Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 19:04:11

Nawiązując do sytuacji z liderem regionu chciałbym zapytać czy tu też są jakieś promocje cenowe za pierwsze miejsce czy obowiązują jeszcze stare stawki? Ile trzeba zapłacić żeby być w pierwszej trójce?

#2 ~beba~

~beba~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 19:59:36

Nie wierzę, że ktokolwiek, kto chodzi do zdrowia, głosuje na tę przychodnię. Każdy naprawdę dobry lekarz  pracuje tam chwilę, potem znika. Zostaje stara kadra, która na przykład na prośbę skierowania do chirurga (potwierdzone badaniem kamienie w woreczku żółciowym i zgłaszanymi potwornymi bólami) stwierdza, że ludzie żyją z tym latami, a skierowanie nic nie da, bo i tak trzeba iść prywatnie zaklepać termin operacji. W rezultacie operacja wykonana "w ostatniej chwili". Albo stwierdza po badaniu leciutkie,  niewymagające leczenia farmakologicznego przeziębienie, po czym ok tydzień później, oczywiście po zrobieniu prywatnie prześwietlenia płuc,  specjalista (naturalnie również prywatnie) stwierdza zmiany i zwapnienia towarzyszące nieleczonemu zapaleniu płuc. Tam nie ma kto leczyć - mówię tylko o lekarzach pierwszego kontaktu.

#3 ~scyzor~

~scyzor~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 17:18:14

Ja się leczę w przychodni Zdrowie od początku istnienia tej placówki ( jakieś 17 lat a może więcej). Złego słowa nie mogę powiedzieć ani na lekarzy ani na personel pomocniczy, zawsze uśmiechnięty. Nigdy nie miałem problemów z przyjęciem, skierowaniem czy szczepieniami dzieci, które też są zapisane w tej przychodni. Nie wiem skąd tyle złośliwości. Po prostu zazdrość konkurencji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ile kosztuje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych