Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WYBORCY BOZKA ZOSTAŃCIE W DOMU

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gruba Danka~

~Gruba Danka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 12:11:07

Głosując na Bozka wyrządziliście wielką krzywdę temu miastu.Nie róbcie tego samego Polsce i Europie.Oddaliście władze ludziom z PO i od poł roku w mieście zastój i beznadzieja. Tylko Bozek i jego świta baluje na imprezach czyli na TARNOBRZESKIM TYTANIKU muzyka gra.Podczas ciszy wyborczej przekopcie internet i dowiedzcie się kto odwiedza Stalową Wole i jakie są tam inwestycje. Porównajcie to z Tarnobrzegiem. Jeśli sumiennie to zrobicie to przejdzie wam ochota na popieranie koalicji europejskiej.

#2 ~Krzysiek Malinka~

~Krzysiek Malinka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 12:53:07

Głosując na Bozka wyrządziliście wielką krzywdę temu miastu.Nie róbcie tego samego Polsce i Europie.Oddaliście władze ludziom z PO i od poł roku w mieście zastój i beznadzieja. Tylko Bozek i jego świta baluje na imprezach czyli na TARNOBRZESKIM TYTANIKU muzyka gra.Podczas ciszy wyborczej przekopcie internet i dowiedzcie się kto odwiedza Stalową Wole i jakie są tam inwestycje. Porównajcie to z Tarnobrzegiem. Jeśli sumiennie to zrobicie to przejdzie wam ochota na popieranie koalicji europejskiej.

Płaczesz za ludźmi z prawicy pokroju Dziubiński co przez 18 lat rozjumał miasto? Ja mam dobrą pamięć i inni też., tak więc spadaj na drzewo w PiSdu prawicowy ciulu i drap małpy!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 12:59:25

Żaden prezydent nie zwalczy ani nie zmniejszy smogu ,nie przestanie podlizywac się krk wiec wszystko mi jedno kto jest.

#4 ~jaro~

~jaro~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 09:57:42

idiotyczne wpisy kalinki czy na jego zlecenie  nie pomogą nic a nic , to prawica rozmontowała Tarnobrzeg , a za chwile gierkowska polityka zemsci sie na całym kraju 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych