Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wstyd Panie radny R wstyd!

153 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 12:51:02

jestem absolutnie w szoku co sie dzieje na sesjach rady miejskiej!! Absolutnie ponizej jakiegokolwiek poziomu! Radny R zamiast pomagac nam mieszkancom to tylko przeszkadza, neka ludzi, prowadzi polityke w najgorszym wydaniu!!! Absolutnie sprawa nadaje sie do sadu!! Poziom sesji schodzi na psy!!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 12:54:53

jestem absolutnie w szoku co sie dzieje na sesjach rady miejskiej!! Absolutnie ponizej jakiegokolwiek poziomu! Radny R zamiast pomagac nam mieszkancom to tylko przeszkadza, neka ludzi, prowadzi polityke w najgorszym wydaniu!!! Absolutnie sprawa nadaje sie do sadu!! Poziom sesji schodzi na psy!!!!

odwolac tego Radnego!!!!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 12:56:29

a czemu ten caly radny nawet nie zabierze glosu??? hahahah zacznie sie jakac i tyle w tym temacie! szuja i tyle

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 12:57:40

Jeżeli radni kochają Opatów i pracę społeczną to który z nich zacznie pierwszy wykonywać funkcję radnego społecznie,lub za usprawiedliwienie nieobecności w pracy i koszty za dojazd .
Żaden - kasa,mamona,lans

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 13:29:01

Merytoryczny radny brawo troszczy sie o dokumenty brawo Panie Radny. Prosze nie patrzec na krytyke. Slowa posla PO o wyborcach oddaja wiedze na temat samorządu. Pan ma ogromną brawo.

#6 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 13:32:30

Ja nie przepraszam za radnego reszta niech przeprasza za siebie nie za radnego. bo uwazam ze jest wybitnym radnym z wiedzą bo wie ze moze badać dokumentację. A czy reszta o tym wie ?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 13:48:35

Brak kultury, szacunku i elementarnej wiedzy, taki jest Pan Radny!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 13:51:53

jak można byc "absolutnie w szoku"?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 13:55:49

Brak kultury, szacunku i elementarnej wiedzy, taki jest Pan Radny!

Wstyd to powinni miec ci co sie skarżą na radnego. To co radny ma robic? siedziec tylko ???? On umie czytać dokumenty i cos z nich wnioskuje walczy o srodowisko powiedział cos o naturze 2000 a kto wymyślił nature 2000 ? Unia Europejska zatem jest to najbardziej europejski radny. Walczy o prawa pracownicze. A co do wyprowadzenia burmistrza z równowagi ti ja glosowalam na pana Artura i jestem za nim !!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 14:40:44

do sądu to z jakiego artykułu jeśli możesz podać adosado To ty idź na jabłka

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 14:49:26

Ja nie przepraszam za radnego reszta niech przeprasza za siebie nie za radnego. bo uwazam ze jest wybitnym radnym z wiedzą bo wie ze moze badać dokumentację. A czy reszta o tym wie ?

To pozostali radni powinni się wstydzić za swoje zachowanie na dzisiejszej sesji za ten bezczelny  atak na radnego. Żaden z radnych nie zapytał o kalkulację wysokości stawek za wywóz nieczystości. Największym problemem dla jednego z radnych był kolor butelek przy segregowaniu i ten worek śmieci wysypany na podłogę w czasie obrad to jest WŁAŚNIE kabaret . WSTYD MI ZA WAS.Skoro jesteście tacy wspaniali to jak się to ma że gmina zajmuje ostatnie  miejsce?podejmujecie bezmyślnie uchwały które są niezgodne z prawem gdzie teraz trzeba zwracać przewożnikom duże pieniądze  i tu was NIE WSTYD?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 15:14:20

Zmieniona ustawa o samorządzie gminnym stwierdza ponadto, że w wykonywaniu swego mandatu radny ma prawo (jeżeli nie narusza to dóbr osobistych innych osóB) do uzyskiwania informacji i materiałów, wstępu do pomieszczeń, w których znajdują się te informacje i materiały oraz wglądu w działalność urzędu gminy, a także spółek z udziałem gminy, spółek handlowych z udziałem gminnych osób prawnych, gminnych osób prawnych oraz zakładów, przedsiębiorstw i innych gminnych jednostek organizacyjnych (z zachowaniem jednak przepisów o tajemnicy prawnie chronionej). W ustawie uregulowano także zasady składania przez radnych interpelacji i zapytań dotyczących gminy do wójta (burmistrza, prezydenta miasta). Będą musiały być one składane na piśmie do przewodniczącego rady, który będzie je przekazywał wójtowi, a ten (lub osoba przez niego wyznaczona) będzie musiał udzielić odpowiedzi na piśmie nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania interpelacji lub zapytania. Zarówno treść interpelacji i zapytań, jak też udzielonych odpowiedzi podawana będzie w BIP-ie oraz na stronie internetowej gminy (analogiczne uprawnienia zyskali radni powiatu i sejmików wojewódzkich).

#13 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 15:17:46

Panie kończ waść wstydu oszczędź!!! i doradcy też

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 15:19:16

To pozostali radni powinni się wstydzić za swoje zachowanie na dzisiejszej sesji za ten bezczelny atak na radnego. Żaden z radnych nie zapytał o kalkulację wysokości stawek za wywóz nieczystości. Największym problemem dla jednego z radnych był kolor butelek przy segregowaniu i ten worek śmieci wysypany na podłogę w czasie obrad to jest WŁAŚNIE kabaret . WSTYD MI ZA WAS.Skoro jesteście tacy wspaniali to jak się to ma że gmina zajmuje ostatnie miejsce?podejmujecie bezmyślnie uchwały które są niezgodne z prawem gdzie teraz trzeba zwracać przewożnikom duże pieniądze i tu was NIE WSTYD?

Durna babo, te uchwałę podjela inna rada 5 lat temu. Trafia to do ciebie?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 15:25:05

inna rada a radni byli z marsa czy z regionu ?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 15:33:37

Szok jak tak można Panie radny. Zamiast pomagać swoim to się tylko szczuje. Proszę się zająć swoim rejonem tam jest co robić. Wstyd że do tego dochodzi. Takie pisma,skargi pomagać a nie niszczyć.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 15:51:43

Babę to masz w domu  a dla przypomnienia i wiadomości to większość tej rady to są goście już po kilka kadencji i powinieneś wiedzieć mądralo że jest ciągłość władzy samorządowej.a kto  to powinieneś gościu wiedzieć

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 15:53:24

Wstyd to jest wtedy jak sie podejmuje uchwałę a za kilka lat sąd ją uchyla i gmina musi płacić i pytam to tu nie ma dzialania na szkode gminy ???? Tylko radny MR dziala na szkode gmimy bo kontrole chce wszedzie robic i przedsiębiorcy z hipotetycznymi inwestycjami uciekają tak ??? Ale jak uchwaly sie uchwala a pozniej płaci za złą uchwałę to jest ok ? I tu nic nie mowicie o tym . wiecie co szkoda mi was. Naprawde potrzebne jest szkolenie i to solidnie. To tylko MR sie wstrzymal bo wiedzial ze gmina ma oddac za zle uchwalone przystanki to za to ma przepraszac moze ??? Wy znacie slowo wstyd ???? Żal.pl

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 16:05:57

widac ze juz otoczenie radnego juz w natarciu!! Radny R dziala na niekorzysc miasta i gminy. Do sadu z nim!!!!! wyj**** na zbity pysk, dostal sie do rady jednym glosem i teraz pokazuje swoja wladze, to jest smiech na sali! wstyd dla naszego miasta miec takiego radnego

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 16:08:27

widac ze juz otoczenie radnego juz w natarciu!! Radny R dziala na niekorzysc miasta i gminy. Do sadu z nim!!!!! wyj**** na zbity pysk, dostal sie do rady jednym glosem i teraz pokazuje swoja wladze, to jest smiech na sali! wstyd dla naszego miasta miec takiego radnego

do sadu :) to ty. Na japka:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych