Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory do sejmu.

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:37:04

Na kogo bedziecie glosowac ? Jak myslicie do czego doprowadzi rozdawnictwo Pisu ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:49:31

Do drugiej grecji

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 20:38:12

Do drugiej grecji

Hiszpania Blanes-Barcelona ewentualnie Genewa :D polecam

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 20:39:46

Do drugiej grecji

sory pomylilem sie myslalem ,ze piszesz o wakacjach :P tak masz racje mysle ,ze za 4lata bedziemy juz w Grecij;d

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 20:42:49

Na kogo bedziecie glosowac ? Jak myslicie do czego doprowadzi rozdawnictwo Pisu ?

no,kombinuj, do czego?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 20:55:26

Mam podstawowa wiedze z kilku ksiazek i odwolujac sie do niej bardzo zle nam wrozy ,wrecz tragicznie musi wydarzyc sie bardzo pozytywny zbieg wydarzen ,zeby to sie udalo lub trzecia opcja zostalismy skolonizowani przez bankierow stojacych za rzadzaca partia :D

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:03:40

Mam podstawowa wiedze z kilku ksiazek i odwolujac sie do niej bardzo zle nam wrozy ,wrecz tragicznie musi wydarzyc sie bardzo pozytywny zbieg wydarzen ,zeby to sie udalo lub trzecia opcja zostalismy skolonizowani przez bankierow stojacych za rzadzaca partia :D

Czy ta wiedza dotyczy cyklu książeczek "Poczytaj mi mamo'?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:10:56

Czy ta wiedza dotyczy cyklu książeczek "Poczytaj mi mamo'?

nie Mikroekonomia oraz Makroekonomia (David Begg,Stanley Fisher,Rudiger Dornbusch ) Strategia Blekitnego Oceanu(W.Chan Kim,Renne Mauborgne)) oraz ekonomia w jednej lekcij(Henry Hazlitt)...i nie biore tego z neta kupilem w styczniu 2018 :D sory mi akurat mama nie czytala zbyt duzo gdy bylem dzieckiem :/

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 22:00:52

nie Mikroekonomia oraz Makroekonomia (David Begg,Stanley Fisher,Rudiger Dornbusch ) Strategia Blekitnego Oceanu(W.Chan Kim,Renne Mauborgne)) oraz ekonomia w jednej lekcij(Henry Hazlitt)...i nie biore tego z neta kupilem w styczniu 2018 :D sory mi akurat mama nie czytala zbyt duzo gdy bylem dzieckiem :/

teraz poszukaj czegoś lżejszego

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 23:52:47

No i co, myślisz, że przekonałeś członka sekty? Doceniam Twoje zaangażowanie, wszyscy powinniśmy próbować przekonać może ktoś zrozumie. Trudna sprawa, bo logika i przykłady innych krajów nie działają na wyobraźnię.Życzę sukcesów.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 07:30:40

No i co, myślisz, że przekonałeś członka sekty? Doceniam Twoje zaangażowanie, wszyscy powinniśmy próbować przekonać może ktoś zrozumie. Trudna sprawa, bo logika i przykłady innych krajów nie działają na wyobraźnię.Życzę sukcesów.</p></p>

jakiej sekty ?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 07:56:14

Do drugiej grecji

Nie bedziesz musiał wyjezdzać, bedzie na miejscu a Janusze jak ty, będą uradowani, że przytną na kosztach.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 11:40:42

Nie bedziesz musiał wyjezdzać, bedzie na miejscu a Janusze jak ty, będą uradowani, że przytną na kosztach.

Janusz to zawod ich wszystkich :P

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 13:06:44

RYKOWISKO!

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 21:32:47

Dadzą radę i ludziom żyje siē lepiej, nie tylko wyzyskiwaczom i oszustom. Głosujcie na PIS, udowodnili, że może być lepiej i gospodarka się też kręci - da się jak się nie kradnie

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 06:58:08

Dadzą radę i ludziom żyje siē lepiej, nie tylko wyzyskiwaczom i oszustom. Głosujcie na PIS, udowodnili, że może być lepiej i gospodarka się też kręci - da się jak się nie kradnie

dajmy im poparcie 60-70proc :D samodzielne rzady aby sie chcialo i aby sie moglo :P

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 07:04:30

Pancerny Marian" i tajemnica krakowskiej kamienicy. Co skrywa szef NIK?
Dajmy,dajmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Program partii-programem Narodu.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 07:07:33

dajmy im poparcie 60-70proc :D samodzielne rzady aby sie chcialo i aby sie moglo :P

a pierwsze konsekwencje odczujemy podczas zblizajacej sie recesij oraz nadchodzacych dziesiecioleciach.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 07:14:12

a pierwsze konsekwencje odczujemy podczas zblizajacej sie recesij oraz nadchodzacych dziesiecioleciach.

rok 2020 jest rokiem recesij ,juz rynki spowalniaja ,bogatsze panstwa oszczedzaja ,tymczasem w bananowej republice leje sie szampan ,tancza zespoly folklorystyczne i najiteligentniejszy elektorat krzyczy 300daj ,500daj :D taki bogaty nasz kraj :D

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 07:27:14

W bardziej rozwinietych panstwach politycy przedstawiaja polityke na 20lat do przodu ,mowi sie o zmianach klimatycznych,niestety u nas slyszalem tylko 4000brutto pensij minimalnej w 2024 aby wygrac kolejne wybory :D byc moze prawda jest ,ze nasz premier za pomoca czarodziejskiej rozdzki tak rozchulal gospodarke ,ze bedziemy plynac mlekiem i miodem oby moje pierwsze hipotezy byly bledne to sie okaze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych