Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyborcza prywata Burmistrza Białobrzegów

Białobrzegi wybory prywata Burmistrz

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 13:26:01

Nas nie pogonicie bo wiemy jak się wyłącza prąd i dorabia głosy , mamy swoich elektryków buhahahaha

Tak, tak wiemy komu Prasek służy.

#22 ~Bolo~

~Bolo~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 14:29:28

Odczepcie się od Mariusza, który jest porzadnym człowiekiem.
Pryzpomnijcie sobie gdzie gasło światło w czasie wyborów, a nie obrażajcie uczciwych ludzi!

Mariusza elektryka wyborcza uczciwość nie tyka!

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 10:07:40

.
NAJCZĘŚCIEJ USUWANE Z FORUM

Napisano minutę temu
Niesamowite rzeczy dzieją sie w Białobrzegach . Podwyżki podatków dla mieszkanców i wpływy z nich posłużą na spłate kredytów zaciągniętych przez burmistrza białobrzegów i rade gminy Zadłużenie 5 milionów złotych i dalsze kredyty na nietrafione inwestycje "kanalizacja na brzeźce i ratusz" spowodują brak możliwosci wykonania innych dobrych inwestycji ! Brakuje pracy inwestora , fabryk - ale kto przy takiej polityce gminy i podatkach do nas przyjdzie ! Ci ludzie świadomie nisczą miasto ! Panie burmistrzu i rado gminy opamiętajcie się PROSZE ECHO DNIA O NIE KASOWANIE TEGO WPISU MIESZKAŃCY MUSZĄ ZNAC PRAWDE !
Napisano minutę temu
ale kompleksy na punkcie starosty ! ten krzyk siurnika olszewskiego i banachowicza słychac chyba w niebie ! co pomówienia romanse kochanki bajki nic nie dają? co jeszcze podwyżki apteki podatki też nic ! boli ,że starosta na was malutkich i śmiesznych ludzi lache kładzie ! weżcie sie za robote a nie forum i obrazanie ludzi !
Napisano minutę temu
OLSZEWSKI SIURNIK BANACHOWICZ MOGĄ TYLKO KRYTYKOWAC ! NA HALE NIE PRZYJDĄ BO ICH PARZY , DOSTAJĄ DRGAWEK JAK TAM SIE COŚ DZIEJE , A DZIEJE SIE DUŻO ! KULT TERAZ , WIELE INNYCH ZESPOŁÓW I KABARETÓW W TYM ROKU I ZESPÓŁ DZEEM WKRÓTCE BO JEST JUŻ ZAKONTRAKTOWANY ! a starostwo ma patronat na wszystkie koncerty

Napisano 31 sierpień 2012 - 09:40:50

proszę o info na temat odsiadki w więzieniu przez pana olszeskiego.
Z tego co ja slyszalam to on w areszcie siedzial a nie w wiezieniu.

Napisano 31 sierpień 2012 - 12:07:45

przecież taki dziad jak olszawski to nawet 10 centów nie miał to co ty piszesz !zawsze był dożywiany przez kolegów ! a jego matka z ojcem to właśnie temu sędziemu ,ojcu kolegi na klęczkach ze łzami w oczach dziękowała, pewnie jakby wiedział komu pomaga jakiej łajzie to do dzisiaj by siedział.

Napisano 18 październik 2012 - 09:57:59

proszę o info na temat odsiadki w więzieniu przez pana olszeskiego.
więcej wie na ten temat jego bliski kolega MS, który wygarnął mu to w kampanii 2006 roku.
tam proszę pytać.

Napisano 16 marzec 2013 - 06:23:49

Czemu taki obawy i kasowane wpisy dotycząe zastępcy burmistrza ? Pan Waldemar tylko może obrażać innych a jego bajkopisarza i pierwszego forumowicza to nie wolno ? Wszyscy wiedza że to pierwszy oszust białobrzeskiego szmatławca , nie słucha rad innych źeby dał sobie spokój z polityką bo nie ma o niej zielonego pojecia tylko sie kompromituje , niech zajmie sie swoimi dzieciakami bo trzeba je wykarmic a i ubrać !

Napisano wczoraj, 07:25

Nie ma czasu na dzieci bo trzeba forum pilnowac by nikt na gmine nic zlego nie napisal ! a jak napisze to szybko musi dzwonic do echa i wpis usuwac . Notowania gminy leca w dół po podwyzkach podatków , wybetonowanym ratuszu ,aferze z sekretarzem gminy w klubie pilica ! pali sie grunt pod nogami , trzeba walczyć o stołki bo w pracy to przynajmiej waldemar pogra na komputerze pare bajek o romansach , kochankach napisze , poobraża ludzi i starostwo - dzionek zleci ! A co jakby nie został wice burmistrzem na nastepna kadencje ? z czego żyć ? przeciez nikt mu ręki nie poda ! wszyscy go znają ! Biada

Napisano wczoraj, 21:05

A miało być tak pięknie, same sukcesy, a tu tylko echo... po rozwianych marzeniach

Napisano dziś, 06:13

Nie ma czasu na dzieci bo trzeba forum pilnowac by nikt na gmine nic zlego nie napisal ! a jak napisze to szybko musi dzwonic do echa i wpis usuwac . Notowania gminy leca w dół po podwyzkach podatków , wybetonowanym ratuszu ,aferze z sekretarzem gminy w klubie pilica ! pali sie grunt pod nogami , trzeba walczyć o stołki bo w pracy to przynajmiej waldemar pogra na komputerze pare bajek o romansach , kochankach napisze , poobraża ludzi i starostwo - dzionek zleci ! A co jakby nie został wice burmistrzem na nastepna kadencje ? z czego żyć ? przeciez nikt mu ręki nie poda ! wszyscy go znają ! Biada
nie macie sie kim zajmować tylko donosicielem i bajkopisarzem , ten człowiek jest skompromitowany w bialobrzeskim srodowisku mieszka w grojcu , wszyscy w miescie wiedza na jakie numery go stac w stosunku do innych! ilu ludzi w miescie nie podaje mu reki bo to prosty cham

Napisano 16 marzec 2013 - 20:39:25

podobno smród dotarł do urzedu kontroli skarbowej i donosiciele się zesrali...

Napisano wczoraj, 18:13

podobno smród dotarł do urzedu kontroli skarbowej i donosiciele się zesrali...
juz rozpoczeli przesłuchania ! teraz miroslaw i prezes wieslaw obmyślają strategie w koncu dokumenty zniszczone , ludzie powymieniani czeski film nikt nic nie wie ! A tu zaraz kolejka do kontroli sie ustawi ! Musimy załozyc informator na forum - relacje z odwiedzin róznych instytucji !!!!!

Napisano wczoraj, 06:46

A KRYSTYNA .S bez naboru żona sekretarza to co? może wszyscy na takich zasadach by byli przyjmowani ! co za prywata!

Napisano wczoraj, 18:18

A KRYSTYNA .S bez naboru żona sekretarza to co? może wszyscy na takich zasadach by byli przyjmowani ! co za prywata!
woda ma zdrozec przez tworzenie dodatkowych etatów w wodociągach bialobrzeskich , bo tam oprocz żony sekretarza to caly komitet wyborczy pilica z rodzinami pozatrudniany! i radni tak jak krzysztof rudzki pupil i informator burmistrza . Podobno i ziemnickiego tam maja przeniesc z gminy bo psuje statystyki zatrudnienia ! co za kraina ?

Napisano 24 minut temu

woda ma zdrozec przez tworzenie dodatkowych etatów w wodociągach bialobrzeskich , bo tam oprocz żony sekretarza to caly komitet wyborczy pilica z rodzinami pozatrudniany! i radni tak jak krzysztof rudzki pupil i informator burmistrza . Podobno i ziemnickiego tam maja przeniesc z gminy bo psuje statystyki zatrudnienia ! co za kraina ?

Gówno mnie obchodzą podwyzki wody dobrze że moja kryśka ma robote bo jak jej obije jape to przynajmiej tam nikt jej nie zobaxzy a wszyscy wiedzą i sie juz przyzwyczaili do ciemnych okularów . A ludzie na miescie to czytali ten wywiad w białobrzeskiej co krycha dała , wybiela mnie tam a ja i tak ją łobzuje i bede łobzował bo baba musi na mój widok jak i cały urząd gminy sie trząść ! Taki juz jestem miruś.
Napisano 11 marzec 2013 - 21:02:07

co jest urzędniku od klubu sportowego pilica ? w zasadzie pogromco klubu ! Możesz juz zapraszac ludzi na impreze z okazji zatopienia przez siebie klubu ! Nie zrzucisz winy na nikogo innego, nie da sie bo tylko ty frajerze miałes dostęp do zeszytu w klubie ! I zniżyłes sie do poziomu donosiciela ! I za to wkrótce 2 ,3 miesiące zostaniesz wywie-ziony przy gwizdach kibiców Mirusiu popaprańcu z tego miasta !

Napisano 16 marzec 2013 - 06:32:25

podobno jeszcze wszystkie dokumenty w klubie z lat poprzednich zagineły ? To tak szykuje sie klub do wizyty UKS i prokuratury

Napisano wczoraj, 07:00

kasowane wpisy w tym temacie dotyczą rodziny zasiadającej na ławie oskarżonych w aferze cypryjczyka . To jest dla kompromitujące i wstydliwe dla burmistrza

Napisano wczoraj, 13:26

Ten wierszyk o SIWYM LENIU to tez podobno robota olszewskiego który dogadal sie z siurnikiem że siwego docelowo wyślizgają. Moim zdaniem to wyślizga ich Adam z Andrzejem bez wiekszego wysilku!

Napisano 16 marzec 2013 - 06:05:51

podobno burmistrz tak pozazdroscil starostwu nagrody za hale inwestycja roku ,ze nakazal swoim pracownikom szukac konkursu w ktorym mogłby zaistnieć . Już nawet na swojej stronie gminy wyswietla biedak dyplomy za uczestnictwo ! ludzie śmiechu kupa za uczestnictwo.Tak jak dzieciaczki w piaskownicy radosc z babki z piasku . Do czego to doszło - afera w pilicy, podwyzka podatkow -notowania i poparcie w dół to potrzebny sukces !!!!masakra
niech założy sobie swoje stowarzyszenie albo da sobie ten medal Zasłużony dla Miasta co to daje go ludziom za pyzy,kapuche z grochem,kebaba a ostatnio za wedliny ! Teraz Wiesiek sam sobie moze dac jak jest głodny sukcesu za schrony przy ratuszu ! bo o inna nagrode moze byc cięzko ! Ajak jeszcze sie ludzie dowiedzą ze burmistrz i gmina boi sie interesantów i ludzi i zamyka barierkami dostęp do budynku to już po nim !

Napisano wczoraj, 06:38

czy to odpowiedz miroslawa siurnika i waldemara olszewskiego na zaciągane przez urząd miasta w bialobrzegach kredyty ? bo jak obserwuje to panowie zawsze sie bronią w taki sposób ,że swoje winy przypisują innym np afera w klubie pilca donosicielstwo siurnika i rudzkiego a oczernianie bolka !

Napisano wczoraj, 17:52 .

TEN WIERSZ TEŻ PODOBNO WALDEMAR NAPISAL RAZEM Z MIROSLAWEM BO SĄ W ZMOWIE I CHCĄ WYCYCKAĆ STAREGO SIWEGO LENIA ! DO WŁADZY CIĄGNIE ? CHROŃ BOZE MIESZKAŃCÓW BIAŁOBRZEGOW !!!!!!

Napisano 16 marzec 2013 - 06:09:20

wpis wykasowany na temat poszukiwania sukcesu przez burmistrza bialobrzegow w związku z malejacym poparciem wywołanym podwyzka podatkow oraz aferą donosicielską w klubie pilica wywołaną przez sekretarza gminy Miroslawa .S wstyd WSTYD wstyd
Śmieszny burmistrz śmieszna Rada Śmieszny sekretarz ŚMIESZNY ZASTĘPCA

Napisano 20 luty 2013 - 20:01:08

file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\USTAWI~1\Temp\msohtml1\01\clip_image002.gifUżytkownik jak to jest? dnia 15 luty 2013 - 07:46:39 napisał
A jak to jest ,że starostwo w białobrzegach zrobiło milionowe inwestycje , zostało powiatem roku, liderem regionu w pozyskiwaniu srodków unijnych na mazowszu( Statuetka widoczna na stronie powiatu) , nie żerując na podatkach od mieszkańców ? bo podatki wpływaja do gmin i z nich prowadzone są inwestycje !!!!! drastyczne podwyżki podatków w białobrzegach i dochód który stanowią wykorzystany zostanie na idiotyczną inwestycję jaką będzie kanalizacja na brzeżce a nie do Suchej (bo w tym kierunku powinno rozwijac się miasto a jest inaczej !!!! Pan burmistrz oszukuje mieszkańców informacjami o rekordowym budzecie gminy i własnie tymi nietrafionymi inwestycjami ! WKRÓTCE POKAŻE NA FORUM JAK WYGLADA TO OSZUSTWO I ROLOWANIE (PONAWIANIE W BUDŻECIE CO ROKU KWOT TYCH SAMYCH INWESTYCJI NIE KOŃCZAC ICH A POWODUJĄCYCH WZROST BUDŻETU), I JAK MAŁO GMINA BIAŁOBRZEGI POZYSKAŁA ŚRODKÓW NA DROGI A INNI W TYM SAMYM CZASIE PO WIELOKROC WIĘCEJ !
Ameryki nie odkryłeś ! Pijar mieli w gminie dobry ale ludzie i starostwo już pokazało jak i gdzie oszukują ,oni żeby utrzymać władze to będą niedługo przed wyborami strzelać do przeciwników. Banan już podobno sie szykuje ,kupił nowe długopisy żeby donosy pisać !

Napisano 16 marzec 2013 - 06:16:27

zamykane sklepy, lokale do wynajęcia wysokie koszty życia w białobrzegach to efekt podwyzek podatków jakie zafundował nam burmistrz banachowicz i radni gminy bialobrzegi. Tak bardzo boją sie tego tematu ze na wszystkich forach go usuwają. Jest to żenujące i śmieszne by tak sie zachowywac, gdzie panie burmistrzu odpowiedzialnosc za swoje decyzje? Zachowuje sie pan ze swoimi nierozgarniętymi współtowarzyszami jak tchórz! Pokaz pan klase i nie usuwaj tematu!

Napisano wczoraj, 07:04

co chwila panowie z gminy w obawie ,że to ludzie przeczytaja kasuja ten wpis DAJ BOZE ZEBY STAROSTA I JEGO LUDZIE WZIELI SIE ZA GŁUPIE DECYZJE BURMISTRZA BANACHOWICZA I RADY GMINY UDERZAJACE W MIESZKAŃCOW I PRZEDSIĘBIORCOW W ZWIĄZKU Z DRASTYCZNĄ PODWYZKĄ PODATKÓW ! SKANDAL W TAKIM KRYZYSIE TAK DOBIĆ LUDZI!
już zbierane są podpisy mieszkańcow jako protest przeciw takim glupim decyzjom burmistrza i rady w bialobrzegach

Napisano wczoraj, 06:32

waldemar olszewski bajlkopisarz z bialobrzeskiego szmatławca może napisal by bajke o swoich dokonaniach kochankach, rozwodach ,wysyłanych sms ,spotkaniach z policją i innych ławach oskarzonych !

Napisano wczoraj, 17:39

waldemar to dopiero chodzi? a jak to robi że chlopczykow lubi i dziewczynki to on jakis nietego ! co na to pani stomatolog?

Napisano wczoraj, 09:44

Założyłem celowo ten post bo mówią na mnie w mieście donosiciel a ja tak bardzo chce być wicestarostą , że doniosłem na Adama by sie go pozbyć. Trochę nie pomyślałem bo jestem tępy , że narobię kłopotów klubowi ale ja słynę z tego "po trupach do celu " Teraz zamieszczam jakieś pisma prokuratorów żeby zamydlić ludziom obraz ,żeby myśleli że to Adam powinien odpowiadać . Jego sprawę co prawda prokurator umorzył czytamy w wyborczej gazecie (wywiad na innym poście) ale to co niech ludzie to mojego wyroku myślą , że to nie ja tylko on !
Z wyrazami szacunku Mirosław wasz przyszły burmistrz.

Napisano wczoraj, 20:20

Myślę, że nie usuwa tego Mirosław, tylko Woal, bo wyszły na jaw jego dziwne skłonności, które dotąd przpisywał swoim wrogom.
Kto wie może to on stoi za serią donosów??

Napisano 15 marzec 2013 - 19:47:16

oj ta ława oskarzonych boli niewygodny usuwany temat , no dobrze panie wiesławie nie ruszamy rodzin!!!!!! tak jak pan to robi i pana przydupasy

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 10:32:12

Niemożliwe gminny pisarz forumowy nic nie usunął!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 09:58:02

Niemożliwe gminny pisarz forumowy nic nie usunął!

A JEDNAK.
ZABRAKŁO KASY NA TELEFON?

#26 ~anovel~

~anovel~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 11:15:51

Z tej samej gazetki z ratusza czytamy:
''Radny Kazimierz Miziołek,
wnioskowałem o obniżenie projektowanej stawki podatku od budynków mieszkalnych, cieszę się, że większość radnych mnie poparła, popieram ten budżet''

więc kto tu był przeciwny podniesieniu podatków?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 17:45:29

. WYKASOWANE NOCĄ
Napisano 37 minut temu

Użytkownik gość dnia 23 marzec 2013 - 17:31:16 napisał
Panie Waldemarze Panu potrzebny jest dobry psychiatra , naprawde chyba nigdy pan sie już nie wyleczy z kompleksów Na szczęscie w historii białobrzegów zapisze sie pan nie jako zastępca burmistrza któremu coś mieszkańcy zawdzięczają ale jako kiepski redaktorzyna białobrzeskiego szmatławca , bajkopisarz , forumowicz i człowiek który niczego nigdy nie osągnoł " Trzeba spojrzec na siebie "Polityka polityką ale jest jeszcze uczciwość " Pan tego nigdy nie osiągnie a z kazdym dniem przybywa ludzi którzy brzydzą sie podac panu reke bo jest pan poprostu prostak Najlepszym przykładem jest Lokalna grupa Zapilicze - i to ze naopisywał pan ludzi naoczerniał jaka to mafia gdzie i komu i jak dzielą pieniądze . Dzisiaj LGD działa a Pan sie wstydzi spojrzec ludziom w oczy tak jak i przyjsc na hale Tylko dookoła Pan ludzi oszukuje Mysle ze w oczach wszystkich cieszy sie pan taką waldemara kiepskiego opinią i takim pan pozostanie na zawsze !
Co chcecie odemnie przecież to Mirek rozpętał afere donosicielską w klubie a nie ja , ja tylko pisze bajki w białobrzeskiej gazecie ale nie na swoich wieśka i mirka tylko jade po konkurencji , czymś musze odwrócić uwage mieszkanców od afer , to z klubem to z synem burmistrza to z podatkami i ich podwyżką , bo tak to już byśmy byli na dnie , ku*** jeszcze plac zabaw nowy sie rozpierdziela i platany przy ratuszu wymarzły nowe kredyty zaciągnięte juz mamy 5,5 miliona a starostwo 3,5 jest nerwówka wszystko sie wali a dopiero proces z klubem rusza i jeszcze jak dojdą inne sprawy za pomówienia to sie wiesiek z mirem pochlasta a ja pójde nad pilice i sie utopie Zrozumcie mnie w jakiej jestem sytuacji

#28 ~Starostwo Powiatowe~

~Starostwo Powiatowe~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 08:41:34

Prawdziwe dane wyglądają tak:

Fakty nie mity-podaje koszty inwestycji
Kanalizacja w Białobrzegach - 10 mln PLN,
Drogi w starej częsci miasta - 9 mln PLN,
Rewitalizacja miasta - 3,5 mln PLN,
Energia odnawialna- solary etc. 6-7 mln PLN, NIEWYKONANE
Kanalizacja na Brzeżce - 18 mln PLN.NIEWYKONANE
Koszty inwestycji to około 47,5 PLN z czego Unia dała prawie 37 mln PLN. - 25 MLN pln (niewykonane) = 12 mln PLN
Gmina Białobrzegi jest zadłużona na niecałe 15%. = 5,5 mln PLN
Uchwała Regionalnej Izby Obrachunkowej - RA.42.2013-
-skrót - pozytywna z uwagami, zadłużenie poniżej limitu, nie ma zagrożenia spłaty długu i odsetek, zastrzeżenie-spełnienie założeń inwestycyjnych zależy w dużej mierze od środków zewnętrznych
Starostwo w Białobrzegach:
Droga w Przybyszewie: 3 mln PLN
Droga Stawiszym-Młodynie Dolne - 4 mln PLN,
DPS w Niedabylu-3,4 mln PLN
Hala sportowa w Białobrzegach - 11 mln PLN
Inwestycje - 21,4 mln PLN z czego z Unii prawie 15 mln PLN
Zadłużenie - brak informacji - nie "brak informacji" tylko 3,5 mln PLN = 9,6%
Uchwała Regionalnej Izby Obrachunkowej - RA.78.2013
skrót - pozytywnie z uwagą, planowana spłata długu w kolejnych latach mieści się w górnych granicach dozwolonych prawem. W przypadku nie wykonania prognozowanych dochodów istnieje realne ryzyko naruszenia relacji określonej w cytowanym przepisie, co skutkować będzie niemożnością uchwalenia budżetu w kolejnych latach. W związku z powyższym zaleca się monitorowanie na bieżąco relacji wynikających z prognozy w celu uniknięcia ich pogorszenia oraz ograniczenie wydatków i nie zaciąganie nowych zobowiązań zaliczanych do długu publicznego. W kolejnych latach objętych prognozą relacja z art. 243 UOFP kształtuje się korzystniej.

1) Proszę o merytoryczną dyskusję, nie inwektywy
2) Porównanie dotyczy tylko funduszy unijnych. Może ktoś zrobi porównanie inwestycji pozyskanych z innych żródeł?

Z innych źródeł na terenie jedynie Gminy Białobrzegi:
- POKL ZSP - 4 mln PLN (Unia europejska) , gminne szkoły ...? 0 pln
oraz
Kompleks Boisk ORLIK 2012 - 1,7 mln
Bieżna na Orliku - 0,18 mln
Samochody dla policji, straży i karetki - 4 mln zł
Termomodernizacje budynków (Starostwo, bursa, sanepid) w Bialobrzegach - 1 mln zł
Stanica wodna - 0,15 mln
modernizacje dróg:
Białobrzegi - Sucha (ścieżka rowerowa) - 0,25 mln PLN,
Sucha - Kamień - 0,78 mln zł
Białobrzegi - Mikówka - 0,3 mln
Białobrzegi - Turno - 0,2 mln
Turno - Brzeźce - 0,25 mln
Białobrzegi - Jasionna - 0,2 mln
Stawiszyn - Chruściechów - 0,14 mln
Brzeźce - Szczyty ( wtym roku) - 0,25 mln
Brzeska Wola - chodnik - 0,22 mln
Ul. Krakowska - (zachodnia strona) - 0,14 mln
Razem: 13,7 mln PLN
+ Unia Europejska 11 mln (hala sportowa) + 1 mln (Sucha - Branica)
Razem: 25,7 mln PLN tylko na terenie Gminy Białobrzegi zainwestowało Starostwo Powiatowe.

Starostwo Powiatowe
w Białobrzegach

#29 ~Duży~

~Duży~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 09:40:52

wreszcie odrobina faktów i prawdy. Mierzi mnie plugawienie dobrego imienia ludzi, którzy faktycznie pracują dla dobra mieszkanców.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 11:58:18

wreszcie odrobina faktów i prawdy. Mierzi mnie plugawienie dobrego imienia ludzi, którzy faktycznie pracują dla dobra mieszkanców.

Pan Olszewski zapomniał o finansowaniu ulotek komitetu pilica z pieniędzy podatników ? Coś na bakier z tą uczciwoscią , chyba znowu olszewski bedzie musiał biegac po klatkach schodowych z xero kopiami by sie tłumaczyc ze swojego bełkotu !

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 16:08:20

Czy finansowanie własnego komitetu wyborczego Pilica z pieniedzy mieszkańców Białobrzegów to normalne działanie panów burmistrzów???????? Czy na to poszła podwyzka podatków????

Przez afere z klubem pilica to i nazwe komitetu trzeba bedzie chyba zmienic ?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 14:16:26

W najnowszym wydaniu gazety Prosto z Ratusza nr 3 luty 2013
Dołączona grafika

FAJNY PLAKAT

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 15:44:46

słyszałem, że komitet pilica w związku z kłopotami Banachowicza z CBA (poświadczenie nieprawdy ) poszukuje nowego kandydata na burmistrza? proszę o informację bo mówi się o jakimś przemysławie woźniaku i łubińskim.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 07:53:12

słyszałem, że komitet pilica w związku z kłopotami Banachowicza z CBA (poświadczenie nieprawdy ) poszukuje nowego kandydata na burmistrza? proszę o informację bo mówi się o jakimś przemysławie woźniaku i łubińskim.

???

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 01:50:19

przemek woźniak - ok, wszystko do tej pory robi za banachowicza i olszewskiego. Ma wiedzę.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 12:45:12

przemek woźniak - ok, wszystko do tej pory robi za banachowicza i olszewskiego. Ma wiedzę.

OK

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 18:06:33

Woźniak może co najwyżej pracować w kotłowni, bo nawet naczelnikiem jest do dupy ! Facet żyje w wirtualnym świecie tak jak jego szefowie.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 12:39:42

Troche? to jest największy pajac jakiego matka ziemia nosiła wiecznie gada,gada i gada to co usłyszal mówi że wie. A jak się poźniej okazuje nie ma bladego pojęcia o niczym ani o nikim wszystko co powtarza to jedo wielkie kłamstwo bo ktoś mu powiedział bo wiedzą że jest taką peplą że zaraz wszystkim rozpowie i będzie ubaw. Co skrzyżowanie do burmistrza dzwoni i relacjonuje co usłyszał co wie co ludzie na mieście mówią a jak jest mecz to telefonu od uch nie odrywa taki on pomocny jest. Pasowałby na naczelnego RADIA BIAŁOBRZEGI.

DO RYŚKA Z WODOCIĄGÓW
Uważaj na tego informatora.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 20:43:14

DO RYŚKA Z WODOCIĄGÓW
Uważaj na tego informatora.

Krzysztof. R

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Białobrzegi, wybory, prywata, Burmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych