Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt Rytwian, Strzegomek, ul. Leśna

Strzegom droga wójt

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gienio~

~Gienio~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 19:26:07

Witam,

chciałem napisać odnośnie nowo zrobionej drogi w Strzegomku.

Droga została zrobiona bardzo niechlujnie a mianowicie posiada duże przerwy w asfalcie przez co zamarzająca woda spowoduje pęknięcie. 

Drugą rzeczą bardzo ważna jest bliskość drzew i brak rowów- droga długo nie posłuży- korzenie drzew podniosą nawierzchnię tak jak to miało okazję na drodze Strzegom- Rytwiany. Trzecim minusem jest brak zrobionych poboczy. 

Zdjęcia zostały wykonane, także jeśli Wójt gminy oraz Pan Artur- Radny Strzegomka- nie zainteresują się sprawą, trzeba sprawę zgłosić wyżej.

Osobną rzeczą jest fatalny stan nieoświetlonych przejazdów kolejowych, gdzie tylko można czekać na wypadek lub utratę zawieszenia. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 20:09:56

Przerwy to ty masz w mózgu i jak widzę każda dobra rzecz ci przeszkadza

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 20:16:48

Do poprawy!!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 20:30:38

Część Maxel dawno cię tu nie było.Ciekawe co tu jeszcze zmaścisz.

#5 ~MIESZ. UL SANDOMIERSKIEJ~

~MIESZ. UL SANDOMIERSKIEJ~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 08:46:43

Witam,

chciałem napisać odnośnie nowo zrobionej drogi w Strzegomku.

Droga została zrobiona bardzo niechlujnie a mianowicie posiada duże przerwy w asfalcie przez co zamarzająca woda spowoduje pęknięcie. 

Drugą rzeczą bardzo ważna jest bliskość drzew i brak rowów- droga długo nie posłuży- korzenie drzew podniosą nawierzchnię tak jak to miało okazję na drodze Strzegom- Rytwiany. Trzecim minusem jest brak zrobionych poboczy. 

Zdjęcia zostały wykonane, także jeśli Wójt gminy oraz Pan Artur- Radny Strzegomka- nie zainteresują się sprawą, trzeba sprawę zgłosić wyżej.

Osobną rzeczą jest fatalny stan nieoświetlonych przejazdów kolejowych, gdzie tylko można czekać na wypadek lub utratę zawieszenia. 

Jak w powyższym temacie popieram wpis ponieważ wystarczy sie tylko przejść ul Sandomierska w Rytwianach i zobaczyć jak zostały wydane Unijne pieniądze-i skąd na remont? nie byłem w Strzegomku ale jeśli podobnie jest WYKONANA UL LEŚNA to tylko współczuje mieszkańcom i tak za kilka lat będą chodzili po błocie-odnośnie przejazdów kolejowych w tym kierunku od 1973 roku nic nie zrobiono ciągle oszczędza się na życiu mieszkańców w Strzegomku kilka lat temu już był wypadek ale co tam stara kobieta ,ale w Rytwianach zginoł młody człowiek i co?Brak oświetlenia ,brak sygnalizacji linia dwu torowa Podobno przejazdowi brakuje jakiejś kategorii zastanawiam się nad tym urzędasem czy ma kategorie? 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:01:56

Panie radny proszę się nie obrażać to pański elektorat Pan powinien o niego zadbać a nie obrażać Się!  Myślę że Pan był na odbiorze-skoro Pan tak nerwowo reaguje-za coś bierze się kasę.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:15:13

Jak w powyższym temacie popieram wpis ponieważ wystarczy sie tylko przejść ul Sandomierska w Rytwianach i zobaczyć jak zostały wydane Unijne pieniądze-i skąd na remont? nie byłem w Strzegomku ale jeśli podobnie jest WYKONANA UL LEŚNA to tylko współczuje mieszkańcom i tak za kilka lat będą chodzili po błocie-odnośnie przejazdów kolejowych w tym kierunku od 1973 roku nic nie zrobiono ciągle oszczędza się na życiu mieszkańców w Strzegomku kilka lat temu już był wypadek ale co tam stara kobieta ,ale w Rytwianach zginoł młody człowiek i co?Brak oświetlenia ,brak sygnalizacji linia dwu torowa Podobno przejazdowi brakuje jakiejś kategorii zastanawiam się nad tym urzędasem czy ma kategorie? 

Człowiek który zginał w Rytwianach na przejeździe miał skrzep i wylew krwi do mózgu przed przejazdem co oczywiście jest winą wójta. BARANIE!! Za przejazdy - wszystkie odpowiada kolej. Spróbuj ich zmusić żeby coś zmienili. Jak potrafisz to możesz kandydować na prezydenta. Najlepiej to gryźć na forum tylko gorzej jak się nie ma zębów. Pisz doniesienie do prokuratury i zobaczymy co ci odpowiedzą.  :lol:  :lol:

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:17:47

Część Maxel dawno cię tu nie było.Ciekawe co tu jeszcze zmaścisz.

Chciało się Maxelowi  jagódek

Wiec pchał się w wójta ogródek

Oj dana, dana dana

Została tylko d_upa obesrana.  :lol:  :lol:  :lol:

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:26:14

Chciało się Maxelowi  jagódek

Wiec pchał się w wójta ogródek

Oj dana, dana dana

Została tylko d_upa obesrana.  :lol:  :lol:  :lol:

kapitan ,gwizdek,i ten na g. garnuszek wójta dokładnie za ile...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:29:12

Madry człowiek, brawo.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:31:27

Na drodze przed przejazdem. Wszystkie obowiązujące znaki drogowe stosowane przed przejazdami niestrzeżonymi oraz szykany tzn. "spowalniacze". Można jeszcze zlikwidować pociągi ale to już będzie trudno.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:33:10

Maxel nie podniecaj się bo znowu ci zaszkodzi i grupy inwalidzkiej będą nici  :lol:  :lol:

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:34:29

Maxel nie podniecaj się bo znowu ci zaszkodzi i grupy inwalidzkiej będą nici  :lol:  :lol:

Dobrze by było żeby chociaż na sesje zaczął chodzić to by wiedział co się w gminie dzieje

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:42:44

Dobrze by było żeby chociaż na sesje zaczął chodzić to by wiedział co się w gminie dzieje

Lepiej żeby nic nie mówił ,lepiej dla was ,bo dzieje się dzieje,podobno ośrodek zawalił

na 240tys,piszcie w gazetce albo tu.

#15 ~kolega Gienia~

~kolega Gienia~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:56:33

Bardzo dobrze że się coś dzieje ale trzeba władzę pilnować bo marnują nasze publiczne pieniądze Za granicą jak robi się drogę na wsi to droga stoi 50 lat bez remontu a tutaj, wydaje się pieniądze w błoto...nasze pieniądze, pieniądze podatników. Chrzani się później że wszystko zadłużone, jak co chwile trzeba remontować zamiast zrobić raz a dobrze. Najgorsze jest to że ludzie w Polsce którzy są u władzy oraz urzędnicy nie ponoszą konsekwencji za swoje nieprzemyślane, błędne decyzje.

#16 ~Baca~

~Baca~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:57:33

Człowiek który zginał w Rytwianach na przejeździe miał skrzep i wylew krwi do mózgu przed przejazdem co oczywiście jest winą wójta. BARANIE!! Za przejazdy - wszystkie odpowiada kolej. Spróbuj ich zmusić żeby coś zmienili. Jak potrafisz to możesz kandydować na prezydenta. Najlepiej to gryźć na forum tylko gorzej jak się nie ma zębów. Pisz doniesienie do prokuratury i zobaczymy co ci odpowiedzą.  :lol:  :lol:Baranie po to tam siedzisz i zostałeś wybrany żeby nie ubliżać wyborcom lecz służyć pomocą nie zapominaj, że jest to twoja służba której następnym razem nie dostaniesz od wyborców- ja nie biorę pieniędzy więc mogę pisać co mnie boli Człowieku nie myl mnie z Panem Tałajem dość tego ubliżania!!!!!!!!!!!!!!!!! :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:58:19

Panie JANKU pozdrawiam,wiem że Panu nie sięgają stup

świadomy jestem że wiesz kto to pisze osikaj ich bo

jesteś Naszym Radnym otrzymał Pan tak dużo głosów

my jesteśmy z Pana DUMNI.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 10:02:57

Panie JANKU pozdrawiam,wiem że Panu nie sięgają stup

świadomy jestem że wiesz kto to pisze osikaj ich bo

jesteś Naszym Radnym otrzymał Pan tak dużo głosów

my jesteśmy z Pana DUMNI.

To napisałem ja - JANEK!!!! :P  :lol:  :lol:  :lol:

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 10:07:07

Człowiek który zginał w Rytwianach na przejeździe miał skrzep i wylew krwi do mózgu przed przejazdem co oczywiście jest winą wójta. BARANIE!! Za przejazdy - wszystkie odpowiada kolej. Spróbuj ich zmusić żeby coś zmienili. Jak potrafisz to możesz kandydować na prezydenta. Najlepiej to gryźć na forum tylko gorzej jak się nie ma zębów. Pisz doniesienie do prokuratury i zobaczymy co ci odpowiedzą.  :lol:  :lol:Baranie po to tam siedzisz i zostałeś wybrany żeby nie ubliżać wyborcom lecz służyć pomocą nie zapominaj, że jest to twoja służba której następnym razem nie dostaniesz od wyborców- ja nie biorę pieniędzy więc mogę pisać co mnie boli Człowieku nie myl mnie z Panem Tałajem dość tego ubliżania!!!!!!!!!!!!!!!!! :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

Nikt nie narazi się na żadne inwektywy pod warunkiem że jego wypowiedzi są rzetelne i oparte na prawdzie. Nie można w tym wypadku pisać co kogo boli nie mając podstawowej wiedzy w tym temacie. Wszelkie próby obciążania kogoś odpowiedzialnością zawsze budzą sprzeciw JEŻELI NIE MAJĄ PODSTAW.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 10:11:35

A ja myślę że te drogi , przejazdy kolejowe itp. to nowa teoria spiskowa tak jak w sprawie pewnej katastrofy tylko nie sprowadzajcie ekspertów z Ameryki i takich co jedynym doświadczeniem jest klejenie modeli samolotowych.

Niestety są ludzie w naszej gminie którzy nie potrafią przegrać i próbują gryźć przy byle okazji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Strzegom, droga, wójt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych