Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 16:36:28

A ty myślisz, że jak zostali wybrani Łysak i Skiba to jak sprawy były załatwiane?

Powoli, bardzo powoli, bardzo,bardzo powoli.

postulaty na tablicy w Stoczni Gdańskie z sierpnia 1980 r w ilości 21  do tej pory są nie zrealizowane.

Wy chcecie żeby burmistrz Skiba zrealizował zaniedbania 20 lat w ciągu niecałych  2 lat jego kadencji?

Ogarnij się pismaku

#22 ~z prawicy~

~z prawicy~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 16:37:11

Oba dokumenty wójta są sprzeczne , czyli : świadectwo pracy , z późniejszymi urlopami .                    A  Kodeks Karny mówi że,  kto w dokumencie urzędowym  poświadcza nieprawdę podlega karze pozbawienia wolności ... itd.  WIĘC  KTÓRY  DOKUMENT WÓJTA POŚWIADCZA PRAWDĘ ???  Ten z 2006 r  który zaświadcza że wójt się zwolnił z pracy ?  Czy te kolejne dokumenty  które zaświadczają że wójt jest na urlopie ???  A może wszystkie te dokumenty sporządzili koledzy np. partyjni i koalicyjni ???

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 17:07:19

Dobrze punktujesz forumowe lewactwo. Brawo !!!

Swoją drogą wiedziałem, że zwolennicy PO i PSL są fanatyczni i zakłamani, ale nie przypuszczałem, że są aż tak głupi. Dopiero teraz widać ich lewackie nieuctwo i brak elementarnej wiedzy.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 17:22:06

Oba dokumenty wójta są sprzeczne , czyli : świadectwo pracy , z późniejszymi urlopami .                    A  Kodeks Karny mówi że,  kto w dokumencie urzędowym  poświadcza nieprawdę podlega karze pozbawienia wolności ... itd.  WIĘC  KTÓRY  DOKUMENT WÓJTA POŚWIADCZA PRAWDĘ ???  Ten z 2006 r  który zaświadcza że wójt się zwolnił z pracy ?  Czy te kolejne dokumenty  które zaświadczają że wójt jest na urlopie ???  A może wszystkie te dokumenty sporządzili koledzy np. partyjni i koalicyjni ???

no właśnie;jak się sprawa rypnie [jak teraz],to masz świadectwo pracy przeceż!, a jak się uda to powrót do pracy masz jak w banku! proste?

#25 ~z prawicy~

~z prawicy~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 19:05:35

Wydaje mi się że według  K.K.  to posługiwanie się dokumentami zaświadczającymi nieprawdę też jest czynem zabronionym ... 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 17:25:48

Dlaczego PRAWO /przepisy,ustawy,uchwały itp/ ma tyle interpretacji ?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 16:42:31

postulaty na tablicy w Stoczni Gdańskie z sierpnia 1980 r w ilości 21  do tej pory są nie zrealizowane.

Wy chcecie żeby burmistrz Skiba zrealizował zaniedbania 20 lat w ciągu niecałych  2 lat jego kadencji?

Ogarnij się pismaku

To ty się ogarnij przy.....sie Skiby. Usprawiedliwiasz jego lenistwo bo widocznie cie zatrudnił lub coś w tym stylu. Co mnie obchodzą postulaty stoczni. Mnie interesuje moja własna gmina i to jak się nią zarządza (choć w sumie nie zarządza bo zarządca do kitu). Tylko kaska dla siebie a do pracy lewe ręce. To won na garnuszek UP

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: urlop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych