Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 18:19:07

Chętnie bym zagłosowała,lecz nie będę,ponieważ nie rozumiem dlaczego nie można tego zrobić przez internet?! Ciekawa jestem ile taki jeden sms by kosztował? Pewnie około 2 lub 4 złoty!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 20:30:39

według mnie wszystkie podane salony są do bani.janajbardziej chwalę sobie zakład fryzjerski z ul.łaziennej.

#3 ~halina~

~halina~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 09:28:10

Nie mam pojęcia kto wybierał te salony dobry fryzjer to patrzy na osobę jej włosy i wie jak fryzura pasuje korzystałam już z kilku tych wymienionych salonów to tylko nazwisko ja uważam, że najlepszym zakładem jest zakład na ul. Łaziennej trafiłam tu za namowa koleżanki i jest super brawo dla Pani Fryzjer Wiolii

#4 ~dominik~

~dominik~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 16:59:46

Na Łaziennej są najpiękniejsze fryzjerki ,SZEFOWA-CIASTECZKO !!!

#5 ~ANIA~

~ANIA~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 18:22:36

Na Łaziennej są najpiękniejsze fryzjerki ,SZEFOWA-CIASTECZKO !!!

potwierdzam! i nikt inny nie ma podejscia do dzieci jak P, WIOLA...POWODZENIA!

#6 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2012 - 12:09:43

Moim zdaniem salon Monika na ul. Polnej jest zajeb... i ma dziewczyna fach w ręku i nie jest taka jak reszta zmanierowanych fryzjereczek. Acha i jeszcze salon zbyszek przy urzędzie pracy jest ok.

#7 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2012 - 12:14:55

Co wy piszecie za głupoty. Salon Wiola na łaziennej to jest taka tandeta że szkoda słow. Niedość że biorą dużą kase to wyszłam bardzo niezadowolona. Obcięcie tragedia.

#8 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2012 - 14:19:34

Zobaczcie ile się pootwierało zakładów fryzierskich a jeden z nich nad rossmanem byłam i nie polecam. Miałam łzy w oczach.A Ta pani wygląda jak czarownica i napewno z moją córeczką tam nie pójde.

#9 ~Zadowolna klietka.~

~Zadowolna klietka.~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 19:51:58

Ja osobiście bardzo polecam salon fryzjerski "Zbyszek" na ulicy Odroważa. Bardzo miła obsługa, z dobrym podejsciem i fachem w reku,bardzo staranii,i dokładni, umija też swietnie doradzić. Jestem bardzo zadowolna z ich usług, pana Zbyszka jak i równierz pani Edyty. Moim zdaniem najlepszy salon fryzjerski w końskich. Polecam. ;)

#10 ~::::~

~::::~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 21:35:40

na ulicy Laziennej sa dwa salony. więc zależy o który salon wam chodzi???jak już piszecie to konkretnie.

#11 ~Klietka.~

~Klietka.~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 20:06:54

Salon fryzjerski "Zbyszek" na ul. Odrowąża koło urzędu pracy jest moim zdaniem najlepszym fryzjerem w Końskich. Godny Polecenia. :) Brawo dla obsługi.

#12 ~BASIA~

~BASIA~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 17:16:56

Korzystam z uslug P.WIOLI na ul.łaziennej od kilku lat faktem jest ze z przemieszczeniem lokalu nie dosc ze fachowa usluga to i obsluga , milo i serdecznie..... ceny na kazda kieszen.... i nie prawda jest drogo ale jesli korzysta sie z dobre obslugi i kosm z wysokiej półki trzeba liczyc sie z kosztami..POZDRAWIAM SALON WIOLA! stała klientka.

#13 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 14:55:00

Witam,
Moim zdaniem najlepszy salon jest u Ewy - Studio Trendy. Chodzę tam od niedawna ale mogę stwierdzić z całą pewnością że jest tam bardzo miła obsługa, fryzury trzymają się naprawdę długo co moim zdaniem jest bardzo ważne - tego chyba najbardziej oczekujemy od dobrego salonu + kosmetyki - naprawdę z bardzo dobre. Będę dalej tam chodziła i polecam ten salon wszystkim tym co oczekują przede wszystkim trwałości. Super!!! 5+

#14 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 16:48:32

Najlepszym salonem wg. mnie jest Studio Trendy. Jest tam miła atmosfera i fachowa obsługa. I to jest najważniejsze!!
Pozdrawiam :*

#15 ~tamara~

~tamara~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 19:08:45

:D Zapomnieliscie o Galeri Fryzur Krystyny Czarneckiej na ul.Warszawskiej.Salon jak z bajki,a ceny z kosmosu. :P

#16 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 13:50:05

Wszystkim rekomenduję i polecam wizytę w Salonie "GABI". Jestem mu wierna od wielu lat i zawsze wychodzę z niego zadowolona. GABI to miła, bardzo kompetentna obsługa, ciepła i ujmująca właścicielka oraz wspaniała atmosfera stworzona dzięki serdeczności i zaufaniu. Cała moja rodzina podziela moje zdanie. Właśnie dlatego polecam wszystkim usługi Salonu Pani Gabrieli, której serdecznie gratuluję i życzę powodzenia!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych