Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt Gminy Słupia

1197 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:49:12

wójt to powinna byc osoba, która nie w miedzy czasie znajdzie czas na przyjscie do pracy, tylko  wtej pracy ma być, ma byc dla ludzi dostepna, jakoś nie zauwazyłam zeby wójt jakąs impreze opuścił, zawsze jest, wiec da sie da, tylko niech od pon do piatku przyhodzi jak godziny urzedowania, chce być rolnikiem prosze bardzo, niech będzie, myśle ze 2 kadencje i powinna sie władza zmienic, bo nie widać żadnej poprawy w gminie na lepsze

#22 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:49:35

wójt to powinna byc osoba, która nie w miedzy czasie znajdzie czas na przyjscie do pracy, tylko  wtej pracy ma być, ma byc dla ludzi dostepna, jakoś nie zauwazyłam zeby wójt jakąs impreze opuścił, zawsze jest, wiec da sie da, tylko niech od pon do piatku przyhodzi jak godziny urzedowania, chce być rolnikiem prosze bardzo, niech będzie, myśle ze 2 kadencje i powinna sie władza zmienic, bo nie widać żadnej poprawy w gminie na lepsze

#23 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:50:31

jeżeli 1 rolnik już wygrał wybory to co stoi na przeszkodzie innym się odważyć , 

#24 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:51:26

jeżeli 1 rolnik już wygrał wybory to co stoi na przeszkodzie innym się odważyć , 

#25 ~Laur gminny~

~Laur gminny~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 10:13:44

Nowak wójt i kandydat na wójta z PIS w 2014r. przed wyborami nie chciał podwyżki, mówił, że taka pensja mu wystarczy. A co zrobił po wyborach, przytulił 1600 zł. więcej, tak się robi ludzi w konia.
Myślę, że na jesień wyborcy zrobią Nowaka w konia.
Prezes Kaczyński nie wie, że laur taki cwaniak bo dałby mu kandydowanie z PIS-u !

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2018 - 08:35:57

wójt to powinna byc osoba, która nie w miedzy czasie znajdzie czas na przyjscie do pracy, tylko wtej pracy ma być, ma byc dla ludzi dostepna, jakoś nie zauwazyłam zeby wójt jakąs imprezeopuścił, zawsze jest, wiec da sie da, tylko niech od pon do piatku przyhodzi jak godziny urzedowania, chce być rolnikiem prosze bardzo, niech będzie, myśle ze 2 kadencje i powinna sie władza zmienic, bo nie widać żadnej poprawy w gminie na lepsze

Wójt na imprezy chodzi bo tam można brylować i promować się a jak jest z przyjmowaniem petentów w gminie i rozwiązywaniem ich problemów to niech już mieszkańcy się wypowiedzą. Gospodarz gminy powinien być w pracy jak jego pracownicy i dawać przykład a nie przyjeżdżać kiedy ma czas jak wyżej opisano.
Tylko zmiana wójta zmieni oblicze tej gminy.

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2018 - 13:57:39

Najmniejsze gminy w pow.jędrzejewskim to gmina Nagłowice,Imielno,Oksa i Słupia które są powierzchnią zbliżone od 90,26 do 117,30 km/kwadratowych.
Dlaczego wójt gminy Słupia który zarządza najmniejszą która liczy 4461 mieszkańców ma większą pensję 11541 zł. niż np. wójt gminy Nagłowice której pobory wynoszą 10156 zł. a gmina liczy dużo więcej mieszkańców tj. 5581.
Co wójt gminy Słupia dokonał,że ma tak dużą pensję ?

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 14:06:24

[quote name="gość" post="4109665" timestamp="1524229059"]
Najmniejsze gminy w pow.jędrzejewskim to gmina Nagłowice,Imielno,Oksa i Słupia które są powierzchnią zbliżone od 90,26 do 117,30 km/kwadratowych.
Dlaczego wójt gminy Słupia który zarządza najmniejszą która liczy 4461 mieszkańców ma większą pensję 11541 zł. niż np. wójt gminy Nagłowice której pobory wynoszą 10156 zł. a gmina liczy dużo więcej mieszkańców tj. 5581.
Co wójt gminy Słupia dokonał,że ma tak dużą pensję ?[/quote
Żadnych dokonań a taką pensję przytulił

#29 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 07:50:52

no właśnie też jestem ciekaw, niewiele mniej niż burmistrz takiego Sędziszowa, co gmina przychody ma dużo większe.....   pracownicy w gminie też co roku podwyżki, regularnie, a w prywatnej firmie już tak się nie dostaje....

#30 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 08:21:00

no właśnie też jestem ciekaw, niewiele mniej niż burmistrz takiego Sędziszowa, co gmina przychody ma dużo większe.....   pracownicy w gminie też co roku podwyżki, regularnie, a w prywatnej firmie już tak się nie dostaje....

#31 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 08:21:50

#32 ~Śmiechu warte~

~Śmiechu warte~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 08:45:14

A który wójt w gminach z naszego powiatu ma swojego zastępcę? Chyba tylko w Slupi ?

#33 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 17:18:19

2014-07-08 14.00.51
Oświadczenie Wójta Gminy Słupia
W trakcie kontroli RIO wykryto w Urzędzie Gminy Słupia nadużycia finansowe. Natychmiast zgłoszono sprawę organom ścigania.
Na dzień dzisiejszy brak jest precyzyjnych informacji dotyczących wielkości zaboru mienia. Urząd gminy jest w stałej współpracy z kontrolującymi i Policją celem wyjaśnienia do końca zaistniałej sytuacji.
O wynikach tych działań opinia publiczna i mieszkańcy gminy zostaną niezwłocznie poinformowani.
Do tego czasu powstrzymamy się z komentowaniem tej sprawy.
Krzysztof Nowak
Wójt Gminy Słupia
Panie wójcie Nowak do kiedy opinia publiczna i mieszkańcy gminy mają czekać na odpowiedź powyższego oświadczenia ?

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 06:53:10

2014-07-08 14.00.51
W trakcie kontroli RIO wykryto w Urzędzie Gminy Słupia nadużycia finansowe. Natychmiast zgłoszono sprawę organom ścigania.
Na dzień dzisiejszy brak jest precyzyjnych informacji dotyczących wielkości zaboru mienia. Urząd gminy jest w stałej współpracy z kontrolującymi i Policją celem wyjaśnienia do końca zaistniałej sytuacji.
O wynikach tych działań opinia publiczna i mieszkańcy gminy zostaną niezwłocznie poinformowani.
Krzysztof Nowak
Wójt Gminy Słupia
Panie wójcie Nowak do kiedy opinia publiczna i mieszkańcy gminy mają czekać na odpowiedź powyższego oświadczenia ?

to jak zakończyła się w końcu ta sprawa czy nie ?

#35 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 19:40:31

Co taka cisza?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 20:04:21

może to tylko cisza przed burzą :P

#37 ~śmiechu warte~

~śmiechu warte~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 20:57:22

2014-07-08 14.00.51
Krzysztof Nowak
Wójt Gminy Słupia
Jak można wyborcą nie wyjaśnić kradżieży zaistniałej w gminie i ponownie ubiegać się o kandydowanie na wójta. To trzeba mieć Panie Nowak tupet !

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 15:00:23

Czyżby odezwał się kontrkandydat?

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 08:06:15

Gmina Słupia o najmniejszej liczbie mieszkańców w pow.jędrzejowskim,jedna z najbardziej zadłużonych gmin w Polsce (stan na 2015 r.). Wójt ma największą pensję wśród małych gmin.
Wójt tej małej gminy jako jeden (oprócz gm. Sobków ) ma zastępcę i służbowym pojazdem dojeżdża do pracy.
Czy tak biedną gminę stać na takie luksusy ?

#40 ~Kaszpirowski~

~Kaszpirowski~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 07:36:28

Czyżby odezwał się kontrkandydat?

Czy ktoś sobie wyobraża, że Nowak przegrałby w wyborach ? Rodzinka i znajomki w gminie, szkole i innych instytucjach , myślę żeby się załamali.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych