszkaniec gminy11~~~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:31:23

Skoro jak to ujołęś, cytuje ''Przedstawiasz fakty'' zachowaj te złote myśli dla siebie bo mnie osobiście drażni takie podejście przedstawienia faktów. I tak szczerze ja nie jestem za nikim ale i więcej w las tym więcej drzew! i czasem dla takich ludzi jak ja nie pomagasz w wyborze kandydata, aby zagłosować na Pana Pawlonke wręcz zrażasz takim płytkim myśleniem...

#27 ~~~mieszkaniec gminy11~~~

• Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:37:44

Wesoły mieszkaniec widzę, że ma wesołe samopoczucie:D!!!Oby tak dalej... :) udziela mi się :D

#28 ~~~mieszkaniec gminy11~~~

• Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:43:05

Ale czy ja coś pisałem o uczciwości???zastanów się najpierw zanim zaczniesz klikać w klawiaturę... może mi i wszystko jedno ale cały czas czytam o tym jakie stawiasz zarzuty i oszczerstwa wobec jednej osoby, nie ważne kim ta osoba jest ale jest takim samym człowiekiem jak ty czy ja i NA PEWNO CZUŁBYŚ SIĘ ŹLE JAKBY TAK PO TOBIE JEŹDZILI NA JĘZYKACH...

#29 ~~~mieszkaniec gminy11~~~

• Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:51:15

Ty rozsądny5 jak znajdziesz interesujący temat to daj znać może damy rade w innym temacie i odnajdziemy wspólny język...hehehe tym czasem:)

#30 ~dojeżdżający~

~dojeżdżający~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 07:14:48

Może pierwszym krokiem będzie przedłużenie linii MZK nr 5

#31 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 10:49:04

MOŻE KTOS MI POWIE DLACZEGO NIE MA WYNIKÓW Z WYBORÓW W INTERNECIE...

#32 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 11:04:52

SYSTEM NIE DZIAŁA

#33 ~RADNY~

~RADNY~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 11:34:56

W GMINIE GNIEWOSZÓW TO WIECZNIE COŚ NIE DZIAŁA....WÓJ ZAKAZŁ UJAWNIC CZY CO..JESZCZE MA SWOJE 5MIN.TO MOŻE PORZĄDZIĆ

#34 ~SASIAD GUGAŁY~

~SASIAD GUGAŁY~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 13:15:50

DOBRZE ŻE PIWOŃSKI WYGRAŁ..BRAWOOOO,

#35 ~dzik~

~dzik~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 13:19:41

A w Sarnowie podobno Pytrus odpał,,czas skończyc z Pytrusowym monopolem,

#36 ~mieszkaniec gminy2~

~mieszkaniec gminy2~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 13:55:26

Nie, podobno gugała wygrał bo źle głosy policzyli, Piwoński z Wieraszką powinni sie zainsteresowac tymi upowaznieniami co gugała woził....

#37 ~mieszkaniec gminy2~

~mieszkaniec gminy2~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 13:57:22

Nie, podobno gugała wygrał bo źle głosy policzyli, Piwoński z Wieraszką powinni sie zainsteresowac tymi upowaznieniami co gugała woził....w gniewoszowie ludzie gadaja

#38 ~~~mieszkaniec gminy11~~~

• Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 15:48:41

BARWO GUGAŁA PO TRUPACH DO CELU!!!

#39 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 16:02:45

mieszkaniec gminny masz 100%racje co prawda to prawda .kazdy to wie ale co zrobic...

#40 ~Qwerty~

~Qwerty~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 17:08:03

zgadzam się z obecnym komentarzem, mam wrażenie, że piszą tu osoby, które na niczym się nie znają, bo tak naprawdę nie macie pojęcia jaki wkład pracy trzeba zrobić. Był Pawlonka był, ile kadencji ? jedną, zobaczymy czy tym razem zostanie dłużej niż jedną, narobił długów, organizował tylko i wyłącznie imprezy dla starszych ludzi, myślicie że jak wejdzie to zrobi coś więcej? Nie przejmujcie się, ktoś tu pisał że nasz obecny wójt zarabia 12 tys zł, jestem bardzo ciekaw czy wójt Pawlonka będzie tak cudowny i obniży swoją pensję. Wciągnie swoich ludzi do pracy a Wam nie zrobi nic. Ten komentarz nie ma na celu czyjegoś obrażania lecz tylko i wyłącznie wyrażam swoje zdanie, bo każdy jest mądry siedząc przed komputerem. Pozdrawiam.

powiem jedno chyba ty nic nie wiesz drogi kolego jakos w innych gminach moga byc festyny gdzie mlodzi moga poszalec tu nic kurcze to nie czarna dziura czy trojkat bermudzki .a banas to nie narobil  dlugow zal mi czytac tego co niektorzy pisza bo tak naprawde niemysla co pisza popatrzec na te gminne a na inne to unas smrod brud i ubostwo.nic sie nie robi ...byly imprezy dla starszych ludzi?ok super przynajmniej byly a teraz wojt podnisol pensje i nie starcza na nic wiecej.pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych