Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wybory do PE

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jarosław~

~Jarosław~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 07:49:35

Lepiej zjeść kilogram złomu, niż w niedzielę zostać w domu. Lepiej palcem grzebać w ranie, niż PiS-owi dać wygranie. Lepiej solą oczy prószyć, niż z prawicą w tany ruszyć.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 11:07:58

a PIS to prawica??? Jestem w szoku, bardziej pasuje prawa lewica :P

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 12:37:56

Ja tam głosuje na PIS. I oczywiście na lokalnych - Terczynski nr 4, polecam!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 13:37:10

Chyba ci rozum odebrało.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 14:47:40

a PIS to prawica??? Jestem w szoku, bardziej pasuje prawa lewica :P

oni siebie  nazywają prawicą  choć są bardziej lewicowi niż dawne SLD

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 14:48:42

Chyba ci rozum odebrało.

Chyba ci rozum odebrało.

Tarczyński kandydat dobry ale do tarcia chrzanu

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 14:54:32

Ostatnio na razie tylko w wielkich aglomeracjach przyznawanie się do PiS zaczyna być wstydliwe ,myślę że to zjawisko na jesieni dotrze do nas a Ty głosuj na kogo uważasz  masz do tego prawo.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 15:55:14

Lepiej zjeść kilogram złomu, niż w niedzielę zostać w domu. Lepiej palcem grzebać w ranie, niż PiS-owi dać wygranie. Lepiej solą oczy prószyć, niż z prawicą w tany ruszyć.

Ratunkuuu!, lekarza. 

Wiedziałem, że jest z nim źle, ale żeby do tego stopnia?. Żre złom, grzebie w ranie, soli oczy i coś tam, coś tam o tańcu. Ludzie, pomóżcie temu człowiekowi bo krzywdę sobie zrobi. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 17:29:24

Popieram. Ja również oddam głos na Pana Tarczynczkiego. Pozdrawiam!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 07:10:28

Co taka cisza, co taka cisza.

POLSKA wygrała, :wub: 

NIE dla Schetyny, :( NIE dla Kamysza! :( 

#11 ~członek~

~członek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 09:15:48

Odejscie P. Jarubasa do Parlamentu Europejskiego i pozostawienie w ,,agonii ,, psl-u w Świętokrzyskiem kończy żywotność tej partii - AMEN

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 09:48:52

Odejscie P. Jarubasa do Parlamentu Europejskiego i pozostawienie w ,,agonii ,, psl-u w Świętokrzyskiem kończy żywotność tej partii - AMEN

Agoni??Już dawno jest PO nich.Przystawki,i kameleony tym razem jako koalicja europejska,wcześniej jako lokalna wspólnota samorządowa.Dziwie się,że załapał się do parlamentu,bo w całym województwie przegrali prawie wszędzie.On POwinien iśc w niepamięć,niePOwinien dostać mandatu.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 21:51:00

Frekwencja w świętokrzyskim moim zdaniem powinna być rekordowa w następnych wyborach.Namawiam mieszkańców świetokrzyskiego żebyśmy przebili Warszawę i mieli około 70%.

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 06:02:02

Osoby z listy PiS to jedno wielkie nieporozumienie podsumowując to największym zwycięzcom polskich wyborów do PE jest Putin jestem przekonany a nawet pewien ze prędzej czy później wyjdzie szydło z worka

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 06:03:17

Osoby z listy PiS to jedno wielkie nieporozumienie podsumowując to największym zwycięzcom polskich wyborów do PE jest Putin jestem przekonany a nawet pewien ze prędzej czy później wyjdzie szydło z worka

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 08:20:12

"Z worka" diabłu to ty uciekłeś szatański POmiocie, ale znajdzie się egzorcysta, który cię z powrotem zagoni.  :ph34r:  

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 08:56:32

Na jesieni PiS musi dać bolszewickiej swołoczy, jeszcze mocniej po doopie !

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 09:17:22

Agoni??Już dawno jest PO nich.Przystawki,i kameleony tym razem jako koalicja europejska,wcześniej jako lokalna wspólnota samorządowa.Dziwie się,że załapał się do parlamentu,bo w całym województwie przegrali prawie wszędzie.On POwinien iśc w niepamięć,niePOwinien dostać mandatu.

Sędziszów sprzedał się za plusy ,w ogóle całe województwo . PiS w obiegu międzyludzkim nazywa się ,,Bo Dali", taka argumentacja wyboru .Dostałeś to co ci wcześniej zabrali a zapłacą za waszą chciwość wasze dzieci i wnuki.

Bo Dali i tak się rozwali , to kwestia czasu .

Pytanie do członków komisji wyborczych w Sędziszowie czy dwoje tych kandydatów na burmistrza w wyborach samorządowych to byli mężowie zaufania czy członkowie komisji .

#19 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 11:37:11

Dalej durne posty a brak rzeczowej dyskusji np. co europisiak może w Europarlamencie załatwić jak jest zmarginalizowama mniejszością ?absolutnie nic tylko demagogia i pretensje do posłów opozycji ze nie popierają księżycowych pomysłów a poza tym obciach i beka śmiechu na cała Europę

#20 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 11:37:22

Dalej durne posty a brak rzeczowej dyskusji np. co europisiak może w Europarlamencie załatwić jak jest zmarginalizowama mniejszością ?absolutnie nic tylko demagogia i pretensje do posłów opozycji ze nie popierają księżycowych pomysłów a poza tym obciach i beka śmiechu na cała Europę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych